Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:19 25.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема край с епилаторите...нови  
Автор Бeллa (търсеща)
Публикувано17.11.02 23:47



последните месеци толкова се изписа за епилаторите в този клуб, а аз все си мълчах, защото смятах, че аз нещо не съм наред... истината е, че от повече от година кожата на краката ми изглежда ужасно (това след 5 години епилиране), толкова зле, че ме беше срам да си показвам краката това лято преди да хвана тен - мазах се със автобронзанти... ситуацията е просто отчайваща и като четях колко ентусиазирано подхождат някои към епилаторите...
един ден се оплаквах на една приятелка какво проблеми си имам с кожата на краката и какво мисля да правя, а тя си повдигна панталона и ми показва крака си - същия като моя - и ми казва: това е от епилатора (нейния последен модел braun), трябваше кола маска да използвам...
поне се успокоих, че не ми е нещо не наред кожата...
минах на кола маска - ефект никакъв
правих си пилинг с много груба гъба до разраняване - същото
сега реших да се бръсна - краката ми не са виждали бръснач откакто бях на 14... дано да подейства, защото ме е срам да си покажа краката вече...
ако и това не стане ще отида на дерматолог...
та по този повод ви се чудя на желанието да използвате епилатори...



Тема Re: край с епилаторите...нови [re: Бeллa]  
Авторинтepecyвaщ ce (Нерегистриран)
Публикувано18.11.02 00:03



А за IPL епилация замисляла ли си се? Вярно - скъпичка е, но май си струва.



Тема Re: край с епилаторите...нови [re: Бeллa]  
Автор meg (различна)
Публикувано18.11.02 00:06



Как по-точно изглежда кожата ти след толкова години епилиране?

"....тогава ще разбереш каква чудна сила се предава от човек на човек".


Тема Re: край с епилаторите...нови [re: интepecyвaщ ce]  
Автор Бeллa (търсеща)
Публикувано18.11.02 09:58



някой ден, като забогатея...



Тема Re: край с епилаторите...нови [re: meg]  
Автор Бeллa (търсеща)
Публикувано18.11.02 10:05



оххх малко е сложно, но ще опитам
първо кожата ми стана по-тънка и някак лъскава, като я натисна с пръст изглежда сякаш е на фини бръчици (това не знам дали си го представяш), но това не е толкова страшно
това, което ми бърка в здравето са белезите - виждат се подкожни тъмно червено-кафеникави точки; вярно, че кожата ми е светла, но това не е нормално; това не са пъпчици, например от врастнали косъмчета, а съвсем под кожата прозират тези точици - много грозна гледка - от тях краката ми изглеждат неподдържани... личат си и под тънки чорапощници...



Тема Re: край с епилаторите...нови [re: Бeллa]  
Автор Passion (непознат)
Публикувано18.11.02 10:57



dobre de, no kakva e razlikata mejdu epiliraneto s epilator i tova s kola maska? zashto specialno ot epilatora da se poluchava tova, a s kolata maska da ne se? moje bi e ot tipa koja - zatova taka da e stanalo, inache ne smiatam, che brysneneto e po-dobriat izbor



Тема Re: край с епилаторите...нови [re: Бeллa]  
АвторLia (Нерегистриран)
Публикувано18.11.02 11:07



Привет Белла,
нямаш представа колко ми е познато това, което споделяш. След като няколко години използвах епилатор, краката ми станаха на тъмни точици, кожата загрубя и не смеех да се покажа без тен. Преди няколко години започнах да ходя на кола маска. В началото нямаше ефект, след кола-маската същите тъмни точици ставаха червени за няколко дни, след седмица пък космите започваха да растат наново. Постепенно обаче се зачервявах все по-малко и космите започнаха да растат по-бавно и по-разредени, но все още тези които израстваха бяха доста груби и често подкожни. Напоследък не бях особено доволна от козметичката си, някак претупваше нещата и реших да пробвам при друга. Не знам дали това, което ще споделя ще учуди някоя от вас, но за мен беше изненада. Коламаската беше с цвят и вид досущ на разтопен шоколад /била с някакви спец. добавки/ и козметичката я нанасяше с шпакла, но после я отнемаше от крака ми с гола ръка. Използваната коламаска се отделя в друг съд и не се смесва с чистата. Когато тя видя краката ми, въпреки че за мен те изглеждаха доста по-добре от преди, се учуди с какво съм се обезкосмявала и не повярва, че съм ходила на коламаска при козметичка. Тя каза,че космите не са били отстранявани в правилната посока, което после ги кара да растат подкожно и да разраняват кожата. Аз си мислех, че просто моите косми са такива и така растат. Но тя ме убеди, че "няма такива косми". Още след първия път имаше разлика, след второто обезкосмяване краката ми станаха гладки като никога досега, кожата лъскава, а косъмчетата растяха тънки и доста по-незабележими. Така че поразпитай и си намери добър козметик, мисля че за сега коламаската е най-добрия начин за обезкосмяване на краката, е като изключим разни скъпи тръйни обезкосмявания , които май не са толкова трайни. Успех!



Тема Re: край с епилаторите...нови [re: Бeллa]  
АвторRouzi (Нерегистриран)
Публикувано18.11.02 16:13



Spored men, deistvitelno trqbva da probvash po prodyljitelno s kola-maska. razlikata mejdu mahaneto s epilator i kola-maska pri men pone e golqma. Kogato si maham kosmite s epilator, qvno ne se mahat vsichkite s koren i nqkoi se kysat. Posle kato poniknat se poluchava ot chasti efekta na brysneneto. Krakata bockat i kojata e gruba. Mislq che ne zavisi ot markata na epilatora, zashtoto moqt e chisto nov i e ot poslednite modeli. Naposledyk zapochnah da izpolzvam kola maska, ot tazi vnosnata koqto e na lentichki (hodeneto na kozmetik ne mi e mnogo po joba:-(. Ot lentichkite sym dovolna i opredeleno ima razlika.
Preporychvam ti da probvash s kola maska i da vidish kak shte ti se otrazi, no trqbva da mine izvestno vreme. Ne ochakvai rezultat vednaga.



Тема Re: край с епилаторите...нови [re: Lia]  
Авторivy (Нерегистриран)
Публикувано18.11.02 17:01



Моля те, моля те, кажи къде да намеря тази козметичка! Аз съм със същия проблем, от много време, но след като минах на кола маска пак си имам ранички - непрекъснато, или белези от тях, което е еднакво грозно. Просто не мога повече! Мисля си, че никога няма да имам красива кожа на краката! И наистина най-ужасното е, че изглждаш неподдържана.



Тема Re: край с епилаторите...нови [re: Passion]  
Автор meg (различна)
Публикувано18.11.02 19:26



Да, и аз така смятам, поне при мен бръсненето е възможно най- лошия вариант- само в краен случай прибягвам до него. Няколко години и аз ползвах само епилатор, но пак не бях много доволна- много подкожни косъмчета. Сега съм решила само кола маска. А да ви питам- на места при дърпане колата ми се олющва кожата и след това на същите места при излагане на слънце, се получават тъмни петна...случвало ли ви се е това?

"....тогава ще разбереш каква чудна сила се предава от човек на човек".



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.