Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 29.09.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Тема ??? !!!нови  
Авторshe (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 14:27



Molq da mi pomognete.Problemut mi ne e mnogo svurzan s kozmetikata,no tuk ste vse mladi i umni jeni:)
Imam ogromen problem s izpotqvaneto.Mnogo e nepriqtno,a sega kakto stana i goreshto:(
Znaete li nqkakva "babina" rezepta ili mnogo dobur dezodorant?
Blagodarq Vi:)



Тема Re: ??? !!!нови [re: she]  
Автор Йoaннa (зверче)
Публикувано17.06.02 14:30



Бабина рецепта освен всекидневния душ не знам....
Но има разни дезодоранти рол- он, които на мен са ми много полезни. Имам предвид "Lady speed stick", "Rehona". На мен поне ми помагат.



Тема Re: ??? !!!нови [re: she]  
Автор *** (нерегистрирани)
Публикувано17.06.02 14:57



това е от организма ти и трудно може да се промени...
трябва да пиеш те4ности, да ядеш солено, тъй като 4рез потта ти солите се отделят ...
опитай да си вземаш 4есто душ, като обли4аш паму4ни дрехи, да не са тесни по теб, за да се проветрява кожата ти....слагай на краката някакви пудри има за крака специални антибактериални...
за дезедоранти наистина тези сухите, които Йоанна ти е посо4ила успяват да те запазят суха под мишниците, но може да запо4неш да се изриваш, както аз например...сега ползвам на DOVE и съм доволна:)
нямам идея дали няма някакви пудри за тяло или такива тоалетни млека или лосиони, защо не провериш по аптеките и не попиташ самите аптекарки за съвет по проблема ти???
може някакви билки да има...

Редактирано от *** на 17.06.02 14:58.



Тема Re: ??? !!!нови [re: ***]  
Автор Дopoти ()
Публикувано17.06.02 15:51



Toва със яденето на солено не съм съгласна. Да, губиш при потенето соли, но ако прекаляваш със солта организма ти предизвиква потене, за да може да ги изхвърли. Може и да не съм права, защото не съм много компетентна по въпроса, но майка ми има този проблем с потенето и са и казвали да не яде много солено. Що се отнася да дезодоранта тя е много доволна от Avon против изпотяване.




Тема Re: ??? !!! [re: Дopoти]  
Автор *** (нерегистрирани)
Публикувано17.06.02 16:16



най-добре е тя да попита в клуб Медицина или в някоя аптека....за да не я объркаме и да и дадем грешен съвет

Редактирано от *** на 17.06.02 16:18.



Тема Re: ??? !!!нови [re: ***]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано17.06.02 17:48



--------------------------------------------------------------------------------
Table 3. Practical approach to the patient with hyperhidrosis
1. Clean the axillary vault with a triclosan-containing deodorant soap twice a day to reduce axillary odor.
2. Select clothing that does not absorb and hold axillary perspiration, such as polyester, nylon, and other synthetic fibers. Avoid cotton, silk, linen, and other natural fibers.
3. Do not overdress with excessive warm clothing.
4. Avoid drinking hot beverages.
5. Apply an antiperspirant twice a day, morning and evening.
6. Coat the entire axillary vault with antiperspirant.
7. Apply two separate antiperspirant applications, allowing the skin to dry between each application.
--------------------------------------------------------------------------------


Draelos, Zoe Diana
Antiperspirants and the hyperhidrosis patient.
Dermatologic Therapy 14 (3), 220-224.

Predlagam tablica ot statiya za izpotyavaneto, tocno otgovor na vwprosa.

Antiperspirants sa suhi deodoranti, koito swdwrzat aluminum chlorohydrate ili aluminum zirconium chlorohydrate, koito fakticeski podtiskat izpotyavaneto.

Nyamam vreme da prveda, obace bwlgarite se spravyat s cuzdite ezici :)



Тема Re: ??? !!!нови [re: she]  
Автор Zlia (ненаказан)
Публикувано17.06.02 19:20



spomnyam si, che kogato byah v razcveta na puberiteta dosta se izpotyavah i mi obyasniha, che tova e na nervna pochva..i taka si beshe. ako i tvoya problem e neshto podobno, a ne e v rezultat na tropicheskite jegi navunka znachi tryabva da napravish neshto za vegetativnata nervna sistema - primerno da vzimash vitamin B komplex.
a dotogava - suhi dezodoranti:)) tva mu e maikata.
az sum s rexona i mnogo mi haresva!

a btw sintetichnite drehi strashno burzo zamirisvat, ako mojesh da go vzemesh predvid i da gi izbyagvash ok, ako ne - zdrave da e




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.