Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:58 28.09.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Спирали  
Автор genuine (светлокоска)
Публикувано11.09.03 12:19



Исках да ви питам от коя спирала за очи сте най доволни?
Аз от всичко което съм ползвала май все се връщам на L'oreal. Една приятелка си купи наскоро спирала на Arcancil и каза че е направо върхът. В един магазин ми препоръчаха Lumene, но ми се иска първо да ви питам вие какво мислите по въпроса



Тема Re: Спиралинови [re: genuine]  
Автор kopche (добро)
Публикувано11.09.03 14:32



Ако конкретно ме питаш за спиралата на Lumеne- няма да ти бъда от полза.
Но ако въпросът ти е принципен, ползвам Bоurjoua (така ли се пишеше??)Volume Glamour, по препоръки на момичетата от клуба. Доволна съм много от нея, но все пак, базата ми за сравнение не е голяма. Преди това бях с тази на Oriflame. Но сегашната ми е по-хубава. Чак огромни не са ми станали миглите, но определено -по-подчертани -да.




Тема Re: Спиралинови [re: kopche]  
Автор genuine (светлокоска)
Публикувано11.09.03 14:52



По-скоро ми е принципен въпроса. Това с Lumene и Arcancil беше просто пример
А за спиралите на Bourjoia (и аз не съм сигурна как точно се пише ) съм чувала само хубави работи



Тема Re: Спиралинови [re: genuine]  
Автор akyлka (лоша!)
Публикувано11.09.03 15:35



Аз много спирали съм ползвала...
Тази на Буржоа е за обемни мигли, на мен не ми допада много, защото моите мигли са големи и приличам на кукла с изкуствени мигли
Ползвам на Avon няколко, много ми харесват, защото миглите ми са естествени и подчертани.
Инъче съм пробвала на L'oreal, Revlon,Oriflame... и много други, но не са ми по вкуса!

Express yourself, don't repress yourself !


Тема Re: Спиралинови [re: genuine]  
Автор eveline (impudent)
Публикувано11.09.03 15:40



На LUMENE спиралите са страхотни,ползвам тази за чувствителни очи и водоустойчива.Иначе съм доволна и от Collistar techno.



Тема Re: Спиралинови [re: genuine]  
Автор PPP (една)
Публикувано11.09.03 15:53



В момента ползвам на AVON и съм много доволна.

Най-хубавото се вижда само със сърцето!


Тема Re: Спиралинови [re: genuine]  
Автор serene (amber)
Публикувано11.09.03 16:00



Max-factor dramatic look black brown е моята, доволна съм понеже не ми слепва миглите пък и цвета е съвсем като естественият на миглите ми, иначе looka ми не е чак dramatic но и така е добре



Тема Re: Спиралинови [re: serene]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано11.09.03 16:13



аз съм със същата и съм много доволна



Тема Re: Спиралинови [re: genuine]  
Автор:-* (Нерегистриран)
Публикувано11.09.03 16:52



i az samo gi smeniam, za6toto pyk moite sa dylgi i prili4am na kloun. ustanovih oba4e, 4e si zaslujavat skypite. izdyrjat po-dylgo i sa poohubavi. moita lуreal se skapa, javno ot jegata. be6e na mesec. v momenta sym s versace, mnogo sym dovolna, dava hubav glanz na miglite.



Тема Re: Спиралинови [re: genuine]  
Автор Rouzi_ ()
Публикувано11.09.03 17:22



Аз ползвам сивата на Манхатън и много ми харесва.



Тема голям фен съмнови [re: genuine]  
Автор KlD LOCO (lotus)
Публикувано11.09.03 20:16



спиралите са ми много важно от години и много държа на тях. много обичах на буржоа за удължаване, но преди няколко години минах на мейбълин, която е много качествена (онази розовата със зелената капачка), но е малко странна и ми омръзнаха странностите й. след това си взех на лореал онази за ефект изкуствени мигли и да ви кажа, чудо! миглите наистина се извиват, не се слепват и продобиват повечко обем. доста е добра, но като започне след около месец да се сгъстява, ми се струва, че за мен става малко тежка. ама ако не ви е жал да я сменяте всеки месец, няма проблем значи. преди няколко дни пък отново си купих на буржоа за удължаване. и какво открих, тя почти не се забелязва. дали съм се разглезила с лореал, дали не се е разработила още, не знам... някой да има наблюдения дали се е променила?

