Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:18 01.07.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема колко време отделяте за грима?нови  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано22.06.03 01:15



аз вчера се замислих защо напоследък все по-рядко се гримирам. изчислих, че от около 3 седмици не съм се гримирала изобщо и се запитах аджеба, защо?
някой спомена в една друга тема, че жените над 30г. били намерили своя стил и изглежедат по-добре от 20-годишните.
за себе си мога да се съглася с това мнение. минала съм през периоди, когато всеки ден се гримирах (без червило - не обичам, макар и да ми отива, а и явно въпрос на навик)... а сега... нямам идея как стана, но започнах все повече се харесвам без грим.
гримирам се понякога когато отиваме някъде или ако не ме хване настроението /дори и да не излизаме - за собствено удоволствие/.
ако се гримирам, то в повечето набързо слагам леки сенки и спирала. всъщност руж много отдавна използвах редовно, а фон дьо тен - надали съм изхабила цяло флаконче през живота си.
та за да отговоря и аз на въпроса си - много малко отделям за външния си вид. мисля, че съм във фаза, когато повече време отделям за тялото и косата си - прическа, маска, вана, лосиони, оформям маникюр, но за лицето освен почистване, някоя и друга набързо забъркана маска и овлажняващ крем нищо друго не правя.
виждам, че дори и парфюмите ми все по-дълго се застояват, явно съм се наситила и в момента предпочитам дезодорант. :)

на запад жените по-малко и по-леко се гримират отколкото българките, та знам ли? - може би от тях съм "прихванала"

To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.


Тема Re: колко време отделяте за грима?нови [re: Шeдaнc]  
АвторLady (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 01:34



Dai snimki da te vidim de



Тема Re: колко време отделяте за грима?нови [re: Шeдaнc]  
Авторno bullshit (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 05:01



Около 5 минути - леки сенки, спирала, руж, червило или lip gloss и съм готова за бойни подвизи. Действието се развива в офиса - кой ще ти хаби време за гримиране в къщи . А пък ако съм си взела редовната доза jogging сутринта, даже нямам нужда от грим!



Тема Re: колко време отделяте за грима?нови [re: Шeдaнc]  
Автор Ginger ()
Публикувано22.06.03 10:54



и на мен ми направи впечатление още в началото, че жените на запад не се гримират много, много..и аз така си "оформих" навика да не се гримирам....гримиране за мен е да си сложа хубаво кремче на муцунката, гланц на устните, че обичам да ги гриза като ми е нервно, спирала ако ще имам нещо по-важно през деня....като цяло се харесвам без грим и не обичам да се плескам ама те и годинките ми още не предполагат да имам кой знае какви дефекти..най-много някоя пъпчица да ми излезе, която да туширам с пудра и това е....
но за тялото си правя всичко, което може да ми дойде на ум....пилинг, душ гелове, хума, лосиони, кремчета за това, кремчета за онова
на мен пък ми прави впечатление, че спрях да си поддържам маникюра...преди година ми беше мания, на седмица по един нов лак си купувах....сигурно се наситих не помня от кога не съм се лакирала..




Тема Re: колко време отделяте за грима?нови [re: Шeдaнc]  
Автор Cool™ (Блясък)
Публикувано22.06.03 11:02



Мен по принцип сутрин ме мързи да се гримирам... обикновено все не съм си доспала и нямам сили за мацотене. Но пък вечер, ако излизам задължително се гримирам - напоследък хода на солариум и лицето ми е почерняло, та старите фон дьо тен и пудра не ми пасват, а по-тъмни още не съм взела и карам без тях, слагам сенки, спирала, червило и молив за вежди...Цялата операция може да продължи от 10тина та до 30тина и нагоре мин., взависимост с колко време разполагам..





Тема абе Джинджър,нови [re: Ginger]  
Автордpyraтa блoндинka (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 12:16



все едно себе си чета. Аз не само сега, ами и никога не съм се гримирала особено - най-много някое червило леко за блясък и спирала и с това се изчерпва всичко. Дори крем понякога пропускам. За лака също - имам не повече от 5 и не си спомням кога последно се лакирах. Но за тялото наистина без компромиси - антицелулитни , стягащи, тонизиращи, подхранващи, масажни кремове и т.н. Направо ми се струва, че с грим не изглеждам добре, а може би не умея да се гримирам , знам ли



Тема Re: колко време отделяте за грима?нови [re: no bullshit]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано22.06.03 13:34



аз познавам една мацка, която твърди, че общата направа на лицето й дневно отнема около три часа!
п.п. никога не съм я виждала без грим, но с грим определено не ми харесва, макар и красиво да се рисува

To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.


Тема Re: колко време отделяте за грима?нови [re: Шeдaнc]  
Автор Dideto (spring)
Публикувано22.06.03 13:38



Az sam grimiorka i za sebe si otdeliam ne poveche ot 5 min.
no ako triaba da grimiram drug - stigala sam do 4 chasa rabota

-=Увереността в себе си е основната тайна на успеха=-


Тема Re: колко време отделяте за грима?нови [re: Ginger]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано22.06.03 13:41



тук швейцарките може да не са гримирали очите си и да ходят без червило, но повечето използват фон дьо тен. бррррр

аз напоследък се вманиачих да си купувам душ гелове рядко вече се лакирам с цветен лак, но ноктите винаги ги поддържам. ноктите на краката през лятото винаги са ми цветни

To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.


Тема Re: колко време отделяте за грима?нови [re: Dideto]  
Автор Шeдaнc (по чорапи)
Публикувано22.06.03 13:43



аз не виждам какво толкова може да отнеме 3 часа? вярно, момичето е с проблемна кожа и нанася страшно дебел слой фон дьо тен, обаче съхненето не вярвам да трае толкова?

To find riches is a beggar's dream, but to find love is the dream of kings.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.