Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:42 17.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема za striiteнови [re: V.]  
Автор LiaLia (Lia)
Публикувано27.05.02 00:48



kirilicata mi se zagubi i zatova shte sam kratka - rodih predi 6m, ot ++na testa pochnah da se maja s mas(minalia april), mazah do July, posle v jegite polzvah neshto hidratirashto, kuche marka, octomvri prodaljih s masta, koremat mi beshe veche goliam. Strii niamam, no napalniah samo 10 kg. Moiat savet - masta ne vredi, evtina e(niakoia baba da napravi tam- preparjva se i prochie), no vnimavai s kg, osnovnoto e genetichna predrazpolojenost - mazilata mogat samo da pomognat doniakde.leka bremennost i naddavai postepenno.L.

Floss!


Тема Re: Bluebellq кажи.....нови [re: V.]  
Автор Bluebell (zemna)
Публикувано27.05.02 02:10



Neznaya dali gi ima v BG,no si struva da gi potursish.



Тема Re: za striiteнови [re: LiaLia]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано27.05.02 12:30



Благодаря ти , ще го пробвам!Предполагам, че няма да пречи да си се мажа с мас и освен това и с млека за тяло, нали
А може ли с купена от магазина мас, защото няма кой да ми я направи?
Аз май много се вживявам, още не съм бременна де, ама искам да се предпазя защото съм предразположена явно, на 23 съм а цялото ми дупе е в стрии
Та така, а за килограмите,ще внимавам много и се надявам да не кача много, по природа съм си слаба.
Благодаря ти ЛиаЛиа, чакам отговора ти



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: Лyничka]  
Автор dreik (тихата стъпка)
Публикувано27.05.02 14:46



bi li kazala neshto poveche za tova maslo - nai-veche kude moje da se kupi i gore dolu kolko struva



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: dreik]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано27.05.02 15:27



Здрасти,
Маслото е на Джонсън, с алое. Зелена капачка. Може да се купи абсолютно навсякъде и струва къ 4,50-5,00лв.
На мен страшно много ми харесва а и мирише страшно....



Тема Re: za striiteнови [re: V.]  
Автор LiaLia (Lia)
Публикувано28.05.02 13:34



zdravei V, abe niamam vreme tia dni da hodia po klubovete, i s kirilicata problem...
za masta - moje da si napravish sama - ne e trudno, idi v mesraskia i kaji che iskash da si napravish mas - kakvo evtino meso s mnogo maznina da kupish... izriazvash mazninata, rejesh ia na malki parchenca i v edna tendjerka s malko voda...ostaviash na tih ogan da vri dalgo.... mazninata se stapia, vri malko,da se izpari vodata, ostavat niakoi chasti nestopoeni, tiah izhvarliash.....technata maznina v edno burkanche....da izstine i stava mas... mislia, che e po-dobre taka da probvash, kupehskata si e kupeshka, probvai da napravish...probvai parvo s malko kolichestvo, kaji kak e stanalo... a vatre moje da pusnesh malko vit, A, E, a ako si kupish i ampuli s kolagen ot aptekata, s tiah sashto moje da se majesh....shte svarshvam ,che mi reve bebeto, do skoro,L.

Floss!


Тема Re: za striiteнови [re: LiaLia]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано29.05.02 09:30



Ако знаеше каква воня се разнася при варенето !
Като се сетя баба ми като вареше каква смрад наставаше ... И сега ми замериса чак
Надявам се не се обиждаш за горните два реда, ама наистина много смърди и според мен идеята сама да си я прави е неудачна. За маста може да попита някоя съседка с бебенце ( не чиста софиянка де). Останало е мазането на бебето със свинска мас (аз не съм го правила, защото съм чувала от лекари, че била запушвала порите и кожата не може да диша). Та за бебетата преваряват мастта (убий ме ама не знам какво значи това), предполагам че е пречистват по някакъв начин. А и тя не мерише лошо като обикновенната свинска мас - честно казано колкото и да се опитвах да надуша мирис не успях.
Ако няма такава съседка, само да напише за двете чертички и да даде адрес и веднага ще дам бойна задача да й направят.
С мас също става разкошен крем за лице. Имах позната която само такъв си правеше и изглеждаше доста добре. Аз самата правих веднъж но така и го забравих в хладилника. Наченах го и установих колко е добър при едно изгаряне на плажа (рачешко червено). След това дори и не се обелих.
Рецептата е лесна и проста - 100грама мас и 100 цветчета цвят от невен - това се вари на водна баня докато поеме хубаво цвят (усеща се кога е готово).
Чак ме е яд че нямам сега мас подръка да си направя такъв крем.




Тема Благодаря.....нови [re: Debora]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано29.05.02 11:32



Много ви благодаря на всички!!!
Обещавам, че като видя двете чертички ще ви кажа:)






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.