angels bleed from addictive touch of my caress


Тема Re: Спиралинови [re: genuine]  
Авторsilver (Нерегистриран)
Публикувано11.09.03 21:45



polzvala sm kakvi li ne tu6ove za migli - oriflame, bourjois, l`oreal, max factor, maybelline. predi haresvah tazi za obem na bourjois, no ne6to q razvaliha, ot tezi na l`oreal ne sm koi znae kolko vyzhitena. imam edna na margarett astor tymnosinia, k. e ot mnogo vreme, no si miri6e na hybavo i vse o6te si e te4na i ne se e sgystila (imam predvid, 4e e s normalna konsistenciq). v momenta polzvam ot nqkolko meseca volume express na maybelline i sm mn. dovolna. pridava strahoten obem i 4ernoto si e 4erno, ne kato tezi na avon i oriflame, koito siveqt. poslednata, koqto vnesoha v bg na max factor e ubiec. no mi idva malko skypa, vseki den slagam spirala, rabotq s otbrani klienti i tr. da izglejdam dobre. mislq, 4e be6e to4no dramatic look, no pak ne sm sigurna.



Тема Re: голям фен съмнови [re: KlD LOCO]  
Автор thy_inamorata (bohemian)
Публикувано11.09.03 21:56



Абсолютно подкрепям мнението ти за L'Oreal и Lash Architect :)) Преди нея ползвах Intensifique (която е само за обем) и също бях адски доволна. Но и аз я сменям на всеки месец и половина горе-долу... Не съм пробвала тази на Bourjois, за която говориш, но колкото и да експериментирам, винаги се връщам към L'Oreal :)) Мисля, че единствените по-добри са Lancome, но пък и са по-скъпички :)

Stars, hide your fires!
Let not light see my black and deep desires!


Тема Re: Спиралинови [re: serene]  
Автор genuine (светлокоска)
Публикувано12.09.03 11:15



и аз съм я ползвала тази спирала. И още една на Max Factor, мисля че се казваше 2000 calorie или нещо такова. Една от най добрите, които съм си купувала всъщност



Тема Re: голям фен съмнови [re: thy_inamorata]  
Автор genuine (светлокоска)
Публикувано12.09.03 11:25



Незнам как трябва да се съхраняват тези спирали. И трите ми спирали, които почти не съм ползвала през лятото са се развалили. Явно от жегата, защото не си го обияснявам по друг начин! И тях ли да ги държим в хладилника????? Някой да знае нещо по въпроса?

Чела съм, че задължително спиралите трябва да се сменят поне на 6 месеца, защото в тях се развивали някакви бактерии, които дразнят очите и могат да предизвикат сърбеж и зачервявания Та работата е ясна - ще се пазаруват нови.



Тема Re: Спиралинови [re: silver]  
Автор genuine (светлокоска)
Публикувано12.09.03 11:31



Max Factor си смениха скоро изключителния представител за България и спиралите все по скъпи ще стават И не само спиралите за съжаление, а всичките им продукти. Аз съм почитател на фон дьо тена, пудрите и ружовете им, които си бяха скъпи и без това, но сега......съвсем



Тема Re: голям фен съмнови [re: genuine]  
Автор thy_inamorata (bohemian)
Публикувано12.09.03 15:10



Проблемът при мен е, че изсъхват. Никога не ми се е разваляла спирала. Но и аз я ползвам по един или няколко пъти на ден, така че е разбираемо при толкова отваряне и употреба да се сгъстява бързо :). А ми се струва абсурд да ходя всеки път да я вземам от хладилника :)) Но щом не си ги ползвала толкова време, наистина е било добре да ги съхраняваш в хладилника. Предполагам, че нямаше да се развалят :)

Stars, hide your fires!
Let not light see my black and deep desires!


