Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:36 19.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Да мирише хубаво....нови  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано07.04.03 12:27



Здравейте моми4ета,

В процес на сменяване на гел душа за баня съм. Искам да си купя, някой който да мирише хубаво на нещо слади4ко, ванилия, ягода, бадем... нещо такова. Или просто да има силна и хубава миризма. Дайте идеи, само моля ви да не са бъгларско производство продуктите, защото нямам възможност да си ги доставя тук.
Мерси

Omnia vincit amor


Тема Re: Да мирише хубаво....нови [re: Лyничka]  
АвторMиxaeлa (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 13:05



Здравей!
Не съм 100 % сигурна, но мисля, че Avon имаха някакви подобни с миризма на горски плодове(не знам дали това имаш предвид под "сладичко").Попитай някой техен дистрибутор там където си, иначе в момента за друго не се сещам. Всъщност май и Ив Роше имаха подобни, но пак не съм сигурна, защото не отделям особено внимание на този тип козметика.Ако те интересува, мисля че имам техен каталог вкъщи и мога да проверя.

Поздрави и успех в търсенето!



Тема Re: Да мирише хубаво....нови [re: Mиxaeлa]  
АвторЛyни4ka (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 13:09



Тук, дистрибутор на Avon, едва ли ще намеря, но идеята за Ив Роше ми зву4и много добре, въпреки, 4е преди време мисля, 4е имах ванилията и не останах много доволна, ама пак мога да пробвам, може да са се подобрили. Знам, 4е трябва д аима формен магазин някъде тук, ама не знам къде то4но, ама ще питам



Тема Re: Да мирише хубаво....нови [re: Лyничka]  
Автор мaлka тъпa фeя (Пища Хуфнагел)
Публикувано07.04.03 15:20



Опитай със серията НИДРА на Палмолив. Намирам ги тук,в Италия, така че би трябвало да ги има и в Испания.Миришат много сладичко на мляко и мед,и оставят един страхотен мирис на тялото след душа поне за 3-4 часа.

Yo soy como el vuento,toda me puede sentir..pero ninguna me puede tener...


Тема Re: Да мирише хубаво....нови [re: Лyничka]  
Авторkori (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 18:07



Az su6to 6te ti predloja PALMOLIVE,samo 4e Aromatherapy.Vsu6tnost dokolkoto si spomniam Palmolive imat i du6-gel s aromat na bademi,taka 4e....



Тема Re: Да мирише хубаво....нови [re: kori]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано07.04.03 20:48



За Ароматерапията на Палмолив... малко съм резервирана, май 4е й е много рекламата. Аз ползвах две мостри и не останах много впенатлена, определено оа4квах по силен и спе4ифи4ен аромат, а и в един два магазина помирисвах от опаквката и пак същото. Ти други впе4атления ли имаш, да не би нещо мострите ми да си били менте?

Omnia vincit amor


Тема Re: Да мирише хубаво....нови [re: Лyничka]  
АвторMeчo (Нерегистриран)
Публикувано08.04.03 11:19



можеш да опиташ и продуктите на Body shop. Определено са мириzливи)))))
Успех



Тема Re: Да мирише хубаво....нови [re: Meчo]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано08.04.03 12:53



Проблемът е, 4е нямам много време да търся и мириша и т.н и за това имам нужда от конкретно предложение. Ина4е идеята за Боди шоп не е лоша, само трябва да го локализирам, къде се намира, което е нелека зада4а...

Omnia vincit amor


Тема Re: Да мирише хубаво....нови [re: Лyничka]  
Автор akyлka (захилена;))
Публикувано08.04.03 17:55



Аз съм ползвала много марки, но да ти кажа че най-хубавия гел за душ е на "Bourjois", обожавам ги!!!
много добре действат на кожата и оставят хубав аромат!

Words aren't useless!


Тема Re: Да мирише хубаво....нови [re: akyлka]  
Авторnia (Нерегистриран)
Публикувано09.04.03 23:56



i az bih ti preporachala goresto gelovete na the body shop ma men libimiq mi e s kokos i lima ili portokkali i ne si spomnqm kakvo oste imat golqm izbor i sa strahotni otdavna gi polzvam ,mirizmata e traina i sa meki magazini imat navsqkade az lichno sam gi pazaruvala v ispaniq -barselona




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.