Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:35 04.07.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Тоалетно мляконови  
Автор Wildberry (mild)
Публикувано22.01.03 20:12



Казвайте бързо какво сте ползвали! Сигурно темата е нищена много пъти,и се извинявам,ако се повтярам (потретям и т.н.). Но нямам време да ровя в архива.
Трябва ми мляко,което да премахва и грима от очите.Гримирам се всеки ден почти,слагам си спирала и черен молив. Досега съм ползвала Виши,Рок и съм доволна,но ми се иска да сменя. Преид време си взех на Лореал,но лютеше ужасно на очите! Също и на Дева много дразни окото,освен това ми опъва кожата.Не съм преубедена,ползвам и българска козметика,стига да е качествена.
Препоръчайте ми нещо,защото утре смятам да си купя! Важно ми е,да става и за очи,защото нося контактни лещи и са ми чувствителни очите.
Благодаря!



Тема Re: Тоалетно мляконови [re: Wildberry]  
Автор Nike (usmihnata)
Публикувано22.01.03 21:14



Казваме много бързо
На мен млеката 3 в 1 много ми лютят на очите и затова използвам почистващи продукти 3 в 1 под формата на гел или вода. От личен опит мога да ти препоръчам няколко:
- Helena Rubinstein Pure Cleansing Water - както си личи от името почистваща вода 3 в 1 за лице (мляко+тоник) и очи;
- Eau de Bienfait Clarte на Lancome - почистваща вода 3 в 1 за лице (мляко+тоник) и очи
- PHORMIDIANE CLEANSER TONER на Phytomer- почистваща вода 4 в 1 за лице (мляко+тоник), устни и очи.

Знам, че и Lierac имат подобен продукт, но не съм го ползвала.

Надявам се да съм помогнала





Тема Re: Тоалетно мляконови [re: Wildberry]  
Автор Teди® (блясък)
Публикувано22.01.03 21:14



Аз ползвам най-обикновеното "Кря-кря"...


"Два разума с едничка мисъл, две тупкащи в едно сърца"

Тема Re: Тоалетно мляконови [re: Teди®]  
АвторMoни (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 22:13



Зарязваай ги тия млека .С тоник(вода ) за почистване на грим е сто пъти по-удобно.Не люти ,почиства много по -добре от млеката.
Аз съм ползвала на Виши ,Галеник и др. Всичките са много добри !!!!
Довери ни се,няма да съжаляваш. Мисля ,че са много по подходящи за лещи. Не се налага да си търкаш очите по няколко пъти за да свалиш спиралата и сутрин да установиш че не си успяла напълно.



Тема Re: Тоалетно мляконови [re: Nike]  
Автор Wildberry (mild)
Публикувано22.01.03 22:17



Благодаря!
Къде със сигурност мога да ги намеря? Никога не съм използвала продукт от тези марки.



Тема Re: Тоалетно мляконови [re: Teди®]  
Автор Wildberry (mild)
Публикувано22.01.03 22:18



Мда,но ми се опъва кожата от него,пробвала съм..



Тема Re: Тоалетно мляконови [re: Moни]  
Автор Wildberry (mild)
Публикувано22.01.03 22:20



И това е идея! На Виши 3 в 1 много ми харесва,може да пробвам само с тоника.
Много е гадно сутрин засъхнала и втвърдена спирала в ъглите на очите!



Тема Re: Тоалетно мляконови [re: Wildberry]  
Автор Nike (usmihnata)
Публикувано22.01.03 22:31



Ама чакай-тоника си е тоник, той е за лицето след като е вече почистено с тоалетно мляко, не става за очи. Аз ти говоря за почистващи продукти 3 в 1 под формата на вода, използвах сравнението с тоник, защото изглеждат като него.

А относно посочените от мен продукти, аз си ги купувам от 2 магазина, защото са ми близо до офиса. Единият се казва "Леро" и се намира на "Леге", близо до пряката с "Алабин". Другият се казва "Екстраваганс" и се намира на ул. "Неофит Рилски", почти до пряката с "Витошка". Ако четеш списанията Ева или Beauty - там има адреси и на другите магазини, мисля че са около 5 в София, а има и в други градове.



Тема Re: Тоалетно мляконови [re: Wildberry]  
Автор Nike (usmihnata)
Публикувано22.01.03 22:34



Ако пък не искаш почистващо средство 3 в 1 ти препоръчвам горещо за очите лосионът за сваляне на околоочен грим на Виши.



Тема Re: Тоалетно мляконови [re: Nike]  
Автор Wildberry (mild)
Публикувано22.01.03 22:42



Да де,грешка на правописа,имах предвид именно лосиона за очи на Виши,не тоника.Реших вече ,записах нещата които ти ми каза и ще си купя едно от тях и отделно лосион! Да има,няма да ми е в повече,и без това ми писва да ползвам едно и също нещо.
Ева не чета,имам "лимит",за две списания на месец,и понеже колекционирам Егоист от самото му начало,избора на второ беше за Плейбой!
Благодаря за изчерпателното инфо!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.