Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:48 23.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Problem s kosata-cuftej.Molq vi za suvet.нови  
Автор Deni V. (APA4E)
Публикувано28.09.03 17:39



Imam presa za kosa - uj kerami4na i profesionalna , no ot neq mi se uvredi kosata .

V na4aloto tozi problem go nqma6e , za6toto izpolzvah balsam napulno redovno ( na kosata mi tova i stiga6e , za6toto e zdrava po princip , izdurja mnogo brutalni boqdisvaniq i kakvo li o6te ; uvi ve4e ne e ) . No izvestno vreme bqh zarqzala balsam4eto ( proklet murzel ) i tq nacuftq ujasno.
Suotvetno se podstrigah predi 1 sedmica i mnogo se haresvam dori , koeto rqdko mi se slu4va :P , no ... Moqta kosa nacuftq pak bukvalno za dni ( e , da vseki den presa si e mu4enie vse pak ) .

1.) Vuzmojno li e tova da stane za takuv kratuk srok , za6toto ve4e kosata mi e bila uvredena ve4e ?

Ve4e zabravih za presata - nosq si kosata nebrejna , a ne izpravena na max :P , no blizkite 3-4 sedmici ne mislq , 4e 6te q podstrija , za6toto nikak ne iskam namalqvane na duljinata...pak...a i 6te mi e tretata podstrijka za ima nqma mesec i polovina ..

Izpolzvam edna maska na 'Denise' mislq 4e - julta ; vmesto pqna ili drug silen stilizant - 'olio ne olio'v prevod - pi6e na 6i6eto 'Denique' i 'Farmavita'.

2.) Zatova - kak da q tretiram , s kakvo - za da ne cufti pove4e ot sega i nqkak si da regenerira , znam li :) ...

Iskam da pomogna na kosata si !!!

Pro4etoh v druga tema za maslo protiv cuftej na Lancome , ami ne6to drugo da mi preporu4ate ? I ako moje na nqkoq po-razprostranena marka - prosto za6toto ne sum ot stolicata ( a ot grad Ruse ) i izborut ne e bogat kato v Sofiq . Ako e vuzmojno i orientirova4ni ceni .

Blagodarq ujasno mnogo predvaritelno !!!

~ life is filled with goodbyes , a million goodbyes , and it hurts every time ~

Редактирано от Deni V. на 28.09.03 17:42.



Тема Re: Problem s kosata-cuftej.Molq vi za suvet.нови [re: Deni V.]  
Автор boni4ka (6tastlivka)
Публикувано28.09.03 18:45



Opitai s Londa-maska za problemna i tretirana kosa-12lv.Bi triabvalo v vseki salon da ia ima ve4e!Az si ia vzimam ot friziorkata.Kato opakofka e 1l.Ve4e ima mnogo distributori na tazi marka.Az sum mnogo dovolna,a se izrusiavam i niamam problemi.Uspeh!



Тема Re: Problem s kosata-cuftej.Molq vi za suvet.нови [re: Deni V.]  
Автор PPP (една)
Публикувано29.09.03 10:09



Първо - задължително трябва да подстрижеш цъфналите краища. После - продължавай активно с подхранването - балсами, маски. Потърси в козметичните магазини или от фризьорката ти масло или серум за сухи и цъфтящи краища.
Аз писах по-надолу в темата за маска за коса, че съм пробвала с 1 капка бадемово масло на мокра коса и ми стои много добре. Но всичко зависи от косата.
И забрави за пресата!
Успех!


Най-хубавото се вижда само със сърцето!


Тема Re: Problem s kosata-cuftej.Molq vi za suvet.нови [re: Deni V.]  
Автор ***** ()
Публикувано29.09.03 10:10



Вземи си бадемово масло(например на фирма Икаров, около 3лв). Аз се мажа с него около 40-50 минути преди да си измия косата, но ако искаш можеш да го държиш и цяла нощ. След това трябва просто да си измиеш косата по старателно и с малко повече шампоан Но въпреки това те съветвам да слагаш после поне балсам, може и маска.
Другото за което се сещам са витамините за коса на fitoval(9-10 лева и стигат за около месец).
Но все пак нацъфтелите краища не можеш да ги заздравиж. Дори и от маската и балсама да се "слепват" пак е хубаво да ги отрежеш.



Тема Re: Problem s kosata-cuftej.Molq vi za suvet.нови [re: *****]  
Автор Benita (....)
Публикувано29.09.03 10:33



На моята приятелка, която има голям проблем с цъфтежа... нищо, че е с почти къса коса... фризьорката и беше казала да си прави маски с масло от пшеничен зародиш и да позва такава козметика. Аз го позвам профилактично заедно с бадемовото масло.
Може да пробваш и така:>>>>>>>.



Тема Re: Problem s kosata-cuftej.Molq vi za suvet.нови [re: *****]  
Автор Deni V. (APA4E)
Публикувано29.09.03 16:40



O obezatelno 6te gi podstrija - no sled 3 sedmici moje bi , ne po-kusno :) !!!

Dotogava nqma da gi tormozq tezi krai6ta po nikakuv na4un - samo 6te gi glezq , koeto NQMA da opravi samiq cuftej nali4en , znaq go ...

No 3 podstrijki za mesec mi e mnojko , a az mrazq da si smenqm duljinata na kosata ... Kolkoto i malko da se reje - vse pak tova biha bili 3 broq za 30 dni ....

~ life is filled with goodbyes , a million goodbyes , and it hurts every time ~


Тема Re: Problem s kosata-cuftej.Molq vi za suvet.нови [re: Deni V.]  
АвторOт Pyce (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 18:13



Здравей аз също съм от Русе и съм убеден че проблемът ти може лесно да се реши със Лосион с ленено семе-със изплакване и течни кристали ако ми дадеш имейла ще ти изпратя допълнителна информация за тези продукти както и местата в Русе където можеш да си ги купиш. Имейлът ми е vmi@mail.bg



Тема Подстрижи се!!!нови [re: Deni V.]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано30.09.03 10:12



И си вземи добра възстановяваща серия за коса.


Поздрави!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: za Ginger.нови [re: Ginger.]  
Авторpitanka (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 17:47



Zdrasti
kato stana zvypros za kosi ti naskoro be6e spomenala za tvoita friziorka i 4e si mnogo dovolna ot neq bi li mi dala adresa i telefona i da q probvam



Тема Re: Problem s kosata-cuftej.Molq vi za suvet. [re: Deni V.]  
Авторgirl (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 21:15



Като стана дума за цъфтеж , моята фризьорка ми откри наскоро подобен проблем - цъфтеж и накъсване и ми каза, че с маски и балсами няма да се оправи подобен проблем, а трябва да се направи термична обработка на косата- брюлаж, а след това маслена баня. Процедурата се състояла в опърляне на сцепените връхчета, което не засягало ост. коса
Чували ли сте за такава процедура? Дали помага и дали наистина не влияе върху незасегнатата коса?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.