Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 28.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Пресите за коса....Бнови  
Автор Teegra (Lu4eZaRnA)
Публикувано29.08.02 18:16



здравейте мхмммлллот доста време искам да си купя такава с приставки за изправяне на косата и съответно къдрене, но не знам на коя фирма и от къде, но да е нещо, което наистина върши работал Имате ли си вкъщи, ползвали ли сте някога или имате ли наблюдения личните ви фризьори какви използват?
мерси предварително

Шансът не съществува, има само талант!


Тема Re: Пресите за коса....Бнови [re: Teegra]  
Автор Lara (бейби)
Публикувано29.08.02 18:29



Личния ми фризьор не използва преса за изправяне, а четка и сешоар - това е най-доброто.
Пресата първо че гори косата, второ - ефекта не е като сешоара, косата ти изглежда като изгорена дори и да не е.
За къдрене - незнам, аз съм си естествено къдрава и не ми се е налагало



Тема Re: Пресите за коса....Бнови [re: Teegra]  
Автор Teди® (блясък)
Публикувано29.08.02 22:27



Zdravei....
Az nikoga ne sum polzvala, no sum vijdala momicheta s izpraveni kosi s presi i mnogo mi haresva. I az kato teb sum starshno navita da si vzema, gledah razni, no niamam predstava na kakva firma da si kupa. Misla si, che na Philips ne bi triabvalo da imat greshka, no tezi koito gledah ne se prodavaha s pristavki za kudrene. Za smetka na tova v Metro gledah presi s niakolko pristavki na cena okolo 35 leva, no markata ne beshe izvestna. Abe s dve dumi kato si kupish da kajesh, ako si dovolna i az da vzimam kato tvoita.


"Два разума с едничка мисъл, две тупкащи в едно сърца"


Тема Re: Пресите за коса....Бнови [re: Teegra]  
Автор KAMELlA (stastlivka)
Публикувано29.08.02 23:44



As imam,no da ti kaja ne e udobno da ia izpolzvash sama-nemojesh da se vidish otzad ili da zaxvanesh podxodiashto goliam kichur.Osven tova gorit kosata i da ti kaja moita sam ia polzvala 2-3 pati samo....Mislia,che ne si struva da si kupuvash...



Тема Re: Пресите за коса....Бнови [re: KAMELlA]  
Автор AвrУcт (Lu4eZaRnA)
Публикувано30.08.02 18:22



hmm a nqkakva marka ili ne6to takova da mi kaje6...a za otzad....nali imapriqelki za tazi rabota

heh a ina4e za goreneto na kosata i az sum4ufala hah 4e fidq dali 6te riskufam


Шансът не съществува, има само талант!


Тема Re: Пресите за коса....Бнови [re: Lara]  
Автор AвrУcт (Lu4eZaRnA)
Публикувано30.08.02 18:24



zdrafei po princip i az si izpraqmkosata taka u nas s krugla golqma 4etka none finagi imamtolkofa freme za6toto moita e estestfeno 4uplifa no pak si iziskfa freme...ta za tofa mi be6e fuprosa

Шансът не съществува, има само талант![готмие]

Редактирано от AвrУcт на 30.08.02 18:30.



Тема Re: Пресите за коса....Бнови [re: Teди®]  
Автор AвrУcт (Lu4eZaRnA)
Публикувано30.08.02 18:27



sure baby I'll tell u

Шансът не съществува, има само талант!

Редактирано от AвrУcт на 30.08.02 18:28.



Тема Re: Не е точно таканови [re: Lara]  
Автор Scarlet (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано30.08.02 18:33



защото върху кичура, който ще се "пресова" се нанася вакса и така косата се запазва, а и "пресоването" става по-трайно.

В този смисъл "пресоването" изсушава косата по-малко от издухването.

Моята фризьорка има мания на тема запазване на косата, природни продукти и т.н. Колко пъти съм я ужасявала, че искам да ме издуха по време на обилен сезонен косопад...По отношение на пресата обаче, тя няма резерви и си ме прави без да се мръщи, че искам насила да си поразя косата.


Правила ме е с всички възможни накрайници, с всички стои много добре, но както казаха момичетата - трябва някой друг да те прави. Сам човек най-много да си направи "вафли" отпред:)))

Марката на моята фризьорка е или Brown, или Rhonson, съжалявам, но просто не мога да си спомня добре.



Тема Re: Не е точно таканови [re: Scarlet]  
Автор AвrУcт (Lu4eZaRnA)
Публикувано30.08.02 18:35



mersi mnogo a za vaksata koqto se slaga znae6 li ne6to?!

Шансът не съществува, има само талант!


Тема Re: Пресите за коса....Бнови [re: AвrУcт]  
Автор Lara (бейби)
Публикувано30.08.02 18:39



И аз преди си изправях косата вкъщи - накупих си професионален сешоар /много мощен/, специални четки и продукти, но първо че ми отнема поне 2 часа и половина т.к. ми е доста дълга косата и второ никога не мога да постигна ефекта, който постига фризьора, просто не е същото......

А повярвай ми - пресата пак ще изисква време. Ходи по-добре на фризьор.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.