Тема ползувала съмнови [re: genuine]  
Автор OЧИ CИHИ (тЮркоазени)
Публикувано14.09.03 10:06



доста маркови спирали,но да си призная най-доволна съм до сега от Максфактор за дължина и обем!Винаги прави миглите ми доста дълги,извити,без да ги слепва и с обем...Тя ми е любимкатаВ момента обаче съм със една спирала,която ми я препоръча козметичка.
Марката е KAJAL и цената й е по-малка от половината на Максфактор-само 5 лв.и някакви стотинки...Ползувам я от две седмици и чистосърдечно мога да призная,че конкурира любимката ми
Опитайте я,добра е!



Тема Re: ползувала съмнови [re: OЧИ CИHИ]  
Автор FlGHTER (малката лигла)
Публикувано14.09.03 23:40



Аз съм я слагала веднъж и ми дразнеше очите

Аз имам моето световъртене във мен.


Тема Re: голям фен съмнови [re: thy_inamorata]  
Автор genuine (светлокоска)
Публикувано15.09.03 11:12



ами и на мен досега не ми се беше разваляла, но преди няколко дена като я отворих четката направо миришеше гадно!!!! Аз даже не знаех че това е възможно



Тема Re: голям фен съмнови [re: thy_inamorata]  
Автор *LaraCroft* (бейби)
Публикувано15.09.03 11:24



Моето мнение напълно се покрива с твоето - и за Lash Architect и за Intensifique!!! Не съм попадала на по-добри спирали!



Тема Re: голям фен съмнови [re: thy_inamorata]  
Автор Mpaзя (Г-ца Никоя!)
Публикувано15.09.03 13:10



Хмм, аз съм чувала, че ако често вадиш четчицата и я поставяш пак (нали се сещаш за кое движение говоря), спиралата изсъхва.
Между другото, незнам дали е много правилно, но аз си "съживявам" изсъхналите спирали с бадемово масло. Първо става много течно, но след няколко дни се оправя и става като истинска спирала. Проблемът е, че ако случайно си пипнеш миглите, пръстите ти стават черни.

Усмихни се...утре ще бъде по-зле!


Тема Re: голям фен съмнови [re: Mpaзя]  
Автор kopche (добро)
Публикувано15.09.03 13:22



Аз съвсем наскоро четох, че с няколко капки масло от жожоба може да се удължи живота на козметиката, която ползваме. Мисля, че е удачно и в този случай да се опита.



Тема ASTOR- Exclamationнови [re: genuine]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано15.09.03 23:45



И аз да си кажа мнението, защото много искам да похваля една спирала. Много съм изненадана и аз самата, вече за 3 път си купувам. Става въпрос за една спирала на ASTOR, казва се Exclamation. Опитайте, ако имате къси, гъсти и остри мигли ( поне моите са такива и ми действа чудесно). А и иначе пак можете да опитате. Не е много скъпа, само трябва да й се хване техниката на слагане
Успех!

Omnia vincit amor


Тема Re: Спиралинови [re: genuine]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано16.09.03 05:43



1) Skapi - naj-izvestnite spirali sa na Lancome. Polzvala sam Definicils, Intencils, no sam chela dobri otzivi za vsichki. Dovolna sam i ot Illusionist na EL, no More than mascara beshe razocharovanie.
2) Sredna raka - pochti vsichki na L'Oreal - sobstvenitzi na Lancome...
3) Mnogo evtini (za sajalenie, tozi savet e predimno za USA) - Jane fan club curling mascara. Chetoh, che i curling mascara na Rimmel e mnogo dobra, no ne sam ja probvala. Dori ne moga da svarsha tezi, koito imam ot shtedrostta na EL i Lancome.



Тема Re: голям фен съмнови [re: Mpaзя]  
Автор thy_inamorata (bohemian)
Публикувано16.09.03 10:31



О, този номер с маслото съм го правила и аз . След като прочетох в един мехлем за очи, че съдържа рициново масло, вече използвам такова. Слагам само няколко капки, така че не става течна, но пък действа подхранващо на миглите:). Само дето трудно изсъхва. Но аз винаги се запасявам с нова, когато ми изсъхне старата, а тази с маслото използвам само за подхранване

Stars, hide your fires!
Let not light see my black and deep desires!


