Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:40 13.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: AVON или ORIFLAMEнови [re: renny]  
АвторAglaia (Нерегистриран)
Публикувано17.10.02 09:48



Golden Rose? Naistina li ti haresvat? Bqh ostanala s vpechatlenieto, che sa nqkakva dolnoprobna firma.

Makar che moje bi gresha? Edno vreme imaha stranni cvetove na lakovete si, zatova vsichki si gi kupuvaha, no cvetovete ne promenqha fakta, che lakovete padaha na vtoriq den. No tyj kato nqmam opit s tazi firma, shte se vyzdyrja ot kategorichno otrichane.



Тема Re: AVON или ORIFLAMEнови [re: Aglaia]  
Автор kopche (заинтригувана)
Публикувано17.10.02 12:02



Ами, че то като гледам, ами то наистина нямаш много много за казване, имайки в предвид нещата които си ползвала на AVON.
Аз тия неща не бих си ги купила, дори да бяха и на Лореал.
Не си ползвала нито един крем от сериите им, нито декоративната им козметика, нито почистващите им средства за лице, нито лосионите им, нито аромати- нищо. Така, че е пресилено да се каже, че имаш изобщо някакви впечатления.
Аз примерно мога да сподела за N-ти път, че съм във възторг от почистващият гел за лице от серията им ANEW; от шампоана им за коса с мед и лавандула, от балсама без отмиване, за който ти си писала- а и приятелките ми много го харесаха- прави ми косата гладка и блестяща; също така съм много доволна и от парфюм-дезодоранта Rare Pearls и още от много др.




Тема Re: AVON или ORIFLAMEнови [re: kopche]  
АвторAglaia (Нерегистриран)
Публикувано19.10.02 14:29



Vseki si ima mnenie

Ami izbroih 5-6 produkta, razlichi... Chovek kato si vzeme nqkolko razlichni neshta i kato vidi, che ne rabotqt na dadena firma...
Na Avon sym polzvala oshte maska za kosa i razni neshta za grija za noktite, ot koito syshto ne sym dovolna. Tova go spomenavam, zashtoto zabeliazvam ,che se interesuvash ot broikata polzvani produkti. Moje i za oshte da se setia, ako se vyrna v spomenite si, no ne mislq, che se nalaga chak pyk tolkova.

Ima li pravilo, che na edna firma opredeleni produkti po princip sa s ibokluci? Kyde se kazva, che triabva da ocenyavame firmata samo po byalata i kozmetika? Zashto da e presileno, che imam nyakakvi vpechatleniq? Ti si polzvala edni neshta, az drugi. Ti si polzvala kremove i dekorativna kozmetika, az drugi neshta. Kak izobshto otsyjdash koe e po vajno?

Ne moje da se ochakva, che kato sa si reklamirali edin balsam za "Advanced ..." i ne e staval za nishto, shte im se doverq za neshto drugo. Nito pyk kato imat produkti "Nail experts" , koito ne stavat, pri men, shte im se doverq na drugi produkti, primenro dekorativni.

Moje bi i ti ne bi si kupila nishto ot seriyata Anew, ako predi beshe popadala samo na nekachestveni produkti i to mnogo pyti.



Тема Re: I DVETEнови [re: konsultant_po_krasot]  
Авторina (Нерегистриран)
Публикувано02.11.02 13:18




Точно така ! Защо трябва да се избира ? И двете марки имат хубави и лоши продукти. Аз лично, ползвам неща и от Ейвън, и от Орифлейм. Е, ако ти трябва съвет : "Бялата " козметика на Ейвън е по-качествена, както и медицинската им, но декоративната на Орифлейм е супер! Шампуаните / и изобщо, продуктите за коса/, обаче, са отвратителни, особено за мазни коси! Аз лично ползвам Клоран с коприва, страхотен е .



Тема Re: AVON или ORIFLAMEнови [re: kopche]  
Автор tilia_cordata (непознат)
Публикувано10.10.06 16:31



По мое мнение повечето неща не струват. Единственото, което ползвам от Oriflame е едно червило, май от серията Vivid. На мен лично ми харесва, не се размазва особено, цветовете са наситени. Друго не мога да препоръчам с чиста съвест





Тема Re: AVON или ORIFLAMEнови [re: tilia_cordata]  
Автор 7karina ()
Публикувано10.10.06 19:44



Не е истина просто! Тема преди 4 години............

Не се обръщай назад, може би нещо те настига!



Тема Re: AVON или ORIFLAMEнови [re: 7karina]  
Автор Mишoнa (охлювченце)
Публикувано11.10.06 11:40



Леле, верно е от 4 години!! Ама да ти кажа особена разлика няма оттогава с качеството...

Помогни си сам, за да ти помогне и Господ...


Тема Re: AVON или ORIFLAMEнови [re: Mишoнa]  
Автор 7karina ()
Публикувано11.10.06 11:51



за да се включа, макар и след 4 год. ще кажа, че като цяло не мога да се доверя нито на едната, нито на другата фирма. Със сигурност и двете имат добри продукти, така или иначе - не съм им фен!

Не се обръщай назад, може би нещо те настига!

Тема Re: AVON или ORIFLAMEнови [re: 7karina]  
АвторKpиcтинa (Нерегистриран)
Публикувано11.10.06 18:43



Да и на мен ми стана мн интересно да прочета, какво са мислели хората за тези марки от преди 4 години ... определено мога да кажа , че доста неща са се променили от тогава и при едните и при другите, но едно си остава същото - некачествените(повечето, не всички) продукти ...



Тема Re: AVON или ORIFLAMEнови [re: kopche]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано17.10.06 22:43



COLOSE.
Пак се продава с каталози но е много качествена козметика.
Има и страхотни аксесоари.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.