Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:35 26.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Как да подготвя корема си????нови  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано24.05.02 16:16



Момичета дайте съвет как да подготвя корема си за бременност, така че да не ми се появят стрии?Мажа се с бебешкото масло на джонсън но ако знаете някой трик казвайте:)
Може и някой лосион за тяло, който да е със силно хидратиращо действие да ми препоръчате.
Много ви мерси за всички отговори...



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: V.]  
Автор Zlia (ненаказан)
Публикувано24.05.02 17:55



ami ti si znaesh - sus silno hidratirashti losioni kato se majesh vsichko shte e ok:)) kojicata ti shte e elastichna i ne bi tryabvalo da imash problem! pii poveche technosti sushto - i tova e polezno, vit.a, e, c - te sa za da poddurjat kojata v dobro sustoyanie i tui to:)
chuvala sum s bademovo maslo che se majat (prodava se v aptekite) no predpolagam che nomera e v samoto maslo, a ne konkretno v bademite:)
pozdravi ot men:)



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: Zlia]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано24.05.02 19:41



Тя Зила е казала, ама аз да повторя. Кремове с вит. Е . Също така има разни масла за против стрии, аз ползвах това на Икаров и се отървах от стрии по гърдите при рязко отслабване. Ех, имам малко, но те са прозрзчни и едвам се виждат.
Успех

Omnia vincit amor


Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: Лyничka]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано24.05.02 21:21



Момичета, мерси много:)
Аз правя една комбинация мое творение- масло бебешко с алое+мляко за тяло пак с алое. Чела съм че алоето действа влагозадържащо и хидратира.
Наскоро си купих и един крем за тяло на Калидерм с масло от карите.
Някой от вас да го е ползвал? Мненията ви са важни....
Все пак казвайте марки хубави лосиони



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: V.]  
Автор Bluebell (zemna)
Публикувано24.05.02 21:33



Samo da dopulnya,che striite se poluchavat vednaga sled razhdaneto
zaradi ryazkoto otslabvane,vsekidnevno si podhranvai kozhata i ne spirai pone edin mesets sled razhdaneto.



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: Bluebell]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано24.05.02 21:40



Много ме е страх, защото моя приятелка която скоро роди ги получи почти веднага след като почна да и личи:( Като и стана по-голям корема и вече приличаше на зебра, с огромни и дебели червени рески отстрани на талията:(
Изглеждат много зле наистина. А на мен ми предстои/ дано по-скоро:)/, та се чудя как да го предотвратя това нещо!
Още повече че съм и предразположена, имам по цялото дупе, а никога не съм била дебела!!!



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: V.]  
Автор Bluebell (zemna)
Публикувано24.05.02 21:52



Togava tryabva da vzemesh mnogo seriozni merki,tova bebeshko maslo nyama da ti pomogne.Ako ne si v BG moga da ti kazha mnogo hubavi kremove.Ako si v BG
krema na St Ives s kolagen i elastin mislya,che e po-podhodyasht.



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: V.]  
Автор Бeллa (търсеща)
Публикувано24.05.02 22:36



знам, че звучи много бабешко и не говоря от личен опит, но от много хора съм чувала, че мазането със свинска мас вечер преди лягане помага и на стари стрии. аз също много се интересувам от това защото както теб съм предразположена и съм чела на много места по подобни теми, но общо взето това е: маслото на икаров против стрии, свинската мас (на мен лично ми звучи много гадно, но ако нямам друг избор ще го правя а колкото до лосиона на суис формула с колаген и еластин - пробвала съм много лосиони, но този е наи любимия ми. малко е прекалено силен бих казала, но наистина има ефект (не специално за стрии, а по скоро за суха и лющеща се кожа, също и отпусната). между другото от този които споменаваш на калодерма (ако не съм се заблудила) кожата ми става като на варен омар - цялата на червени петна (но това си е строго индивидуално...
Желая ти успех и безпроблемно раждане



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: Бeллa]  
Автор Bluebell (zemna)
Публикувано24.05.02 23:41



Az ne govorya za losion a za krem za litse i tyalo na St Ives s kolagen.



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: Бeллa]  
Автор (Черна котка)
Публикувано25.05.02 00:18



И аз да кажа за свинската мас. Баба ми навремето карала майка ми да маже корема си със свинска мас. И се е мазала. Две бременности е имала, но няма стрии. Освен това баба ми й изплела нещо като колан, вероятно не е бил стегнат, не знам точно какво е представлявал, но поддържал някак си корема отдолу. Това вече в напреднала бременност, предполагам.
А и четох, че и самата Мадона се мазала с мас :-)))
Маста помага, вероятно защото съдържа естествени животински мазнини и витамини. Естественото си е за предпочитане. И струва ми се, мазнината, нанесена върху кожата повече подобрява еластичността, отколкото хидратиращите лосиони. Но впечатлението ми е такова, вероятно защото моята кожа е доста суха. Но нищо не пречи човек да си се маже и с двете.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.