Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:31 13.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема За българската козметиканови  
Автор Benita (....)
Публикувано02.09.03 16:45



Има ли смисъл от спорове за цени и марки на добрата козметиката?!?!
Явно всеки има предпочитания към една или друга марка или ценова категория.

Хайде, момичета, нека проверим каква и колко БГ козметка имаме в шкафчетата си!!!

Аз на първи поглед намерих:
Розова вода - Краси, хума, хининова вода - Мишел, кола маска - Кара, крем-депилатор - Дева, растителни масла, крем Здраве и осхте някакви кремчета имаше, пъпкотрепач:>>
сигурно има и други



Тема Re: За българската козметиканови [re: Benita]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано02.09.03 17:01



аз имам дневен и нощен с ретинол на Дева, крем за около очите на Дева, антицелулитен Дева.
Астера 2 дневни крема, на Регал имам дневен с пшеничен зароиш, Розова вода - Краси.
Аз съм фенка на БГ - козметика



Тема Re: За българската козметиканови [re: Benita]  
Автор serene (amber)
Публикувано02.09.03 17:16



Така като се замисля, май нямам много обаче и козметика като цяло май много не ползвам. Купувам си български лакове за нокти, но се лакирам рядко и хума ползвам в неограничено количество. Иначе крем не ползвам изобщо макар, че съм на 28 и уж вече ми било време (имам доста чувствителни очи и клепачите ми се подуват от доста кремове и накрая ми писна изобщо да слагам). Рядко се гримирам, но предпочитам чужда декоративна пред българската козметика (и пак става дума от порядъка на буржоа или ревлон или максфактор, а не за Lancome, dior, clarins). Шампоана ми е на Phyto, е много ми харесва и не искам да го сменям с друг. Маски не ползвам никакви, слагам отвреме навреме през weekendite смачкан плод с мед на лицето иииии, ето щях да забравя, опитах на Икаров маслото за коса, мисля, че е чудесно



Тема Re: За българската козметиканови [re: Benita]  
Автор PPP (една)
Публикувано02.09.03 17:22



Купих си половината серия на Дева - дневен с вит. С и UV фактор, тоалетно мляко, околоочен, мляко за тяло, антицелулитен гел ... и смея да твърдя, че са доста добри! Не отстъпват на чуждите кремове, които ползвах досега!

Най-хубавото се вижда само със сърцето!


Тема Re: За българската козметиканови [re: Benita]  
АвторПaparpaфчe (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 17:27



Аз имам тоалетно мляко "Биофреш" 3 в 1,крем на "Биофреш" с магданоз(и от двата продукта съм очарована),крем "Бочко" и още един,който е много ефикасен против пъпки.



Тема Re: За българската козметиканови [re: Benita]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано02.09.03 17:39



Опитах серията Дева като бях в България, но изобщо не ми харесаЗатова си продължавам на каквото съм си, единствения български крем който ползвах (и си взех кутия и за тук) е Lady's joy, който наистина е много хубав. Е, това е лично мнение, а и аз не претендирам че съм опитала всичко.
Освен това имам и една почистваща маска на Регал, но не знам дали Регал е българска марка, та да се брои и тя тук?



Тема Re: За българската козметиканови [re: Benita]  
Автор Дopoти (Altava)
Публикувано02.09.03 17:47



И аз съм фенка на бг козметиката :) зна4и почвам от главата към краката:
балсама ми за коса е на Дева, много добре ми действа- с плодови екстракти и соеви протеини
дневен крем за лице- пак на Дева, повлиях се от мненията тук от една тема за Дева и останах много доволна...не ползвам крема ежедневно, защото мисля, 4е няма нужда. Добър е и най-малкото не се обривам и не ми подпухват о4ите от него.
лосион за тяло- редувам ги на Дева и Арома
кремовете на Арома за ръце и крака също ми харесват..
А, щях да забравя и розовата вода на Българска роза- Карлово
Ми...това е май



Тема Re: За българската козметиканови [re: Benita]  
Автор eveline (impudent)
Публикувано02.09.03 18:13



Аз имам розова вода на Българска роза - Карлово и не бих я заменила с никоя друга,гел-крем Дева за лице и крем за ръце пак на Дева.Доволна съм от тях и въздействието им върху кожата ми.Сигурно има и още добри продукти.



Тема Re: За българската козметиканови [re: divinora]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано02.09.03 19:43



Българска е, в Пловдив се произвежда



Тема Re: За българската козметиканови [re: Benita]  
Автор KlD LOCO (lotus)
Публикувано02.09.03 20:12



много съм доволна от едни сенки: Ruby Rose, имам няколко разцветки и честно казано някои са по-добри от еквивалента си на Буржоа, които да добри в декоративната козметика общо взето май.
имам и лакове на арома, но съм доволна само от светлите перлени, другите са адски нетрайни. розовата вода ме отврати най-искрено, когато я ползвах, а и не видях никакъв положителен ефект (само не ме бийте).
определено препоръчвам тези сенки, много са трайни, мекички и много естествено седят. май обичам български блузки, но не и козметика, поразочаровах се...

angels bleed from addictive touch of my caress



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.