Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:34 22.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема AIDE SICHKI NA IZBORITEнови  
Автор Zlia (ненаказан)
Публикувано19.06.02 17:34



tui to!! biva, biva, ama chovechkoto turpenie si ima granici!!! ne stiga toya spam s epilaciyata mi sega i nyakva otkachalka se opitva nas ludi da izkara! nikakuv red i organizaciya nyama! depresiram se!!
haide nyakoi da vzeme da stane moderator i da poiztrie 7-18 temi i t.n.
ne se opitvam da se nabutam az, zashtoto ne shta da si slagam taralej v gashtite, obache ako e kraino nalojitelno i tova shte stane!!
haide davaite si glasa za nyakogo, a koito iska da se kandidatira sega e momenta da pravi predizbornite obeshtaniya - po-visoki pensii, po-niski izkupni ceni na zurnoto, amnistiya za osudenite na smurt i prochie
az zasega sum pas!



Тема Re: AIDE SICHKI NA IZBORITE [re: Zlia]  
Автор elena_ss ()
Публикувано19.06.02 17:43



ami neka bade niakoi ot redovno pisheshtite tuk



Тема Re: AIDE SICHKI NA IZBORITEнови [re: Zlia]  
Автор Tear ()
Публикувано19.06.02 18:21



Аз съм за /изборите де/
Ама дайте да нахвърлим поне един предварителен списък на кандидатите Пък и кажете какво се очаква да прави един моредатор в клуб като Козметика да са подготвени хората

"Лъжата е чуждата истина"


Тема Re:нови [re: Tear]  
Автор Zlia (ненаказан)
Публикувано19.06.02 18:35



ami moderatora tryabva purvo da sistematizira temite i da kachi nai-chesto zadavanite vuprosi otgore i kogato nedai si boje nyakoi postva gluposti da gi trie bezceremonno!
moderatora sushto tryabva da e nyakoi redoven posetitel
kato tedkata naprimer, divinora, nereida (koyato se pozagubi naposleduk), bella, az (zashtoto tryabva da poema otgovornost sushto) i drugi hora, za koito v momenta ne se seshtam, no vednaga shte signaliziram ako mi hrumne neshto..a da - *** primerno



Тема Re: AIDE SICHKI NA IZBORITEнови [re: Zlia]  
АвторMags (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 19:00



Izbiraite po-barzo, che taia LUDATA PEEVA mi skasa nervite! Samo tuk ne beshe postvala.. egati dosadata!



Тема Re: AIDE SICHKI NA IZBORITEнови [re: Zlia]  
Авторteddy** (Нерегистриран)
Публикувано19.06.02 20:05



tazi tema "za ludite" ia ima pochti vuv vseki klub..ne e samo tuk...

az po princip sum protiv moderatorite....za koito i da bilo klub...a i budi sigurna, che tuk niama nujda ot takav....

tova e moeto mnenie.....smiatam, che triabvashe da go kaja, v kluba sum ot negovoto nachalo (ako tova vaobshte ima niakakvo znachenie..)....

Pozdravi



Тема Nqma nuzdaнови [re: Zlia]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано19.06.02 20:32



Spored men nqma nuzda ot moderator w tozi klub. Te neinteresnite temi sami si otpadat, po estestweniq otbor Sega che nqkoj lud e reshil da ni nakara da se smeem, nqma nishto loshoto i te sa hora. A che nqkoj temis e powtarqt, kakwo ot towa, winagi iznikwa neshto nowo, koeto ne sme uspeli da diskutirame w predishni temi, a ako smqtame che sme pisali mnogo i sme izcherpali temata, to tq prosto si otpada i "pada" nadolu.
Ako slogim moderator che se izpokarame, wErwajte mi
Towa e moe mnenie, ne znam za was

Omnia vincit amor


Тема Re: AIDE SICHKI NA IZBORITEнови [re: Zlia]  
Автор Spezialista (po vsichko)
Публикувано19.06.02 23:15



Наистина адски много тъпизми , мама му стара. Писна ми да чета едно и също, всяка чака да хване Бога за шлифера я с някакво магично кремче, я килата да спаднат на половина за половин час, при положение че думата "спорт" е terra incognita от десетилетие и си нагъва яко дибидус, я с един поглед да си свалят космаците от един къде си, я да се изгладят като 17 годишни, при все че са във втората двадесетица. И друго - тук са клубове "непрофесионални" , и като чета с каква убеденост се дават "съвети"... косата ми се изправя! А че може така да се умори някой? Както и да е.
Ако бих гласувал някога за някого като модератор тук, това е само Коприна и Хлороформ, но явно и на нея и е "супер интересно" от няколко месеца тук...
А бе, я си давайте така, к`ъв ви е проблема? Важното е да се отчитат постинги, интерес, лаф да става. Нема начение



Тема Re: AIDE SICHKI NA IZBORITEнови [re: Spezialista]  
Автор Bluebell (zemna)
Публикувано19.06.02 23:50



Az nyamam vpechatlenie tuk da se davat zastrashavashti zdraveto i zhivota suveti,
no ti shtom kazvash.
Inache po pritsip ne mislya,che ima nuzhda ot moderator tuk, men chestno kazano
sa mi dosadni temite za tselulita, no te sa aktualni i ne tryabva da se triyat.



Тема НЕ,нови [re: Zlia]  
Автор *** (нерегистрирани)
Публикувано20.06.02 09:44



не мога да поема такава отговорност, защото не мога постоянно да 4ета и пиша тук, мерси за вниманието, но преценям, 4е не мога да се справя, още пове4е пиша и в други клубове и вниманието ми се разводнява.
а и не се имам за най-голямата фръцла:)
АЗ ПРЕДЛАГАМ: ТЕБ, ТЕДИ, ЛАРА, V. ИЛИ НЯКОЙ, КОЙТО ИМА ВЪЗМОЖНОСТТА ДА НАДЗЪРТА ПО-4ЕСТИ4КО ТУК, НЯКОЙ КОЙТО ОБОЖАВА КОЗМЕТИКАТА И ИМА НАБЛЮДЕНИЯ НАД ПО-ГОЛЯМАТА 4АСТ ОТ ПРОДУКТИТЕ...
нека някой, който има слабост към козметиката и 4ете и пише тук с интерес сам да се кандидатира, ние ще го подкрепим:)

Редактирано от *** на 20.06.02 09:58.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.