Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:21 26.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Марките и скъпата козметиканови [re: Debora]  
Автор бpъмчилo (buzz)
Публикувано14.08.02 10:54



Има и други, разбира се.
Тази компания LVMH май си е всъщност една инвестиционна компания, не е ли така. А на мен думата ми беше за друго.
Карай. Темата може би принадлежи към друг форум.



Тема Re: Clinique и скъпата козметиканови [re: Лyничka]  
Автор Йoaннa (зверче)
Публикувано14.08.02 11:06



Основното е да си намериш точния продукт. Оттам нататък идва въпроса с цената. Е, аз лично не бих се наела да сравнявам "Арома" с "Клиник", ама....
За шампоана- купи си го. В такива случай аз използвам максимата, че веднъж се живее и сега му е времето за по-скъпоструващи експерименти.




Тема Re: Марките и скъпата козметиканови [re: бpъмчилo]  
Автор Tangerine (oranjeva)
Публикувано14.08.02 11:25



haide haide..markata v tolkova sluchai e nishto poveche ot predrazsuduk!!
liniyata "astera" na aroma e tolkova hubava!! vsichkite im produkti sa super! i sestra mi im e fenka, a tya si pozvolyava skupa kozmetika.
ako sravnyavame astera i nivea-ta, koyato se prodava v nashite magazini (bg) kachestvoto e opredeleno v polza na astera!! cenata sushto!
a shto se otnasya do clinique - v pristup na glupost si kupih fon de taint (ili kakto tam se pishe) - bez maznini, antialergichen, za edi kva si koja - suvursheniya produkt edva li ne...ot koito obache pupchasvam i kojata mi lusva kato tigan - basi bukluka...sled izpupchvaneto zapochvam da se lyushtya - i mi tryabvat sedmica - dve da zaprilicham na sebe si - dramatiziram malko estestveno, no misulta mi beshe, che ne mi haresva - agresiven e...i bezbojno skup!



Тема Re: Clinique и скъпата козметиканови [re: Лyничka]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано14.08.02 18:30



Eto znachi moia mal'k spis'k s lubimi neshta - pone tezi koito kypyvam redovno, zashtoto obicham i da eksperimentiram.
kozmetika:
Day; Night essential moisturisers na Shiseido
Idealist serum na Estee Lauder
Advanced night repair eyes na Estee Lauder
Age Fitness na Biotherm
Lait tendre / Activateur Hydration na Chanel za pochistvane na liceto
seriata IOD na Dior

grim
foundations i pydri na YSL
Quick eyes - moliva na Clinique
Gentle light foundation na Clinique
chervilata i spirala za migli na Chanel
senkite na Dior

mai tova e v nai-obshti linii, lubopitna s'm s'shto za spis'chetata na drygi dami ot klyba







Тема моят списъкнови [re: divinora]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано14.08.02 23:28



Моят списък е много редуциран тъй като съм още свежи и зелено, а и не мога да се оплача от лоша кожа, чиито дефкти трябва да се прикриват. Макияжът ми за всеки ден се състои главно от спирала, леки снеки и подчертавщо червило или вазелин. По принцип ползвам масова козметика ( Буржоа, Л'Ореал, Мейбълин, Ревлон и т.н. ). Но пък си имам любими нещица и от скъпата козметика и когато имам финанси си ги набавям. Много съм доволна от сенките на Dior, червилата на Shiseido, ама тези дето са по течни и се нанасят с четчица и една спирала на Ланком. Кремове за лице не ползвам редовно. Имам един на Vichy, който от време на време като много ми изсъхне кожата от анти-акне третиранията нанасям на много добре почстена кожа.

Това е от мен

Omnia vincit amor


Тема off the wall: Просто закачка :о)нови [re: Лyничka]  
Автор бpъмчилo (buzz)
Публикувано15.08.02 01:44



Един борец отишъл на зъболекар. Зъболекарят му казал "Сега ще се наложи да ви сложи местна упокойка."
Борецът възкликнал "Чакай бе докторе, що местна упойка, бе? Аз имам пари и за вносна!"



Тема Re: Clinique и скъпата козметиканови [re: бpъмчилo]  
Авторnjakoj (Нерегистриран)
Публикувано15.08.02 05:34



Javno vsjaka koja si e razlichna, a i na vkus prijatel njama...
Az sasto opitah 3 steps... (ne pomnja veche tochno kak se kazvashe) predi godini kogato se pojavi za parvi pat. Litzeto mi nikoga ne e bilo v po-ujasno sastojanie. Taka si i ostanaha neizpolzvani.
Sasto, vsjaka marka e po-silna v njakoi vidove produkti i po-slaba v drugi.
Inache haresvam mnogo chervilata na Clinique i si gi kupuvam redovno. Chela sam otritzatelni mnenija i za tjah...Ta vsichko e mnogo subektivno.
I vapreki che na vsichki ni haresva hubava mirizmichka i tzvjat, profesionalisti smjatat che te sa potentzialni drazniteli, njamat nikakav polojitelen efekt varhu kojata i ne bi trjabvalo da sa sastavki na produktite. I taka da e, tzvetnichki, hubavo mirisesti nesta se prodavat po-lesno.



Тема Re: Clinique и скъпата козметиканови [re: njakoj]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано15.08.02 10:13



Da, taka e - po vkys priateli niama. Hybavoto e che naposled'k vse poveche kremove polzvat aromaterapiata kato dop'lnenie k'm deistvieto si, ta sa po dryg nachin aromatizirani - primer - Shiseido, Hydra Zen na Lancome, Age Fitness. A za Clinique chervilata - az predi ne gi haresvah, no predi 3-4 meseca si kypih edno pochti nasila (haresa mi cveta) i ostanah ocharovana, ottogava i az s'm im pochitatel



Тема Re: Cliniqueнови [re: MB]  
Автор nadinm75 (new)
Публикувано15.08.02 10:28




Бяха ми казали още като отвориха магазина на Clinique, това което внасят на фирмата в България е със скоро изтичащ срок на годност иначе как един крем тук ще е 30 лева а в безмитен магазин ще е 30 долара



Тема Re: Cliniqueнови [re: nadinm75]  
Автор Mouze ()
Публикувано15.08.02 10:51



Преди година бях вероятно най-редовния клиент на бутика на Clinique и Estee Lauder, но след като ми продадоха гранясал крем ги изоставих (та това за старите продукти си е самата истина). Иначе Clinique в България има много-големи претенции за скъпа и качествена козметика спрямо световния мащаб.
От една година съм страхотен фен на продуктите на Lancome, Helena Rubinstein и Biotherm. Според моята козметичка Lancome е най-добрата бяла козметика-имат широк диапазон от продукти за всяка възраст и кожа.

Имам си и аз един списък с любими продукти (за млада кожа), които смея да твърдя, са по-хубави и доста по-евтини от тези на Clinique и Estee Lauder.

дневен крем: Vinefit (Lancome) и Urban Active (Helena Rubinstein)
нощен крем: D-Stress Nuit (Biotherm) и сега ще пробвам новия нощен крем на Lancome - Hydra Zen
крем за около очите: категорично Hydra Zen (Lancome)
почистващ продукт: понеже ме мързи използвам един лoсион 3 в 1 на Lancome.

Съжалявам, че звучи като реклама, но за мен тази козметика е най-добрата.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.