Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:30 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Как да подготвя корема си????  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано24.05.02 16:16



Момичета дайте съвет как да подготвя корема си за бременност, така че да не ми се появят стрии?Мажа се с бебешкото масло на джонсън но ако знаете някой трик казвайте:)
Може и някой лосион за тяло, който да е със силно хидратиращо действие да ми препоръчате.
Много ви мерси за всички отговори...



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: V.]  
Автор Zlia (ненаказан)
Публикувано24.05.02 17:55



ami ti si znaesh - sus silno hidratirashti losioni kato se majesh vsichko shte e ok:)) kojicata ti shte e elastichna i ne bi tryabvalo da imash problem! pii poveche technosti sushto - i tova e polezno, vit.a, e, c - te sa za da poddurjat kojata v dobro sustoyanie i tui to:)
chuvala sum s bademovo maslo che se majat (prodava se v aptekite) no predpolagam che nomera e v samoto maslo, a ne konkretno v bademite:)
pozdravi ot men:)



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: Zlia]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано24.05.02 19:41



Тя Зила е казала, ама аз да повторя. Кремове с вит. Е . Също така има разни масла за против стрии, аз ползвах това на Икаров и се отървах от стрии по гърдите при рязко отслабване. Ех, имам малко, но те са прозрзчни и едвам се виждат.
Успех

Omnia vincit amor


Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: Лyничka]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано24.05.02 21:21



Момичета, мерси много:)
Аз правя една комбинация мое творение- масло бебешко с алое+мляко за тяло пак с алое. Чела съм че алоето действа влагозадържащо и хидратира.
Наскоро си купих и един крем за тяло на Калидерм с масло от карите.
Някой от вас да го е ползвал? Мненията ви са важни....
Все пак казвайте марки хубави лосиони



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: V.]  
Автор Bluebell (zemna)
Публикувано24.05.02 21:33



Samo da dopulnya,che striite se poluchavat vednaga sled razhdaneto
zaradi ryazkoto otslabvane,vsekidnevno si podhranvai kozhata i ne spirai pone edin mesets sled razhdaneto.



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: Bluebell]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано24.05.02 21:40



Много ме е страх, защото моя приятелка която скоро роди ги получи почти веднага след като почна да и личи:( Като и стана по-голям корема и вече приличаше на зебра, с огромни и дебели червени рески отстрани на талията:(
Изглеждат много зле наистина. А на мен ми предстои/ дано по-скоро:)/, та се чудя как да го предотвратя това нещо!
Още повече че съм и предразположена, имам по цялото дупе, а никога не съм била дебела!!!



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: V.]  
Автор Bluebell (zemna)
Публикувано24.05.02 21:52



Togava tryabva da vzemesh mnogo seriozni merki,tova bebeshko maslo nyama da ti pomogne.Ako ne si v BG moga da ti kazha mnogo hubavi kremove.Ako si v BG
krema na St Ives s kolagen i elastin mislya,che e po-podhodyasht.



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: V.]  
Автор Бeллa (търсеща)
Публикувано24.05.02 22:36



знам, че звучи много бабешко и не говоря от личен опит, но от много хора съм чувала, че мазането със свинска мас вечер преди лягане помага и на стари стрии. аз също много се интересувам от това защото както теб съм предразположена и съм чела на много места по подобни теми, но общо взето това е: маслото на икаров против стрии, свинската мас (на мен лично ми звучи много гадно, но ако нямам друг избор ще го правя а колкото до лосиона на суис формула с колаген и еластин - пробвала съм много лосиони, но този е наи любимия ми. малко е прекалено силен бих казала, но наистина има ефект (не специално за стрии, а по скоро за суха и лющеща се кожа, също и отпусната). между другото от този които споменаваш на калодерма (ако не съм се заблудила) кожата ми става като на варен омар - цялата на червени петна (но това си е строго индивидуално...
Желая ти успех и безпроблемно раждане



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: Бeллa]  
Автор Bluebell (zemna)
Публикувано24.05.02 23:41



Az ne govorya za losion a za krem za litse i tyalo na St Ives s kolagen.



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: Бeллa]  
Автор (Черна котка)
Публикувано25.05.02 00:18



И аз да кажа за свинската мас. Баба ми навремето карала майка ми да маже корема си със свинска мас. И се е мазала. Две бременности е имала, но няма стрии. Освен това баба ми й изплела нещо като колан, вероятно не е бил стегнат, не знам точно какво е представлявал, но поддържал някак си корема отдолу. Това вече в напреднала бременност, предполагам.
А и четох, че и самата Мадона се мазала с мас :-)))
Маста помага, вероятно защото съдържа естествени животински мазнини и витамини. Естественото си е за предпочитане. И струва ми се, мазнината, нанесена върху кожата повече подобрява еластичността, отколкото хидратиращите лосиони. Но впечатлението ми е такова, вероятно защото моята кожа е доста суха. Но нищо не пречи човек да си се маже и с двете.

