Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:55 07.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Препоръчайте маска за коса...нови  
АвторVeronic (Нерегистриран)
Публикувано26.04.03 21:17



Здрасти!
Имам къса коса,но искам да я пускам дълга,затова,моля ви,препоръчайте някоя маска за коса,като имате предвид,че косата ми се омазнява на около 2-3 дни,води се нещо средно между мазна и нормална.
Препоръчайте!



Тема Re: Препоръчайте маска за коса...нови [re: Veronic]  
АвторVeronic (Нерегистриран)
Публикувано04.05.03 20:10



E bravo![]zavidna kompetentnost i samootverjenost!
zVse pak ne gubq nadejda,i ako ste izvun tezi 36,koito taka milo se vpusnaha da davat suveti,molq,otnovo,preporuchajte gotova maska za goreposo4eniq vid kosa!
Mersi!



Тема Re: Препоръчайте маска за коса... [re: Veronic]  
Авторalis (Нерегистриран)
Публикувано04.05.03 20:19



Аз си правя следната маска на косата-обикновенно в неделя:1 жълтък,1л. кисело мляко,1л.зехтин,няколко капки газ.Разбърквам добре и масажирам корените на косата със сместа ако остане малкого втривам по повърхността на косата.добре е да се прави 2 пъти в месеца.Косата става лъскава и здрава.УСПЕХ!!



Тема Re: Препоръчайте маска за коса...нови [re: alis]  
Автор suede (непознат )
Публикувано04.05.03 21:24



Kym gornata maska mojesh systo da dobavish malko med, nqkakvo maslo (naprimer bademovo ili ot jojoba), vitamini A i E



Тема Re: Препоръчайте маска за коса...нови [re: Veronic]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано04.05.03 22:11



И не забравяй тази маска дето ти я препоръчаха да я измиваш добре, защото аз веднъж не го направих и..... (не ми се разказва даже)

А ако държиш на готовите маски-сигурна съм че има голям избор по магазините, но понеже аз гледам все към маските за суха коса не мога да те насоча. Все пак, след като косата ти е къса, сигурно врухчетата не са сухи и е достатъчно да използваш само балсам. А след като си решила да я пускаш аз бих ти препоръчала да си вземеш някакво масло(бадемово, жожоба или пък някое специално за коса). Аз използвам от скоро и много хубави неща ми прави с косата



Тема съжалявам, че не е много по темата, нонови [re: Veronic]  
Автор KlD LOCO (lotus)
Публикувано04.05.03 22:19



като бях малка бях хванала въшки и реших бързо и ефективно (нито 1 от 2те не се случи) да се справя и си направих смес от мас и оцет (без гас дори). но нямам представа дали съм объркала пропорциите, косата ми след това след няколко измивания с балсам си беше цялата полепена с мас, мазна, колкото салам, с нищо друго не може да се сравни. и мазнината не падаше и не падаше с шампоан и накрая какво се принудих да направя... измих я с ПРАХ ЗА ПРАНЕ! ами подейства, друго няма да кажа:)
надявам се да се посмеете с мен, аз много се разхилих сега като се сетих за неотмиването:)

angels bleed from addictive touch of my caress


Тема Re: Препоръчайте маска за коса...нови [re: alis]  
Авторalis (Нерегистриран)
Публикувано04.05.03 23:08



ЗАБРАВИХ ДА НАПИША ,ЧЕ СЕ ПРЕСТОЯВА С ТАЗИ МАСКА 2-3 ЧАСАНАИСТИНА ТРУДНО СЕ ОТМИВА .ПЪРВО СЕ ИЗМИВАМ С МАЛКО ВЕРО ЗА ДА ПАДНЕ МАЗНОТА,НО СИ ЗАСЛУЖАВА УСИЛИЕТО



Тема Re: Препоръчайте маска за коса...нови [re: alis]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано04.05.03 23:32



Веро!? Не унищожаваш ли така хбавия ефект от маската... може и аз нещо да не съм наясно, но си мисля, че това е доста агресивен препарат и при наличието на толкова много шампоани...
Е всеки си има право на избор де, щом добре ти действа... но аз си оставам вярна на готовите маски



Тема Re: Препоръчайте маска за коса...нови [re: Veronic]  
Автор Rouzi_ ()
Публикувано05.05.03 12:52



Аз си правя подобна маска, като на Алис.
Слагам 1с.л. зехтин, 1 с.л. газ, 1 с.л. ябълков оцет, 1 с.л. ракия (или друг алкохол), 1 жълтък, малко витамин А и 1.с.л. шампоан
Последното не знам защо се слага, но понеже рецептата ми е дадена от дерматолог и чесно казано не се и поинтересувах.
Та тази маска принципно се прилага в продължение на 2 седмици, през ден, като се седи 2 часа. След този цикъл се прави един път в месеца за поддържане на косата. Това ми беше дадено като рецепта за спиране на косопада, но определено косата става много жизнена и лъскава след маската. Сигурно си внушавам, но ми се струва, че ускорява и растежа на косата. На мен ми е неприятно да ходя на работа и да мириша на газ и затова си я правя само в неделя сутрин. На мен лично много добре ми действа. Нямам никакъв проблем с измиването след това. Слагам шампоан (само че 2 пъти) и се измива без проблем. Може би зависи от косата, незнам.



Тема Re: Препоръчайте маска за коса...нови [re: Veronic]  
Автор Hrissi (ненормалница)
Публикувано06.05.03 16:47



Много добре действа бирата, косата става мека и лъскава. Моята коса май е подобна на твоя тип (омазнява се на 2-3 дни), мажа я с бира и чакам да изсъхне, след това мия с шампоан.

Няма проблеми!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.