Тема Re: голям фен съмнови [re: *LaraCroft*]  
Автор thy_inamorata (bohemian)
Публикувано16.09.03 10:34



страхотни са

Stars, hide your fires!
Let not light see my black and deep desires!


Тема Re: голям фен съмнови [re: Mpaзя]  
Автор PPP (една)
Публикувано16.09.03 10:43



Аз я разреждам с тоалетно мляко. Няма грешка!

Най-хубавото се вижда само със сърцето!


Тема Re: голям фен съмнови [re: *LaraCroft*]  
Автор Lara (Barbie Girl)
Публикувано16.09.03 13:18



Искам да ви питам мацките които ползвате Loreal - коя е по-хубава Intensifique или Lash Architect (ако така се казваше)?

Аз вече близо година си купувам само Intensifique, откакто я открих и честно казано не смея да пробвам друга, т.к съм ужасно доволна от нея, просто ми е незаменима

Та с какво е по-различна Lash Architect ?



Тема оооооооонови [re: thy_inamorata]  
Автор KlD LOCO (lotus)
Публикувано16.09.03 22:28



това с рициновото масло на мен ми звучи много неудобно, защото да ми цапа всичко... аз наскоро капнах малко от лосиона за почистване на грим около очите, защото бързах сутринта, а нещо не се получаваше фино, но се оказа добро попадение, спиралата е като нова и няма никакви отклонения. разбира се, това не може да се прави до безкрай...

angels bleed from addictive touch of my caress


Тема Re: голям фен съмнови [re: Lara]  
Автор *LaraCroft* (бейби)
Публикувано16.09.03 23:07



Ами да ти кажа честно - почти с нищо не се различават, освен с това, че Lash Architect ме шокира с гъстата си консистенция....може и да прави миглите по-обемни, но...ако твоите са гъсти и дълги, ще ти дойде малко прекалено..Поне при мен е така, но няма лошо да експериментираш
Успех



Тема Re: голям фен съмнови [re: PPP]  
Автор rhemedios (Sun in Scorpio)
Публикувано17.09.03 10:57



Ами не се ли размазва след това нанесената спирала?
Защото аз веднъж пробвах да оправя така една, която
беше станала малко сухичка и след няколко часа
цялата спирала се беше изнесла под очите ми



Тема Re: голям фен съмнови [re: rhemedios]  
Автор PPP (една)
Публикувано17.09.03 11:30



Не, не се размазва, но трябва да сложиш мъничко. 1 малка капка примерно. Разбъркваш добре с четчицата и пробваш гъстотата.

Най-хубавото се вижда само със сърцето!


Тема Re: оооооооонови [re: KlD LOCO]  
Автор thy_inamorata (bohemian)
Публикувано18.09.03 12:31



Ами каквото и да се добави към спиралата, ще има някакъв страничен ефект. Особено, ако са някакви масла, защото трудно изсъхва. Може би с вода няма да го има този проблем, не съм пробвала. Но и не ми е хрумвало за лосиона за почистване, трябва да пробвам, стига да не действа кофти (ако е със силно активни съставки). А и както казах, аз използвам 'модифицираната' спирала само за подхранване, така че не съм ходила размазана досега

Stars, hide your fires!
Let not light see my black and deep desires!


Тема Re: Спиралинови [re: :-*]  
Автор galya (вещица)
Публикувано18.09.03 15:42



Извинявай,в България ли си иако да...къде си намираш Versace?
Благодаря ти



Тема L'oreal Architectнови [re: genuine]  
Автор Toчицa (.)
Публикувано19.09.03 10:07



Използвам я от скоро и съм много доволна Не слепва миглите, прави ги обемни и дълги и не се размазва, абе страхотна е



Тема Re: Спирали-kade namirashнови [re: Gia]  
Авторpistol (Нерегистриран)
Публикувано21.09.03 22:45



jane club v us- V CVS ILI ..



Тема Re: Спирали-kade namirashнови [re: pistol]  
Автор Gia ((former njakoj))
Публикувано22.09.03 01:55



Walmart, Walgreens ili kakvito tam drug stores imate v MA.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.