Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:22 14.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Тема Оксикорт?!нови  
Автор teddy** (блясък)
Публикувано22.05.02 13:26



Днес една козметичка ми каза да съм си пръскала лицето с оксикорт. На мен ми излизат пъпчици по време на цикъл и с него щели веднага да се махнат. Ама ми се стори много странно. Той не се ли използва само за рани?




Редактирано от teddy** на 22.05.02 15:44.



Тема Re: Оксикорт?!нови [re: teddy**]  
Автор Allora (непознат )
Публикувано22.05.02 14:14



Абе мацка ти си луда да си пръскаш личицето с тая гадост... аз не бих сериозно ... а и им нямай много вяра на тия така наречени козметички щото като им гледам кожите на повече се плаша направо ... невка баси пъпчива патка веднъж ми каза да си чистя всеки ден лицето с трици, а аз имам ебаси чистата и здрава кожа ... въобще не ги слушай сериозно ти казвам...



Тема Re: Оксикорт?! [re: teddy**]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано24.05.02 02:43



За изгаряния е.



Тема Re: Оксикорт?!нови [re: teddy**]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано24.05.02 10:00



Извинявай за невежеството, но какво е Оксикорт?
Аз също имам този проблем и съм си купила лосиона на ROC.
Благодиря теи предварително за отговора



Тема Re: Оксикорт?!нови [re: V.]  
Автор teddy** (блясък)
Публикувано24.05.02 13:59



Mi oksikorta e vuv flakon i se pruska na rani, izgariania....az za tova ostanah mnogo uchudena kato mi kazaha da si pruskam s nego liceto....no mai niama da go naprava....

Dovolna li si ot losiona, koito polzvash?




Тема Re: Оксикорт?!нови [re: teddy**]  
АвторV. (Нерегистриран)
Публикувано24.05.02 15:32



Да, много. Мислех да си взема и едно за мазане само на пъпчицата, но по-натам, че сега не мога...



Тема Re: Оксикорт?!нови [re: V.]  
Автор milka ()
Публикувано24.05.02 19:59



Моят съвет е да отидеш на лекар-дерматолог. Не прави експерименти на лицето си. За първи път чувам оксикорта да се използва и за пъпки.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.