Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:17 15.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ябълков оцет на капсули...нови  
Автор Пyфи Бaф ("дамско"кученце)
Публикувано03.01.03 10:19



Здравейте всички!
През Новата година ви пожелавам ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ и ЛЮБОВ - всичко друго се подрежда!
Бих искала да попитам ползвали ли сте ябълков оцет на капсули, за регулиране на апетита и разграждане на мазнините в тялото?
Моля, да споделите има ли резултат и след колко време горе-долу се усеща промяна в теглото?
Заради хормонални таблетки/чиста химия/, напълнях и освен че "излязох" от всичките си дрехи - килограмите ми /над 10 в повече/ ми тежат и в прекия и в преносния смисъл на думата..
Предварително БЛАГОДАРЯ!



Тема Re: Ябълков оцет на капсули...нови [re: Пyфи Бaф]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано03.01.03 22:46



Здравей и благодаря за пожеланията.
Аз съм ползвала ябълков оцет на капсули и поне за мен ефектът беше изцяло нулев - нищичко не промениха, нито отслабнах, нито ми повлияха на апетита. Но това не значи че за всеки би трябвало да е така.



Тема Re: Ябълков оцет на капсули...нови [re: Пyфи Бaф]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано03.01.03 23:13



здравей,
една приятелка скоро се хвана с тези таблетки. Ефектът беше, че първите 2-3 дни я болеше много корема...и после - нищо...и нямаше влияние в/у апетита. Може би повече време трябва за да има ефект, ама аз поне не вярвам



Тема Re: Ябълков оцет на капсули... [re: Пyфи Бaф]  
Автор Wildberry (непознат)
Публикувано05.01.03 15:27



Аз мисля,че няма да ти навреди,ако пиеш ябълков оцет на капсули,но да очакваш да свалиш над 10 кг,едва ли. Освен това ефект се получава едва след няколко месеца редовна употреба.Започват да се разграждат мазнините..Но естествено трябва да е съчетано с много движение и диетична храна..Като под диетична нямам предвид нехранителна:) Така наречения Apple Sider се предлага на различни фирми,аз съм го виждала на американската фирма Harmony Lyne,има ги в повечето по-големи аптеки.Аз пия коензим Q10 на тази фирма,въпреки че не съм много убедена точно за какво го пия
А всъщност защо да си даваш парите,като можеш да гълташ натурален ябълков оцет,по две супени лъжици всяка сутрин на гладно



Тема Re: Ябълков оцет на капсули...нови [re: Wildberry]  
Автор Пyфи Бaф ("дамско"кученце)
Публикувано06.01.03 10:11



Здравейте отново!
Благодаря на всички, които откликнаха на постинга ми.
Тъй като ПиСи-то ми е в работата - нямам достъп до мрежата в извънработно време, затова едва сега прочитам напътствията ви.
На своя глава започнах да пия въпросните капсули по една три пъти дневно, половин час преди хранене.
До момента /от петък до днес/ съм изпила общо 12 бр. и /на вас лъжа, на мен - истина, както се казва/, но апетитът ми наистина се повлия.
Тази сутрин нарочно влязох в една баничарница, ухаеща на топли банички, каквито обожавам...и не изпитах желание да си купя... За мен това е макар и мъничка, но все пак промяна...
Обнадеждена съм, защото на кутийката пише, да се очаква резултат след най-малко 8 седмици...
Стискайте ми палци...
Още веднъж БЛАГОДАРЯ на всички ви!
Бъдете щастливи и дано НИКОГА да не ви тормозят моите проблеми с теглото.



Тема Re: Ябълков оцет на капсули...нови [re: Пyфи Бaф]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано07.01.03 07:17



Едно от момичетата в Бъдещи майки е свалило 8кг за два месеца.



Тема Re: Ябълков оцет на капсули...нови [re: Debora]  
Автор Пyфи Бaф ("дамско"кученце)
Публикувано07.01.03 11:30



Благодаря ти за допълнителната надеждичка.
Аз вярвам, че ще се получи...не мога да обясня защо, но вярвам....



Тема Re: Ябълков оцет на капсули...нови [re: Пyфи Бaф]  
Автор milka ()
Публикувано08.01.03 23:39



Аз мисля, че ако тези капсули ти помогнат, то ще бъде само заради внушението. Имаше подобна тема и си спомням, че тогава доста обширно писах за това огромно менте - Ябълков оцет на капсули. И да припомня - преди няколко месеца имаше доста обширна статия за ментетата изобщо. И като пример даваха и тези капсули, даже имаше и снимка на опаковката. Специалисти обясняваха, че е невъзможно да се направи ябълков оцет на капсули. Е, вече не си спомням подробностите, но извода беше, че нямат ефекта както се рекламират.
Много съжалявам, че те разочаровах, но нали искаш истината.



Тема Re: Ябълков оцет на капсули...нови [re: milka]  
Автор Пyфи Бaф ("дамско"кученце)
Публикувано09.01.03 12:08



Тц, не успя да ме разочароваш. Трудно се разочаровам, по принцип.
Убедена съм, че внушението/аз му казвам "вяра"/е половината от успеха при постигането на каквато и да било цел.
Ще поживеем - ще видим.
На 3-ти март т.г. ще докладвам резултата, защото тогава изтича 2-месечния "изпитателен срок".
Може да не ти се вярва, но от 3-ти януари до днес - 9-ти, аз свалих 2 кг., без да се престаравам с усилията, т.е. само с капсулите.
Сигурно и кантарът ми е попаднал под внушение...



Тема Re: Ябълков оцет на капсули...нови [re: Пyфи Бaф]  
Автор Nadin (:))
Публикувано10.01.03 09:58



Аз съм тази, за която Дебора пише. При мен имаха ефект тези хапчета, чувствам се много добре и съм доволна. Не знам дали е на психологична основа, но фактите са си факти




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.