Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:05 28.09.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Това вече наистина е проблемнови [re: oнaя_c_мeтлaтa]  
Автор Pocu ()
Публикувано11.02.03 19:11



Откакто се занимавам с "щавене" на собствената си кожа, все правилната посока съм спазвала, а си ми растат подкожни. Още от едно време - първо с кола-маска /топла и студена/, после с епилатор... Май ще да е от кожата.

По едно време реших да си дам почивка /?!/ и да не се скубя известно време. Ей-така, за да поникнат нормално. Но уви, не сполучих. Започнах ли пак е епилирането, се появи и същият проблем. Дали не се дължи на това, че понякога кожата се разранява? Като се прекали с ползването на кола на едно и също място, май се раздразва, после започва да заздравява, ама и да загрубява...



Тема Re: край с епилаторите...нови [re: oнaя_c_мeтлaтa]  
Автор Bиливap (kибермаг)
Публикувано11.02.03 21:10



Аз точно така действам с епилатор - обратно на разтежа. И въпреки това се късат, врастват и ми възпаляват кожата. Правят я груба, червена и гадна.

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re: край с епилаторите...нови [re: Lia]  
АвторAnji (Нерегистриран)
Публикувано13.02.03 12:10



zdravej, kolko ti vzima tazi kozmetichka za tseli kraka i kyde se namira tia, telefon?

ot Sofiq li e
zvychi mi mnogo dobre, kakto opisvash neshtata



Тема Re: Това вече наистина е проблемнови [re: Pocu]  
Автор oнaя_c_мeтлaтa (новодолетяла)
Публикувано16.02.03 22:01



....някой кожи са по склонни наистина към обратен растеж на космите, но това се проявява най-вече с епилатора. При дълго ползване на кола маска / ама тази професионалната не водоразтворимата, а масленоразтворимата/ малко по малко разтежа се оправя. Сигурна съм , защото и при мен бе така. Има вариянти на тази кола и за домашна употреба, а кожата не загрубява.....напротив...колата действа като пилинг и я изглажда...



Тема Re: край с епилаторите...нови [re: Bиливap]  
Автор oнaя_c_мeтлaтa (новодолетяла)
Публикувано16.02.03 22:04



...ми пробвай с кола маска деееее......../ казано на ухо/.....моите епилатори съм ги захвърлила отдавна, хем е по болезнено , хем не вършат работа.....



Тема Re: Това вече наистина е проблемнови [re: oнaя_c_мeтлaтa]  
Авторdnp (Нерегистриран)
Публикувано17.02.03 00:11



Кои кола маски са подходящи за домашна употреба тогава, имам предвид кои се предполага да действат добре на кожата. Аз ползвам Weet, но тя е водоразтворима, исках да намеря нещо подобно на тези в салоните. (Там където съм ходила, кола маската се държи в топлоподдържащ уред и се разстила със шпатола).



Тема Re: Това вече наистина е проблемнови [re: dnp]  
Автор oнaя_c_мeтлaтa (новодолетяла)
Публикувано18.02.03 19:34



..да точно това е масленоразтворимата кола маска, като тя може да се нанася със шпатула или автоматично от "патрон " с въртяща се глава и точно тези патрони могат да се ползват и за домашна употреба



Тема Re: епилаторите...нови [re: waikiki]  
Автор ha! ((ужасна))
Публикувано19.02.03 11:52



от години съм с епилатор първо една марка,после друга. същия проблем с криворастящи подкожни косъмчета. от време на време ходех и на кола-маска и козметичката ми каза, че епилаторът е виновен за пъпчиците, белезите и въобще проблемите с косъмчетата.
та да ви кажа как си го реших проблема...... мислих, мислих и се сетих,че не е виновна машинката,а ръката ми .......посоката в която я водя....
сега си обработвам краката само отдолу-нагоре,точно както в упътването се изтеглят лентите.... за половин година почти ми се оправиха краката- посуканите криворастящи косми ги няма,а белезите избледняха.
след епилация си ги почиствам със спирт, а от време на време си правя някакъв пилинг - хлебна сода, царевично брашно или тоалетни трици
и понеже кожата ми вече е суха (от годинките) си я глезя всеки ден с крем с глицерин и алантоин

....не можело!!!...


Тема Re: край с епилаторите...нови [re: oнaя_c_мeтлaтa]  
Автор Bиливap (kибермаг)
Публикувано21.02.03 22:22



То хубаво кола маска, ама като попаднах на едни некадърни козметички .... ужасно.

Невъзможно е да се изобрети нещо глупакоустойчиво, защото глупаците са безкрайно изобретателни.


Тема Re: край с епилаторите...нови [re: suny]  
АвторBиkи (Нерегистриран)
Публикувано26.02.03 16:42



Крем "Медико идеал" е доста твърд и макар да лекува кожата, запушва порите, което отново кара космите да растат подкожно - и кръгът се затваря. А що се отнася до "Пали" - това не е ли някакъв индонезийски или тайвански? Мисля, че преди време го бяха обявили за вреден, защото съдържал живак /въпреки еч се продава в аптеките/. Другия не съм го чувала - за какво е и какъв тип - кортикостероид, антибиотик?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.