Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:17 26.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Cliniqueнови [re: Mouze]  
Автор nadinm75 (new)
Публикувано15.08.02 12:10



hte vzema da probvam niakoi ot tiah



Тема Re: Cliniqueнови [re: nadinm75]  
АвторJOLLYTA (Нерегистриран)
Публикувано15.08.02 19:46



LA ROCHE-POSAY..Predi okolo 3 sedmici si pozvolix da poxar4a edna zna4itelna[za men] syma za tazi kozmetika .Kojata mi e ot normalna kym mazna i leko akneti4na...i vinagi sym si me4tala za idealno 4istata koja...i MAI s tezi produkti 6te go postigna pone se nadqwam :)



Тема и аз....нови [re: JOLLYTA]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано15.08.02 23:07



И аз съм чувала все хубави неща за тази козметика. Тя е лечебна козметика и една аптекарка ми я похвали много. Също така и моят дерматолог, но когато ходех при него в България още нямаше внос. Имат един много добър крем против акне, но е и доста скъп поне за мен и още се чудя дали да го купувам, че такива продукти за пъпки у нас със шепи да ги ринеш, само купувам и после ги хвърлям , защото не стават. Значи информацията ми се засича вече и от 3ти източник, може и да пробвам, дявол да го вземе и да ги разкарам веднъж завинаги тези пъпки Пуууу, че са проклети, ама и упорити. Ама не съм някакъв трагичен слуай де... май повече се втилясвам

Omnia vincit amor


Тема Re: и аз....нови [re: Лyничka]  
АвторJOLLYTA (Нерегистриран)
Публикувано16.08.02 12:27



Axa, znam kak e Nqkoi kazwat 4e naistina preuveli4awame , ama kato se poqwqt 2 ,3 pyp4ici po edno i sy6to wreme i mi e kriv celiq den ...po-dobre bez tqx,nali
Aza krem4eto ...mnogo e dobro!! I na men mi e poznat procesa-4uwa6 4e ne6to e dobro ,pesti6 pari4ki,kupuwa6 go, razo4arowa6 se...i xaide wsi4ko pak nanowo :))



Тема Re: и аз....нови [re: JOLLYTA]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано16.08.02 17:46



Аз ще проверя как се казва и ще те питам дали е то със сигурност, та да не оплескам пак нещо. На мен ми излизат много пъпки, но само на челото, слава Богу, обаяе все пак ужасно ме дразнят. Имала съм коренна промяна когато пиех противозачатъчни, но като ги спрях и пак се опъпчих, не е честно

Omnia vincit amor



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.