Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:50 26.09.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: Bluebell]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано25.05.02 08:49



В БГ съм, но все пак кажи, може да ги намеря:)
Ако си ползвала продукти на LUMENE, те имат против стрии, но не знам за предотвратяване на стрии ли са или за премахване. Чувала съм, че тази фирма е доста добра.Вие на какво мнение сте?
Благодаря за пожеланието, дано всичко мине леко, въпреки че още ори не съм бремена:)



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: V.]  
Автор Zlia (ненаказан)
Публикувано25.05.02 11:08



ne sum go polzvala, no edno momiche v magazina, koeto schitam za mnogo kompetentno i mu imam doverie mnogo mi go pohvali i nauchno mi obyasni zashto e tolkova dobur, ta mi ostana v spisuka za budeshtite pokupki:)))
mejdu drugoto (samo za informaciya) hialuronovata kiselina (koyato si e napulno estestvena i se sintezira v choveshkoto tyalo) moje da zadurja voda do 100 (!!!) puti poveche ot sobstvenoto si teglo. tva razbira se oznachava, che produktite, sudurjashti tazi kiselina sa SVRUH ovlajnyavashti:)))
a za aloeto dobre si go reshila - tova rastenie e edin ot nai-moshtnite ovlajniteli v prirodata:))



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: Bluebell]  
Автор Бeллa (търсеща)
Публикувано25.05.02 11:16



явно не съм те разбрала правилно, прощавай...
но все пак не съм виждала друг продукт с колаген и еластин на ст ивс освен този лосион, но и не претендирам, че съм съвсем наясно с всички техни продукти...



Тема Re: edin offtopicнови [re: Zlia]  
Автор teddy** (блясък)
Публикувано25.05.02 11:33



стриите се получават както при рязко напълняване, така и при рязко отслабване....



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: V.]  
Автор Bluebell (zemna)
Публикувано25.05.02 12:53



Ot lichen opit ti preporuchvam
Demarkable Dermal Smoothing lotion na Beauti Control. Az prez tsyalata mi bremennost nyamah strii i dazhe v rodilnoto sestrata mi kaza,che sum se grizhila mnogo dobre za kozhata si. Da, taka si beshe,samo deto ne znaeh,che tryabva da si mazha i hansha i sled razhdaneto tochno tam poluchih strii.Az mnogo haresvam tazi marka i mislya,che neshtata im sa strahotni. Ta striite ot cherveni stanaha betsvetni i pochti nezabelezhimi i tova sled nyakolko namazvaniya.Ne moga da kazha,che sa izcheznali napulno no naistina tryabva da se vgledash za da gi vidish i izovshto sum zabravila za tyah.
Ot priyatelka,koyato vuobshte ne poluchi strii ti preporuchvam na Mustela
Special maternity formula Stretch Marks Intensive Action i pak na Mustela
Special maternity formula Ultimate Hydration

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Bluebell на 25.05.02 12:54.</EM></FONT></P>

Редактирано от Bluebell на 25.05.02 12:55.



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: Bluebell]  
Автор pingыno borracho (brama's girly)
Публикувано25.05.02 15:11



А къде мога да намеря тези продукти??Нормално аз живея в Италия,знаеш ли дали ги има тук?Или в България??

Не можеш да гледаш къде вървиш ако не знаеш къде отиваш


Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: pingыno borracho]  
Автор Bluebell (zemna)
Публикувано25.05.02 15:40




a Mustela tuk gi prodavat Sephora
Beauti Control sum sigurna,che ne mogat da se nameryat v BG.



Тема Re: Как да подготвя корема си????нови [re: Zlia]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано25.05.02 18:26



Мляко за тяло "Dove", ама не лосион а мляко за тяло, то е погъсто и е за суха кожа

Omnia vincit amor


Тема Bluebellq кажи.....нови [re: Bluebell]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано26.05.02 09:51



Къде ги продават на Mustela в БГ? Аз лично не съм ги чувала и много искам да ги пробвам
Мерси!!!!!!



Тема Re: edin offtopicнови [re: teddy**]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано26.05.02 09:57



Стрии се получават когато се скъсат колагеновите и еластиновите влакна в кожния слой дерма. Това става когато има някакви влияния, външни.Я отслабване, я надебеляване.Аз не съм била дебела но в пубертета постоянно смъквах по 1-2 кила, после ги качвах ......и така




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.