Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:42 29.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Правя ли грешка..............нови  
АвторBuba (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 16:57



Правя ли грешка като използвам крем за лице и за областта около очите?



Тема Re: Правя ли грешка..............нови [re: Buba]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано03.07.03 17:03



и аз доста често правя така, по принцип не е добре

-=Увереността в себе си е основната тайна на успеха=-


Тема Re: Правя ли грешка..............нови [re: Buba]  
Авторnjakoj (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 17:15



Porednijat mit na industrijata!

Kakto tzjaloto litze, taka i zonata okolo ochite, prosto imat nujda ot ovlajnjavane. Vseki moisturizer varshi rabota i za 2-te mesta. Drug e vaprosat dali mojesh da ponasjash vseki. Zastoto az lichno ne moga da tarpja 95% ot drugi moisturizers okolo ochite si. No pri drugi jeni moje i da ne e taka. I ako ne e - njama nikakva osnovatelna prichina za spetzialen eye cream. Ako stava vapros, ne e prechka da polzvash i ochen cream po tzjaloto litze. V tozi sluchaj kozmetichnata industrija prosto ste se vljubi v teb!



Тема Re: Правя ли грешка..............нови [re: Buba]  
АвторБъpбopaнa (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 17:27



Наскоро съвсем случайно попаднах точно на такава статия и пишеше,че не е проблем и че всъщност нямало никакво значение.Но ако все пак се притесняваш,защо не си купиш специален крем за около очите?



Тема Re: Правя ли грешка..............нови [re: Buba]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано03.07.03 17:52



и аз правя същата грешка, но не ми се струва неправилно.

To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.


Тема Ненови [re: Buba]  
Автор Cпeциaлиcт (PhD)
Публикувано03.07.03 18:00



След като не се иретира кожата в този участък ( не се подуваш в очите) от дадения крем, значи няма проблем.



Тема Re: Правя ли грешка..............нови [re: Buba]  
Автор palachinka (marmalad)
Публикувано03.07.03 18:08



mnogo prosto,niakoi kremowe mojgat da se polzwat i za oblasta okolo ochite (nai weche onezi za chuwstwitelna koja), kato naprimer edin ot kremowete ,koito imam e takaw, pishe go i w upatwaneto mu. po prinzip tezi za ochi sa s sastawki deistwasti na nejnata i mnogo tanka koja tam i prisposobeni za neinite osobenosti. weroiatno znaesh, che nanasianeto na krema okolo ochite stawa s potupkwane, a ne razmazwane
pozdrawi



Тема Re: Ненови [re: Cпeциaлиcт]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано03.07.03 18:09



аз съм останала с впечатление, че от крем се подуват горните клепачи. поне на мен досега винаги (3-4 пъти) са ми подпухвали, когато съм ги мазала.
други жени също са ми го казвали...

To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.


Тема Re: Ненови [re: Шeдaнc]  
Автор palachinka (marmalad)
Публикувано03.07.03 18:13



niakoi okoloochni kremowe sa prednaznacheni samo za pod okoto, a drugi sa prigodeni i za nanasiane warhu klepacha predpolagam towa e prichinata.
pozdrawi



Тема Re: Ненови [re: palachinka]  
АвторБилka (Нерегистриран)
Публикувано03.07.03 18:23



кои са тези кремове, дето са предназначени поотделно за долния и горния клепач? дай някой пример, че аз досега такова чудо не съм срещала, а съм дългогодишен сериозен потребител на околоочни кремове.
иначе по темата - на някои по-специални кремове за лице (по-силни например) съм чела в упътването, изрично да не се мажат около очите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.