Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:45 10.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема за неопреновите клинчетанови  
АвторDjesi (Нерегистриран)
Публикувано24.07.03 13:42



Някой ползвал ли е и какви са отзивите? Бих желала да сваля някои сантиметър в областта на ханша(бедра и дупе) а инъче съм слаба, дали ще са ефикасни за моя случай?



Тема Re: за неопреновите клинчетанови [re: Djesi]  
Автор Nadin ()
Публикувано24.07.03 16:39



Моя позната беше много доволна, каза че като го сложела след известно време започвала да тече вода от нея.



Тема abeнови [re: Djesi]  
АвторCygnus (Нерегистриран)
Публикувано24.07.03 18:58



я кажете откъде мога да си купя такова клинче. Гледах ги в Метро, но там имаше само М размер - аз ако мога да вляза в него няма да си го купя няма да имам нужда.
Освен това ми се струват къси - трябва ми клинче , което да достига поне до средата на бедрото. Ще ви бъда благодарна ако ме насочите.



Тема Re: за неопреновите клинчета [re: Djesi]  
Автор BellaEaso ((...))
Публикувано25.07.03 02:58



Imam ujasno jelanie da probvam edno takova klin4e, samo 4e mi se vijda mnogo soleni4ka tsenata (60-70 evro)
Ako nqkoi e napravil podobna pokupka, neka mi kaje dali taka vurvi tsenata.



Тема Re: за неопреновите клинчетанови [re: BellaEaso]  
АвторДжecи (Нерегистриран)
Публикувано25.07.03 10:35



Аз ги гледах в спортен магазин и струваха 25лв



Тема Re: за неопреновите клинчетанови [re: Nadin]  
Автор Nadin ()
Публикувано25.07.03 14:05





ето тук мисля, че може да се поръча



Тема Re: за неопреновите клинчетанови [re: Джecи]  
Авторralex (Нерегистриран)
Публикувано26.07.03 03:40



v METRO sa po 20tina lv i sa sushtite kato tezi na Rucanor (koito struvat 75lv). Razlikata e samo che ne sa markovi.. ;)



Тема Re: за неопреновите клинчетанови [re: ralex]  
Автор BellaEaso ((...))
Публикувано26.07.03 04:00



Ami az sum v 4ujbina i samo markovi namiram, vse po 60-70 evro...soleni4ka mi se vijda tsenata



Тема Reнови [re: Джecи]  
Автор Firefox (Black Company)
Публикувано29.07.03 22:23



kyde e bilo tova? O_O az dne sobikaliah kyde li ne [e ne samo za tova de :)] no osven edno 82lv v rocanor [pri tva myjko! :(] nikyde ne vidiah

---
Soldiers live. And wonder why.


Тема i az tursj neoprenowo klincheнови [re: Djesi]  
Автор Silwi25 (nadjwasta se)
Публикувано31.07.03 12:57



Prawa e Cygnus.Tij klincheta w METRO sa mnogo mini razmer.Njma li njkude normalni kato golemina ili cena ili pone po-goljmo raznoobrazie ot razmeri?
AZ strasno iskam da se sdobij s nesto takowa, no nesto ne moga da si namerj.Njkoj ot Was weche kupi li si?Kakwo tochno da prawj, za da imam po-burz efekt?
Mnogo ste sum blagodarna, ako metnete njkoj belejka po wuprosa.

Предизвикателствата правят живота интересен. Преодоляването им придава смисъл на живота.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.