Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:05 12.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Тема Dove - shampoan i balsamнови  
Автор lnsight (pure)
Публикувано11.10.02 23:27



Zdraveite,

Kakvo mislite za shampoanite i balsamite na Dove? Ako niakoi gi e polzval, neka mi napishe mnenieto si:))

Mersi
Insight


What is essential is invisible to the eye. Antoine de Saint-Exupery




Тема Re: Dove - shampoan i balsamнови [re: lnsight]  
Автор Бeллa (търсеща)
Публикувано12.10.02 00:23



радвам се, че постави въпроса; видях ги преди около месец и оттогава все се каня да сондирам за мнение, защото за козметика, която се продава по супермаркетите цената е 2-3 пъти по-висока; инече съм им голям фен!



Тема Re: Dove - shampoan i balsamнови [re: lnsight]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано12.10.02 15:07



За мен са на едно ниво с тези на Нивеа и по ниско от Лореал.
Иначе имат хубав сапун за бебета (съответно за чувствителна кожа).



Тема Re: Dove - shampoan i balsamнови [re: lnsight]  
Автор Ginger (вкусла)
Публикувано17.10.02 14:32



чак сега виждам темата съжалявам за което...аз лятото си купих балсама и шампоана за боядисана коса и съм наистина доволна, косата ми изглежда по-гъста, не се омазнява бързо някъде на 3 дни си я мия и не на последно място ухае много хубаво и продължително..иначе преди това бях най-доволна от Глем Витал-а на Шварцкопф, Лореал не ми понасят, също и на Гарние

За мен върхът, за другите-другото


Тема Re: Dove - shampoan i balsamнови [re: lnsight]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано22.10.02 17:18



Zdrasti!

Az w momenta sym w Ispania i tuk se prawi mnogo moshtna reklamna kampania na tezi shampoani i balsami. Az im niamam mnogo dowerie, no wsichki moi kolezki za ocharowani. Opitaj, mislia che ne e mnogo skup. Az sym si kupiloa edna opakowka za da probwam kak e i shte wi kaga posle

Omnia vincit amor


Тема очарована съмнови [re: lnsight]  
АвторEмkaтa (Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 12:57



мислех даже да пусна специално тема ама като видях как наплюха некфо момиче за реклама на амуей викам я да си мълча...

имам шампоана за боядисвана коса от 1 месец и направо се захласвам като се къпя с него...
косата ми е някак си по-блестяща и по-живичка. така ми се струва поне. някой беше казал че не се омазнява толкова бързо - и аз съм много доволна от това.

преди половин година бях на гости и използвах (с разрешение де) душ гела на дав - ммммммм супер...
и от сапуните съм аддддддски доволна.. бе само суперлативи...
цената ми е поносима ...
ми е тфа е
(не продавам дав, извинявам се ако някой го приеме за реклама)



Тема Re: очарована съм [re: Eмkaтa]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано24.10.02 12:04



Добре, че не продаваш!



Тема Re: очарована съмнови [re: Debora]  
АвторEмkaтa (Нерегистриран)
Публикувано24.10.02 12:55



хм



Тема Re: очарована съмнови [re: Eмkaтa]  
Автор lnsight (pure)
Публикувано26.10.02 18:40



Zdraveite:))

Mmmda, kupih si i az shampoan na Dove, no ochevidno e drug vid - 2 v 1 e:)Zasega sum adski dovolna ot nego, ne sujaliavam za izbora si:))

What is essential is invisible to the eye. Antoine de Saint-Exupery





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.