Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:17 29.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: кола маска на триъгълникнови [re: Pipe]  
Автор nadnik (надяваща се)
Публикувано08.11.03 13:44



na triagalnik niama variant za razshireni veni! az imam tova zaboliavane na krakata i e po nasledstvo pri men. ne se vliiae ot nishto. i v dvata mi roda go imat i az go imama, no daletch ne bi mi doshlo na um dori da ne si pravia triagalnik zatova. rashireni veni mozhe da polutchite samo na krakata po princip.



Тема Re: cena na kolamaskataнови [re: unknown]  
Автор nadnik (надяваща се)
Публикувано08.11.03 13:46



v charmant e 14, no e perfektno. nikoga ne sam imala nikakvi oplakvaniia sled tova. ako imash abonament e 12.60. pozdravi!



Тема Re: кола маска на триъгълникнови [re: nadnik]  
Автор *Dominika* (sladurana)
Публикувано10.11.03 22:36



Аз пък точно от кола на триъгълника си докарах нещо много неприятно!
От почти 2 години ми се образува нещо като малка бучка точно на сгъвката между крака и триъгълника ! За щастие не ме боли, беше ми изчезнала след като спрях да ходя на кола маска на триъгълника, но след като тръгнах отново ми се появи пак и сега не иска да изчезне ! А освен това след колата кожата ми с дни оставаше разранена и ужасно болеше! Е, вярно че беше гладка и нежна, но каква файда след като целият участък беше кърваво червен !!!
А иначе съм много доволна от колата на краката и целите ръце, страхотно нежни и гладки остават със седмици . Но на кола маска на триъгълник - НИКОГА ПОВЕЧЕ!!!

OUT OF ORDER!!!


Тема Re: кола маска на триъгълникнови [re: *Dominika*]  
Автор Spectral (невидима)
Публикувано11.11.03 14:02



И аз имах същата бучка, но вече изчезна. Преди даже ми се беше появила на едната подмишница/аз и там си правя/Болеше страшно много!Но според мен това се дължи на начина, по който ти махат космите, тъй кото там кожата е много нежна.Другия проблем и по-големия ми е, че ми се образуват пъпчици-подкожни косми,което е много гадно.Махам си ги навсякъде от 1 година, но да си призная, че винаги ме боли!Но,както има една приказка "Трай бабо за хубост"!!!



Тема Re: papchiciнови [re: Spectral]  
Автор viatar (optimist)
Публикувано11.11.03 15:07



Do tozi moment ne sam imala problemi s poiavata na buchki, no papchicite ot podkozni kosmi napravo me ubivat . Hem boliat, hem sa adski neestetichni. Ako nikoi e uspial da se prebori s tiah ili da kaze kak da se izbegnat, molia neka da spodeli.



Тема Re: papchiciнови [re: viatar]  
Автор Spectral (невидима)
Публикувано11.11.03 15:20



Май няма отърване от тях!Аз лично си ги стискам и косъма сам излиза, но понякога е доста болезнено.Повечето, които познавам също имат. Но нека и някой друг да каже нещо по въпроса!



Тема Re: кола маска на триъгълникнови [re: *Dominika*]  
Автор Pepi.M (мама x3)
Публикувано13.11.03 12:03



Коламаската на крака в салон "Шармант" ли си я правиш? Ако не, моля те препоръчай ми салона, където си я правиш, защото досега 5-6 год. ползвам епилатор, но съм решила да сменя с коламаска.
Благодаря предварително!



Тема Re: cena na kolamaskataнови [re: nadnik]  
Автор NikeМодератор (amatjor)
Публикувано13.11.03 21:03



Аз имам малко по-особено мнение относно "Шармант", качеството на услугите и най-вече съотношението цена/качество. Ходя вече от 3 години там (имаме абонамент от фирмата по една безплатна процедура месечно) и по-некадърна козметичка за кола маска от Деси не съм виждала. Колежките ми са на същото мнение. 1 седмица след кола на крака все едно не си ходил на такава, т.е. къса космите и те си израстват все едно са бръснати. За сметка на това Лили е що годе добра. Преди година и половина там работеше едно момиче, което беше добър професионалист, но напусна. Те май почти всички кадърни напуснаха, в момента само масажистите им са добри. А цените не искам да коментирам - 12 лв. (ако пак не са вдигнали цените) кола на половинки крака, която се прави точно за 5 минути, си е пладнешки обир. А 14 лв. струва кола на триъгълник само за 2-ра зона, която не включва първата (май още 4 лв. ако не се лъжа). Не се опитвам да им правя анти-реклама, много е хубав, луксозен и уютен салона, но такива цени и некадърни козметички сигурно няма никъде другаде в София.

Редактирано от Nike на 13.11.03 21:04.



Тема Re: cena na kolamaskata [re: Nike]  
Автор nadnik (надяваща се)
Публикувано14.11.03 16:08



A ti kade bi preporatchala za kola na triagalnik?



Тема Re: кола маска на триъгълник [re: Pepi.M]  
Автор nadnik (надяваща се)
Публикувано14.11.03 17:00



epilator - sazhaliavam ne znam kade mozhesh da otidesh za kraka.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.