Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:56 26.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Revalidнови  
Автор Бeллa (търсеща)
Публикувано24.04.02 12:43



момичета, пили ли сте ревалид и какво мислите за него?
Благодаря предварително



Тема Re: Revalidнови [re: Бeллa]  
Автор chumichka ()
Публикувано24.04.02 22:46



аз го пия от 1 месец и в общи линии чак сега виждам ефекта, косата ми е просто различна, има блясък, обем, намаля и броя на космите, които падат. Според мен си струва да се пие предписаните 3 месеца.

Depression is merely anger without enthusiasm


Тема Re: Revalidнови [re: chumichka]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано25.04.02 10:59



а не напълня ли от тия хапчета??
Аз миналата година от Мерц 3 кила качих...........



Тема Re: Revalidнови [re: Lara_]  
АвторБилka (Нерегистриран)
Публикувано25.04.02 11:31



а какъв е съставът на тези хапчета?



Тема Re: Revalidнови [re: Lara_]  
Автор chumichka ()
Публикувано25.04.02 11:42



не съм забелязала да съм качила кг.. още повече че сега отказах и цигарите и от 3 седмици много стриктно си следя теглото, но няма нищо подозрително
смяташ че мерц са ти забавили метабилизма ли?

Depression is merely anger without enthusiasm


Тема Re: Revalidнови [re: Билka]  
Автор Бeллa (търсеща)
Публикувано25.04.02 13:50



ами според брошурата това е нова формула, която позволява на органицма да изгради собствен кератин...
съдържа активни субстанции от пшенични кълнове и просо, мед, цинк, желязо;
аминокиселини цистеин и метионин и витамини от група B и H за предпазване от действието на UV-лъчите и то без повишаване на апетита...
звучи направо прекалено хубаво за да е истина... :)
та за това и питам...



Тема Re: Revalidнови [re: chumichka]  
Автор Бeллa (търсеща)
Публикувано25.04.02 13:57



въпроса за теглото ме интересува доста; по принцип всички витамини водят до такива последствия, но надеждата остава...
по отношение на мерц съм чувала и други такива мнения, така че това не е изкючение...
другото което исках да те попитам е дали го пиеш по лекарско предписание и по каква схема
в брошурата, която четох пише, че трябва да се пие по 3 пъти дневно
това ми се вижда доста голямо количество и означава, че една опаковка е за 10 дни. и другото което се чудя е на се ли почива през тези 3 месеца... в смисъл от пренасищане...
май много въпроси станаха...



Тема Re: Revalidнови [re: Бeллa]  
Автор chumichka ()
Публикувано25.04.02 14:26



не съм сигурна по редица от въпросите ти... в смисъл до какви последствия водят витамините и пр.. не съм лекар
ревалида го пия по моя инициатива след като ми писна да пробвам всички видове маски, шампоани и пр процедури, косата ми капеше , беше като парцал..
аз лично не успявам да ги докарам до 3 пъти дневно, пия ги два пъти.. все забравям, но съм доволна от ефекта, наистина..
честно казано на мене ми се струва че по-лесно човек може да си регулира теглото (ако има проблем с теглото) отколкото състоянието на косата или кожата.. защото когато там нещата се скапят, аз лично заприличвам на адски изтормозен човек, а като съм и слаба.. не знам, ще се радвам някой да каже нещо повее за ревалида.. току виж излязъл вреден..

Depression is merely anger without enthusiasm


Тема Re: Revalidнови [re: chumichka]  
Автор Lara_ (бейби)
Публикувано25.04.02 14:51



Незнам какво точно ми направиха Мерц /миналата година доста се оплаквах по клубовете/ но аз качих 3кг доста безпричинно - бях на море и даже ядях по-малко от обикновено.
Чак преди 2 месеца успях да си върна нормалното тегло.
Оттогава никакви витамини не пия, само това което получавам чрез храната.



Тема Re: Revalidнови [re: chumichka]  
АвторLili (Нерегистриран)
Публикувано26.04.02 09:18



Zamislih se dali da ne go izprobvam i az.a skup li e?




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.