Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:10 02.07.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема obezkosmqvane na ruceteнови  
Авторlnfection (Нерегистриран)
Публикувано04.05.03 00:36



Zdraveite, naposleduk zabelqzah che povecheto momicheta si maxat kosmite ot rucete. Az nqmam mnogo no zapochvam da se pritesnqvam kogato izlizam s kusa blyzka, idva lqtoto. Iskam da vi popitam kak moga da si gi maxna , s lenti stava li?!? Probvax da gi izrysa s kislorodna voda(dochyx che taka stava) no pri men ne se polychi. Molq vi ako mojete mi pomognete s nqkoi suvet


predvaritelno Blagodarq na vsichki



Тема Re: obezkosmqvane na ruceteнови [re: lnfection]  
Автор Tear (кучка)
Публикувано04.05.03 01:23



Според мен е най-добре с кола маска
И пак според мен е по-добре да идеш да ти я направи някоя козметичка
Едно, че ми се струва трудно например да си дърпаш летата с лявата ръка и друго, че ще загубиш доста време. Иначе едно почивстване на ръцете е десетина минути
И още нещо - щом ще си я правиш за първи път ще е добре да пробваш някъде на малък участък по ръката, за да видиш как ще ти реагира кожата Поне на мен козметичката ми така ми беше препоръчала - защото рядко, но все пак се случва да излязат пъпчици....пък няма да е много весело ако ти излязат навсякъде по ръцете Ако нищо не ти стане - давай смело

_____________

Veritas odium parit.
_______________


Тема Re: obezkosmqvane na ruceteнови [re: lnfection]  
Автор- (Нерегистриран)
Публикувано04.05.03 05:47



Има си специални изрусители за космите по ръцете и лицето. Щом не са ти много, по-добре да ги изрусяваш, поне няма да си навредиш на кожата а и нищо няма да се забелязва като са руси.



Тема Re: obezkosmqvane na ruceteнови [re: -]  
Автор Zelina* (po3oBu4ko)
Публикувано04.05.03 10:17



а лазерното обезкосмяване пак на ръцете имате ли идея за какви парички става.
Тъй като тези косъмчетата били заради проблеми с яйчниците т.е когато има някакъв проблем с епроизвежда някакъв хормон които стимулира разтежа..а аз имам точно такива проблемки иии моите бая си личат по ръцете ,което мнгоо ме дразни ..смятам да мина на такава процедура ...
ако някой има инфо плииииз

Моето щастие с твоето име наричам,защото те има и аз те Обичам!!!


Тема е сеганови [re: -]  
Автор KlD LOCO (lotus)
Публикувано04.05.03 10:30



русите косми много чаровно СВЕТЯТ на слънце, кошмарно е направо. зарежете я тази работа с изрусяването. даже и с епилатор за 10 мин се махат по ръцете, не е голяма философия за веднъж на 2 седмици.

angels bleed from addictive touch of my caress


Тема Re: obezkosmqvane na ruceteнови [re: lnfection]  
Автор Бляcъk (®)
Публикувано04.05.03 11:22



аз махам мойте с епилатор


"Два разума с едничка мисъл, две тупкащи в едно сърца"

Тема Re: obezkosmqvane na ruceteнови [re: Бляcъk]  
АвторLina (Нерегистриран)
Публикувано04.05.03 18:35



Podkrapiam mnenieto na Kid Loco i na Bliasuk, az sushto maham moite s epilator, naistna e mnogo burzo, na men mi otnema tochno 5 minuti, i efectut e dostatraen. No, ako naistina niamash chak tolkova mnogo, izrusi si gi. Az predi godini, kato hodih na plaja, si nosih kislorodna voda, i si majeh rutzete. Sluntzeto i kislorodnata voda gi izrusiava, i ne si lichaha vuobshte, ostavi ti sveteshtia effect, ne e tolkova tragichno. Mahaneto e mnogo po angajirashto i vredno. Edin put pochnesh li, triabva vinagi da gi mahash tui kato naistina rastat po tvurdi.
Uspeh!



Тема Аунови [re: KlD LOCO]  
Автор Bиливap (kибермаг)
Публикувано04.05.03 18:47



Аз като пробвах с епилатор и ръцете ми обринаха в ужасни пъпки, да не споменавам колко беше болезнено. Ефектът беше направо нулев. Засега се справям чудесно с бръснарското ножче. Пак става за 10мин, но кожата си остава гладка. Е, през ден процедурата се повтаря, но поне няма пъпки и разраняване.

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re: obezkosmqvane na ruceteнови [re: Tear]  
Автор *Dominika* (sladurana)
Публикувано04.05.03 21:38



Здравей!
И аз си махам космите по ръцете при козметичка от доста време. Обаче от последното ходене ми се появиха за пръв път пъпки по раменете и не са никак приятна гледка . Исках да те питам на теб дали ти се случвало или поне да ми кажеш как да ги премахна и да ми стане пак хубава кожата . Аз си мисля, че са се получили от дехидратиране, ама като знам, че редовно се мажа с лосион за тяло направо се чудя какво ли ги е предизвикало?
Поздрави

OUT OF ORDER!!!


Тема Re: obezkosmqvane na ruceteнови [re: *Dominika*]  
Автор Tear (кучка)
Публикувано04.05.03 23:38



A случайно да си се къпала час-два след колата? Понеже тогава могат да излязат пъпчици
И какви са пъпките.....понеже ако са такива ситни и червени най-вероятно са се получили от спарване....в смисъл топло, изпотяване и т.н. и резултата е пъпчици
Ако са такива и на мен са ми се появили веднъж, но веднага ги намазах с Медико Идеал и след половин час вече ги нямаше.
Другото, което е че може да е била нещо кофти колата....но ако си ходиш при една и съща козметичка и си знаеш, че и е чиста колата не вярвам да е това
И пудри ли те след кола? Или поне с нещо да те маже? Понеже на мен на ръцете за да не ходя напудрена ми пръска нещо си там, което било дезинфекциращо ли кво ли.....то и не съм разпитвала много понеже всичко си е точно.
Така, че сега ако са някакъв обрив от топлото или ги намажи с Медико Идеал или се напудри с бебешка пудра.....ще изчезнат за нула време

_____________

Veritas odium parit.
_______________



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.