Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:20 25.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Спиралинови  
Автор genuine (светлокоска)
Публикувано11.09.03 12:19



Исках да ви питам от коя спирала за очи сте най доволни?
Аз от всичко което съм ползвала май все се връщам на L'oreal. Една приятелка си купи наскоро спирала на Arcancil и каза че е направо върхът. В един магазин ми препоръчаха Lumene, но ми се иска първо да ви питам вие какво мислите по въпроса



Тема Re: Спиралинови [re: genuine]  
Автор kopche (добро)
Публикувано11.09.03 14:32



Ако конкретно ме питаш за спиралата на Lumеne- няма да ти бъда от полза.
Но ако въпросът ти е принципен, ползвам Bоurjoua (така ли се пишеше??)Volume Glamour, по препоръки на момичетата от клуба. Доволна съм много от нея, но все пак, базата ми за сравнение не е голяма. Преди това бях с тази на Oriflame. Но сегашната ми е по-хубава. Чак огромни не са ми станали миглите, но определено -по-подчертани -да.




Тема Re: Спиралинови [re: kopche]  
Автор genuine (светлокоска)
Публикувано11.09.03 14:52



По-скоро ми е принципен въпроса. Това с Lumene и Arcancil беше просто пример
А за спиралите на Bourjoia (и аз не съм сигурна как точно се пише ) съм чувала само хубави работи



Тема Re: Спиралинови [re: genuine]  
Автор akyлka (лоша!)
Публикувано11.09.03 15:35



Аз много спирали съм ползвала...
Тази на Буржоа е за обемни мигли, на мен не ми допада много, защото моите мигли са големи и приличам на кукла с изкуствени мигли
Ползвам на Avon няколко, много ми харесват, защото миглите ми са естествени и подчертани.
Инъче съм пробвала на L'oreal, Revlon,Oriflame... и много други, но не са ми по вкуса!

Express yourself, don't repress yourself !


Тема Re: Спиралинови [re: genuine]  
Автор eveline (impudent)
Публикувано11.09.03 15:40



На LUMENE спиралите са страхотни,ползвам тази за чувствителни очи и водоустойчива.Иначе съм доволна и от Collistar techno.



Тема Re: Спиралинови [re: genuine]  
Автор PPP (една)
Публикувано11.09.03 15:53



В момента ползвам на AVON и съм много доволна.

Най-хубавото се вижда само със сърцето!


Тема Re: Спиралинови [re: genuine]  
Автор serene (amber)
Публикувано11.09.03 16:00



Max-factor dramatic look black brown е моята, доволна съм понеже не ми слепва миглите пък и цвета е съвсем като естественият на миглите ми, иначе looka ми не е чак dramatic но и така е добре



Тема Re: Спиралинови [re: serene]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано11.09.03 16:13



аз съм със същата и съм много доволна



Тема Re: Спирали [re: genuine]  
Автор:-* (Нерегистриран)
Публикувано11.09.03 16:52



i az samo gi smeniam, za6toto pyk moite sa dylgi i prili4am na kloun. ustanovih oba4e, 4e si zaslujavat skypite. izdyrjat po-dylgo i sa poohubavi. moita lуreal se skapa, javno ot jegata. be6e na mesec. v momenta sym s versace, mnogo sym dovolna, dava hubav glanz na miglite.



Тема Re: Спирали [re: genuine]  
Автор Rouzi_ ()
Публикувано11.09.03 17:22



Аз ползвам сивата на Манхатън и много ми харесва.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.