Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:22 28.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема след раждане...нови  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 20:28



гледам се днес в огледалото и направо ми се плаче. вече минаха 40 дни от раждането и изглеждам ужасно. освен това изглежда ще е завинаги. всъщност се върнах почти в предишните си килограми /бях 55 сега съм 58/, но кожата ми е отпусната и грозна, пъпът ми е черен и имам една тъмна ивица през целия корем, някакви отпунати кожи имам и отстрани под мишниците /явно коремът ми е изпъвал и тази кожа/. правя коремни преси, карам веларгометър и по цял ден обикалям из квартала с количката, мажа се с олио за гърди от серията Майка Кокона, а тялото си го мажа с Кю10 на Нивеа. обаче - никакъв резултат! ще се гръмна!



Тема Re: след раждане...нови [re: Ивaнa]  
Автор kpokoжaбъл (зеленоопашат)
Публикувано19.06.02 22:15



ама ти какво очакваш да стане само за 40 дена, чудо ли?


добре, де. малко рязка бях. само ще ти кажа, че след 2рото раждане цяла година си го влачих отпуснатия корем, въпреки че се върнах на старите килограми много бързо. като кенгуру бях. почакай още. ще станеш като преди

Редактирано от kpokoжaбъл на 19.06.02 22:22.



Тема Re: след раждане...нови [re: Ивaнa]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 22:34



Samo ne se grwmvai, nyama smiswl!

Kozata shte ti bwde otpusnataoshte izvestno vreme, cernata liniya shte sedi nyakolko meseca, vsicko obace minava i se zabravya. Pwk sega sigurno si i depresirana. Za svivaneto na kozata na men mi pomogna pluvaneto, kakto i za styaganeto na bjusta, osobeno za bjusta. Ne bwrzai da pravish usilena gimnastika oshte ot sega, tyaloto ti oshte ne e gotovo da ponese takiva natovatvaniya (kakwv beshe tozi ured?!), hodi, obikalyai kvartala. Tova, ce si si vwrnala kilogramite e povece ot cudesno, malko twrpenie imai za formite, sled nyakolko meseca shte usetish razlikata, ne ti kazvam kolko, zashtoto pri vseki e individualno.
Az imam dve dwshteri, malkata e na dve godini i ya rodih swvsem ne v pwrva mladost, osoneno po bwlgarskite standarti :))



Тема Re: след раждане...нови [re: Ивaнa]  
Автор Bluebell (zemna)
Публикувано19.06.02 23:20



Chestito bebe i nedei da se otchaivash, vsichko tova deto si go izredila e normalno
i ako si uporita shte si vurnesh predishnata forma.
Za chertata na korema ti preporuchvam edin krem na Esoterica (skin discoloration fade cream) koito si e tochno za takiva cherti i te yveryavam,che e mnogo efektiven.
Moita liniya izchezna napulno sled okolo tri sedmitsi s tozi krem, no ne sum sigurna dali mozhesh da go namerish v BG,vuobshte ne e skup.Proveri po aptekite mozhe da namerish drug podoben.
Za kozhata na tyaloto si pravi chesto piling, produlzhavai da sportuvash,pii po 2litra voda dnevno.



Тема Re: след раждане...нови [re: MB]  
Автор Maтa Xapи (шпионка)
Публикувано20.06.02 01:31



От какво е тази черна линия, всъщност?

_________________
The Cold war has just gotten hot.
Courtesy of navlek


Тема Re: след раждане...нови [re: kpokoжaбъл]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 10:25



крокожабъл, след цяла година как се е свил твоя корем? струва ми се, че това увисване е необратимо!



Тема Re: след раждане...нови [re: MB]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 10:26



благодаря за подкрепата МВ!



Тема Re: след раждане...нови [re: Bluebell]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 10:29



ще попитам за този крем непременно, защото е много грозна линията. ти колче есто се мажеше с него?



Тема Re: след раждане...нови [re: Maтa Xapи]  
АвторИвaнa (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 10:33



де да знам от какво е... може би усилена пигментация, която се дължи на някакви хормонални промени... абе много е гадно!



Тема Re: след раждане...нови [re: Ивaнa]  
Автор Bluebell (zemna)
Публикувано20.06.02 11:21



Pisheshe dva puti dnevno che e dostatuchno, krema e golyam i na men mi ostana polovinata. Dano da go namerish, ako ti predlozhat druga marka mozhem da sravnim sustavkite.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.