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: Bluebell]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано25.05.02 08:49



В БГ съм, но все пак кажи, може да ги намеря:)
Ако си ползвала продукти на LUMENE, те имат против стрии, но не знам за предотвратяване на стрии ли са или за премахване. Чувала съм, че тази фирма е доста добра.Вие на какво мнение сте?
Благодаря за пожеланието, дано всичко мине леко, въпреки че още ори не съм бремена:)



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: V.]  
Автор Zlia (ненаказан)
Публикувано25.05.02 11:08



ne sum go polzvala, no edno momiche v magazina, koeto schitam za mnogo kompetentno i mu imam doverie mnogo mi go pohvali i nauchno mi obyasni zashto e tolkova dobur, ta mi ostana v spisuka za budeshtite pokupki:)))
mejdu drugoto (samo za informaciya) hialuronovata kiselina (koyato si e napulno estestvena i se sintezira v choveshkoto tyalo) moje da zadurja voda do 100 (!!!) puti poveche ot sobstvenoto si teglo. tva razbira se oznachava, che produktite, sudurjashti tazi kiselina sa SVRUH ovlajnyavashti:)))
a za aloeto dobre si go reshila - tova rastenie e edin ot nai-moshtnite ovlajniteli v prirodata:))



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: Bluebell]  
Автор Бeллa (търсеща)
Публикувано25.05.02 11:16



явно не съм те разбрала правилно, прощавай...
но все пак не съм виждала друг продукт с колаген и еластин на ст ивс освен този лосион, но и не претендирам, че съм съвсем наясно с всички техни продукти...



Тема Re: edin offtopicнови [re: Zlia]  
Автор teddy** (блясък)
Публикувано25.05.02 11:33



стриите се получават както при рязко напълняване, така и при рязко отслабване....



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: V.]  
Автор Bluebell (zemna)
Публикувано25.05.02 12:53



Ot lichen opit ti preporuchvam
Demarkable Dermal Smoothing lotion na Beauti Control. Az prez tsyalata mi bremennost nyamah strii i dazhe v rodilnoto sestrata mi kaza,che sum se grizhila mnogo dobre za kozhata si. Da, taka si beshe,samo deto ne znaeh,che tryabva da si mazha i hansha i sled razhdaneto tochno tam poluchih strii.Az mnogo haresvam tazi marka i mislya,che neshtata im sa strahotni. Ta striite ot cherveni stanaha betsvetni i pochti nezabelezhimi i tova sled nyakolko namazvaniya.Ne moga da kazha,che sa izcheznali napulno no naistina tryabva da se vgledash za da gi vidish i izovshto sum zabravila za tyah.
Ot priyatelka,koyato vuobshte ne poluchi strii ti preporuchvam na Mustela
Special maternity formula Stretch Marks Intensive Action i pak na Mustela
Special maternity formula Ultimate Hydration

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Bluebell на 25.05.02 12:54.</EM></FONT></P>

Редактирано от Bluebell на 25.05.02 12:55.



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: Bluebell]  
Автор pingыno borracho (brama's girly)
Публикувано25.05.02 15:11



А къде мога да намеря тези продукти??Нормално аз живея в Италия,знаеш ли дали ги има тук?Или в България??

Не можеш да гледаш къде вървиш ако не знаеш къде отиваш


Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: pingыno borracho]  
Автор Bluebell (zemna)
Публикувано25.05.02 15:40




a Mustela tuk gi prodavat Sephora
Beauti Control sum sigurna,che ne mogat da se nameryat v BG.



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: Zlia]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано25.05.02 18:26



Мляко за тяло "Dove", ама не лосион а мляко за тяло, то е погъсто и е за суха кожа

Omnia vincit amor


Тема Bluebellq кажи.....нови [re: Bluebell]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано26.05.02 09:51



Къде ги продават на Mustela в БГ? Аз лично не съм ги чувала и много искам да ги пробвам
Мерси!!!!!!



