Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:31 03.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За русокоскинови  
Авторmoonly (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 17:47



Здравейте!Косата ми е кестенява,до сега съм минала през всички цветове на дъгата,но вече ми се иска русо,светло,пепеляво.Въпросът ми е към тези момичета,които вече са минали по този път.Има ли начин да ме изрусят,без да стана като метла и как да стане.Казаха ми,че може да е постепенно с кичури...Дайте съвет,please-e-e-e-e!



Тема Re: За русокоскинови [re: moonly]  
Автор Lara (Barbie Girl)
Публикувано02.09.03 18:02



Има начин разбира се
Намери си добър фризьор, който след като достигнеш желания цвят те изрусява само в корените, а останалото само матира.

Смея да твърдя, че имам хубава, здрава, дълга, къдрава, пепеливо руса коса - а естествения ми цвят е много тъмно кестеняво....
Друг е въпроса, че си иска яка поддръжка, например всеки път като си мия косата слагам маска, хубави шампоани, масла за подхранване....



Тема Re: За русокоскинови [re: Lara]  
Авторmoonly (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 18:09



А кой фризьор препоръчваш?Имам позната-ученичка на Капанов и е страшна,но ми се виждат множко парите,които ми иска....



Тема Re: За русокоскинови [re: moonly]  
Авторlegally blonde (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 18:24



оо аз се изрусявам от 4 години поне
важното е кой ще те направи , учениците на капанов не са върха на сладоледа не се лъжи
има фризьори които работят в по обикновенни салони и са добри.
в никакъв случай не експериментирай.
питай фризьора за всичко каквото ти слага на главата и ако нещо не ти хареса си казвай
в темата за кичури бях написала за фризьор .



Тема Meрси!нови [re: moonly]  
Авторmoonly (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 18:30



Тези дни ще отида за един сешуар и ще добия представа надявам се.



Тема Re: За русокоскинови [re: moonly]  
Автор Lara (Barbie Girl)
Публикувано02.09.03 18:33



Аз се правя при една "квартална" фризьорка вече година.
Тя е невероятна на изрусяването, заведе ме една приятелка манекенка, която има същия уникален пепелив цвят.

И въобще не взима скъпо.



Тема Re: За русокоскинови [re: Lara]  
Авторmoonly (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 18:46



Може ли адреса и телефона,както и телефона на този Жоро от стрелбище,за да не се разкарвам по два пъти....предполагам,че трябва да си запазя час?



Тема Re: За русокоскинови [re: moonly]  
Авторlegally blonde (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 11:24



0887 310884-Жоро



Тема Re: За русокоскинови [re: Lara]  
Авторwhy (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 12:26



Извинявай за може би глупавия въпрос, но какво значи - "матира" и как става това



Тема Re: За русокоскинови [re: why]  
Автор Lara (Barbie Girl)
Публикувано03.09.03 13:33



Матирането представлява боядисване с много слаб разтвор на боя и шампоан. Целта му е да се премахне жълтия цвят който остава след изрусяване с блондор, а когато се изрусяват тъмни коси блондора е задължителен.
Някои естесвени светлокоски имат късмета само с една боя да станат перфектно платинени......

Откакто съм с този цвят не мога да си представя, че мога да се боядисам отново тъмна
Много ми харесва.

Иначе тел-а на мойта фризьорка е 0888-542-927 - Албена
На мен ми взима 15лв за изрусяване корени и матиране, ти си прецени дали си заслужава




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.