Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:46 13.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема otnovo za AVONнови  
Авторalis (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 13:30



Здравейте момичета, въпросът ми е отново за козметиката на AVON .От новият каталог окото ми хванаха два продукта -Колагенова инжекция за кожата за 35+ години/коригиращ крем за линии и бръчки/ и др. Подмладяващ комплекс с чист кислород.Не мога да направя правилният избор-моля за съвети от жени ползвали продуктите!.



Тема Re: otnovo za AVONнови [re: alis]  
Авторpetia (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 14:06



Napi6i sastavkite i deistvieto na kremovete?



Тема Re: otnovo za AVONнови [re: alis]  
Автор (Църна Маца)
Публикувано01.10.03 14:39



Брр! Тия инжекции те съветвам да не ги ползваш. За кислородната терапия само съм чувала, че Виктория Бекъм я прави при козметик, обаче сигурно е нещо по-истинско от този комплекс на Авон.
Наскоро ме снабдиха с разни продукти на Авон да ги пробвам. Честно казано не забелязвам особен ефект, дори и хидратантите им не са кой знае какво впечатляващо нещо, не могат да се сравняват с тези на Виши. Не бих пробвала нищо по-специално от Авон. Защото ми се струва, че продуктите им просто не вредят на кожата, а това не е достатъчно за една добра козметика.

Without the ability to imagine we have a limited capacity to achieve.


Тема Re: otnovo za AVONнови [re: petia]  
Авторalis (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 14:41



1.-Dейства в 3 насоки:преструкторира и обновява кожата в дълбочина,заглажда бръчките и стяга лицевите контури.Стимулира производството на колаген,еластин и хидропроттеин.
2.-Снабдява клетките с кислород освобождава от токсините,зарежда кожата с енерг
ия и я дарява със сияен вид????
Това пише в каталога.



Тема Re: otnovo za AVONнови [re: alis]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано01.10.03 16:33



според мен колагеновите инжекции са супер, но трябва да си сигорна че не си алергична към колаген. В почти всеки козметичен салон правят такива.
Аз съм ползвала няколко продукта на Авон и съм доволна, но това са индивидуални неща.
Съвета ми е да се посъветваш с козметик.



Тема Re: otnovo za AVONнови [re: alis]  
АвторФифи (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 22:02



Не съм ползвала от споменатите продукти, но съм доволна от крема им с мляко и мед и от лосионите им за тяло с натурални масла - бадемово, кокосово, чаено дърво, боровинка.



Тема Re: otnovo za AVONнови [re: Фифи]  
Авторalis (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 01:19



Под колагенова инжекция се има впредвид не поставянето инжекционно,а това е корегиращ крем за линии и бръчки.Думичката инжекция може би е за реклама/мигновенно действие/.Мисля да избера този крем ще очаквам подмладяване с няколко години



Тема Re: otnovo za AVONнови [re: BИ]  
Авторsilver (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 09:00



absolutno! avon sa pylna skryb, edinstveno opakovkite i mirizmite im sa 6to - gode dobre. ina4e nqma nikakva polza ot tqh ...kozmeticite sa edinodu6ni otnosno deistvieto im.



Тема Re: otnovo za AVON [re: alis]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано02.10.03 09:03



Много скептично съм настроена към тази козметика. Едно познато момиче е дистрибутор, и да не й троша хатъра поръчвах разни неща, но не мога да похваля нито един продукт.
Цените са високи, за тези пари или малко отгоре можеш да си купиш същата т.нар. инжекция на реномирани фирми.



Тема Re: otnovo za AVONнови [re: alis]  
АвторDolores (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 20:40



Zdraveite,momi4eta!Iskam da popitam otnosno anticelulitniqt gel na Avon ,dali ste go polzvali i kakvo e vasheto mnenie po vuprosa,zashtoto se kolebaq dali da si go vzema.Ako li ne bix bila shtastliva da mi prporu4ate nqkoi drug.

Blagodarq vi predvaritelno za pomoshta




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.