Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:58 28.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема за стъпалатанови  
Автор Ginger ()
Публикувано03.06.03 21:00



момичета, знам че се оливам ама ме е налегнала козметичната мания
може и да не се изразявам точно, но как си поддържате стъпалата на краката? на мен ми се е образувала по-твърда кожа, която се напуква и започва да ме дразни....купих си скоро едно кремче с талк и охлаждащ ефект, и предотвратяващо възпаления, но не може да ми помогне да излющя тази стара кожа, знам че за това е необходимо да си направя педикюр, но как става в домашни условия



Тема Re: за стъпалатанови [re: Ginger]  
Авторtania (Нерегистриран)
Публикувано03.06.03 21:20



Ami moje6 da otide6 na pedikur-6te ti svar6i rabota!V dom uslovija az imam edin skrub na AVON koito bjah kupila za da polu4a edna chantichka, no toi se okaza naistina mnogo dobar!Stra6no dobre pochistva i osvejava stapalata i osobeno za ljatoto e chuden.V chetvartak se pribiram v Bulgarija i vednaga si zarachvam dori cjalata serija za kraka!



Тема Re: за стъпалатанови [re: Ginger]  
Автор bubanka (mamka)
Публикувано03.06.03 22:35



аз се спрях на следния евтин вариант - пила за крака /не знам как точно се казва това нещо/ докато се къпя, после глицеринов сапун, с който си мия тялото, след като ги изсуша ги намазвам целите до глезените с крем Здраве за крака на Арома /0.80 лв./, който ми действа 1000 пъти по добре от 10 пъти по-скъпи кремове, чакам го да попия 5-10 мин. и готово
друго, с което съм си правила петите копринени беше крем за бебешко дупе, но не помня какво, не беше суперско за бебешкото дупе, но за крака ... мммм!
успех!



Тема Re: за стъпалатанови [re: tania]  
Автор Дeлфин ()
Публикувано03.06.03 22:49



Аз си ги поддържам сама...искало ми се е да отида на педикюр, но ме е страх да не ми лепнат гъбички. Знам за няколко такива случая.
Първо си накисвам краката в гореща вода и някакви соли, или с шампоан, и вися доста време. После търкам с нещо-пемза и/или някакви абразивни частици. След това се изплаквам, оформям си ноктите, мажа с крем за крака или вазелин в обилно количество, обувам чорапи и спя така...е, по някое време през ноща ги изритвам



Тема Re: за стъпалатанови [re: Ginger]  
Автор AAN (®)
Публикувано03.06.03 23:09



Аз си търкам краката с пемза всеки път като се къпя и с лосиона за тяло си ги намазвам ,с изключение на м/у пръстите и това е то нищо сложно и са ми мекички всеки път .


------------------------------------------

Бъди най-доброто,което си бил!


Тема Re: за стъпалатанови [re: Ginger]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано03.06.03 23:27



Ако щеш вярвай, но отворих форума и влязох в клуба с цел да задам АБСОЛЮТНО същия въпрос!!!!И моята крачна кожа е страшно суха, и се уморих да я третирам с какво ли не - за всичко друго май съм намерила цяр, но не и за копитата си
Така че и аз ще чета съветите с огромно внимание



Тема Талкът е груба грешка в този случайнови [re: Ginger]  
Автор Cпeциaлиcт (PhD)
Публикувано04.06.03 00:54



Изглежда, че кожата на стъпалата ти се обезводнява доста бързо, а талка засилва този процес, тъй като абсорбира водата. Той е доста използвана съставка на пудрите за крака, които са противогъбични. Арома произвеждаха едно време един крем за крака " Свежест", напълно ще ти свърши работа, хем има противогъбични съставки, хем не изсушава кожата, а обратно.



Тема Re: Талкът е груба грешка в този случайнови [re: Cпeциaлиcт]  
Автор Ginger ()
Публикувано04.06.03 01:04



може и така да е, аз си взех с талк защото ми се изпотяват краката, а и преди години имах гъбички, нещо като превантивна мярка исках да се получи...но май обратния ефект съм направила
ще потърся крем без талк, с противогъбични съставки ( кои са те?), но няма да мога да изнамеря на Арома тук при мен



Тема Re: за стъпалатанови [re: Ginger]  
Автор Bluebell (different)
Публикувано04.06.03 07:52



Polzvam na HoMedics

za pedikyur i sum mnogo dovolna. El. pili mahat sravnitelno lesno zagrubyalata
kozha. V momenta polzvam i na Ahava Advanced Foot Cream i go namiram za chudesen, mnogo priyatno yhae i popiva burzo. Nai-efektivniyat krem na koito sum popadala dosega e na Neutrogena, naistina e sposoben da omekoti strahotno kozhata, za suzhalenie ne mi dopadna nikak aromatut mu, no vazhnoto e, che vurshi
rabota.



Тема Re: за стъпалатанови [re: Ginger]  
Автор Sonrisa (любопитна)
Публикувано04.06.03 10:05



Всеки път като се къпеш ги търкай с пемза. Хубаво е и да ги накисваш в много топла вода със соли за крака, както те съветва Делфин и после пак да ги изтъркаш с пемза. След това си ги намажи с крем за крака.Разбира се ефекта никога не идва отведнъж, но с малко повече постоянство резултатите са изключителни. Лично аз го разреших този проблем именно по този начин. Забелязала съм също, че кожата на краката ми се втвърдява, когато ходя боса в къщи.
Желая ти успех

Живей за мига!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.