Тема Re: edin offtopicнови [re: teddy**]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано26.05.02 09:57



Стрии се получават когато се скъсат колагеновите и еластиновите влакна в кожния слой дерма. Това става когато има някакви влияния, външни.Я отслабване, я надебеляване.Аз не съм била дебела но в пубертета постоянно смъквах по 1-2 кила, после ги качвах ......и така



Тема za striiteнови [re: V.]  
Автор LiaLia (Lia)
Публикувано27.05.02 00:48



kirilicata mi se zagubi i zatova shte sam kratka - rodih predi 6m, ot ++na testa pochnah da se maja s mas(minalia april), mazah do July, posle v jegite polzvah neshto hidratirashto, kuche marka, octomvri prodaljih s masta, koremat mi beshe veche goliam. Strii niamam, no napalniah samo 10 kg. Moiat savet - masta ne vredi, evtina e(niakoia baba da napravi tam- preparjva se i prochie), no vnimavai s kg, osnovnoto e genetichna predrazpolojenost - mazilata mogat samo da pomognat doniakde.leka bremennost i naddavai postepenno.L.

Floss!


Тема Re: Bluebellq кажи.....нови [re: V.]  
Автор Bluebell (zemna)
Публикувано27.05.02 02:10



Neznaya dali gi ima v BG,no si struva da gi potursish.



Тема Re: za striiteнови [re: LiaLia]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано27.05.02 12:30



Благодаря ти , ще го пробвам!Предполагам, че няма да пречи да си се мажа с мас и освен това и с млека за тяло, нали
А може ли с купена от магазина мас, защото няма кой да ми я направи?
Аз май много се вживявам, още не съм бременна де, ама искам да се предпазя защото съм предразположена явно, на 23 съм а цялото ми дупе е в стрии
Та така, а за килограмите,ще внимавам много и се надявам да не кача много, по природа съм си слаба.
Благодаря ти ЛиаЛиа, чакам отговора ти



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: Лyничka]  
Автор dreik (тихата стъпка)
Публикувано27.05.02 14:46



bi li kazala neshto poveche za tova maslo - nai-veche kude moje da se kupi i gore dolu kolko struva



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: dreik]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано27.05.02 15:27



Здрасти,
Маслото е на Джонсън, с алое. Зелена капачка. Може да се купи абсолютно навсякъде и струва къ 4,50-5,00лв.
На мен страшно много ми харесва а и мирише страшно....



Тема Re: za striiteнови [re: V.]  
Автор LiaLia (Lia)
Публикувано28.05.02 13:34



zdravei V, abe niamam vreme tia dni da hodia po klubovete, i s kirilicata problem...
za masta - moje da si napravish sama - ne e trudno, idi v mesraskia i kaji che iskash da si napravish mas - kakvo evtino meso s mnogo maznina da kupish... izriazvash mazninata, rejesh ia na malki parchenca i v edna tendjerka s malko voda...ostaviash na tih ogan da vri dalgo.... mazninata se stapia, vri malko,da se izpari vodata, ostavat niakoi chasti nestopoeni, tiah izhvarliash.....technata maznina v edno burkanche....da izstine i stava mas... mislia, che e po-dobre taka da probvash, kupehskata si e kupeshka, probvai da napravish...probvai parvo s malko kolichestvo, kaji kak e stanalo... a vatre moje da pusnesh malko vit, A, E, a ako si kupish i ampuli s kolagen ot aptekata, s tiah sashto moje da se majesh....shte svarshvam ,che mi reve bebeto, do skoro,L.

Floss!


Тема Re: za striiteнови [re: LiaLia]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано29.05.02 09:30



Ако знаеше каква воня се разнася при варенето !
Като се сетя баба ми като вареше каква смрад наставаше ... И сега ми замериса чак
Надявам се не се обиждаш за горните два реда, ама наистина много смърди и според мен идеята сама да си я прави е неудачна. За маста може да попита някоя съседка с бебенце ( не чиста софиянка де). Останало е мазането на бебето със свинска мас (аз не съм го правила, защото съм чувала от лекари, че била запушвала порите и кожата не може да диша). Та за бебетата преваряват мастта (убий ме ама не знам какво значи това), предполагам че е пречистват по някакъв начин. А и тя не мерише лошо като обикновенната свинска мас - честно казано колкото и да се опитвах да надуша мирис не успях.
Ако няма такава съседка, само да напише за двете чертички и да даде адрес и веднага ще дам бойна задача да й направят.
С мас също става разкошен крем за лице. Имах позната която само такъв си правеше и изглеждаше доста добре. Аз самата правих веднъж но така и го забравих в хладилника. Наченах го и установих колко е добър при едно изгаряне на плажа (рачешко червено). След това дори и не се обелих.
Рецептата е лесна и проста - 100грама мас и 100 цветчета цвят от невен - това се вари на водна баня докато поеме хубаво цвят (усеща се кога е готово).
Чак ме е яд че нямам сега мас подръка да си направя такъв крем.




Тема Благодаря.....нови [re: Debora]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано29.05.02 11:32



Много ви благодаря на всички!!!
Обещавам, че като видя двете чертички ще ви кажа:)






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.