Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:26 17.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Revalidнови [re: chumichka]  
Автор Бeллa (търсеща)
Публикувано27.04.02 23:58



благодаря ти... беше доста изчерпателна
имам само още един въпрос... можеш ли да ми кажеш приблизително цената на една опаковка...
благодаря ти предварително



Тема Re: Revalidнови [re: Бeллa]  
Автор chumichka ()
Публикувано28.04.02 01:23



na opkavkata pishe 10.20 leva.. varira razbira se pljjs minus njakakvi stotinki...v opakovkata ima 30 kapsuli, ako se pijat 3 pyti na den.. stigat za 10 dni.. tyjen fakt ..

Depression is merely anger without enthusiasm


Тема Re: Revalidнови [re: Бeллa]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано28.04.02 22:36



Пих, огромен ефект не видях.
По-добре ми действат разните маски и лосиони на билкова основа.



Тема Re: Revalidнови [re: chumichka]  
Авторalabama79 (Нерегистриран)
Публикувано30.04.02 12:14



Az pia Revalid ot veche mesec i polovina i sum adski dovolna. Ne sum kachila nito gram, a i vidimo efekta e zabelejitelen. Imam samo edna zabelejka: Predi nikoga sum niamala problemi s chupene na nokti i t.n. prosto biaha jelezni no ot kakto gi pia se chipiat mnogo, no go prejiviah pone kosata mi e perfektna



Тема Re: Revalidнови [re: kakata]  
Авторalabama (Нерегистриран)
Публикувано30.04.02 16:40



Pri vseki e adski individualo



Тема Имам въпроснови [re: Бeллa]  
АвторЛиндa (Нерегистриран)
Публикувано30.04.02 22:45



Пия ревалид от един месец, и нещо взех да напълнявам, а иначе теглото ми е постоянно по принцип и не съм имала проблеми с него. Вероятно е от ревалида :(
Знае ли някой дали след като приключа курса с ревалида, ще се върна отново към нормалното си тегло?



Тема Re: Имам въпроснови [re: Линдa]  
Авторsani (Нерегистриран)
Публикувано30.04.02 23:33



shte otslabnesh pak. ne e problem

kakav po narodnost e Revalidat



Тема Re: Имам въпроснови [re: sani]  
Авторprobvala (Нерегистриран)
Публикувано01.05.02 10:01



i az pih revalid-switzerland origin e.

az go pih okolo 3 meseca. efektite, koito zabeliazah pri men sa znachitelno po-zdravi nokti i neznachitelen, dokolkoto mojah da otcheta efekt wurhu kosata, s koyato sushto imah problemi. spriah da go piya ot okolo polovin mesec i suvsem sluchajno konstatirah, che sum ponapulniala. ne bih zapodozriala, che e ot nego, ako ne beshe spomenato tuk. Po princip sum mnogo klioshtava i mi se vidia dosta stranno da se naleya. Bi moglo da e ot tova.

Vuv vseki sluichaj, az go vzimah za chuplivi nokti i veche niamam takuv problem - otgledah vpechatliavasht manikur.



Тема Re: Имам въпроснови [re: sani]  
АвторЛиндa (Нерегистриран)
Публикувано02.05.02 00:48



Пише на него, че е швейцарски.



Тема Re: Revalidнови [re: Бeллa]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано03.05.02 22:40



Аз го пих по лекарско предписание, имах страхотен косопад в следствие на драстично отслабване. Пих го три месеца по схема. Като първият месец го пиех три пъти по две. Три пъти по едно не е голяма доза. Ефектите-заедно с други лекарства и диета богата на калции успяха лекарите да регулират нещата. Но ефектът поне за мен не беше забележителен и внушителен. После го пих още три месеца и пак не забелязах нищо осбено. Така, че голямо нещо не е.
Напълнях, но това беше и за това, че започнах да се храня нормално и не мога да установя дали е било от хапчетата.
Но пък от месец пия витамини Центрум и съм напълняла не много на килограми, но видимо
Но при всеки е индивидулано.

Omnia vincit amor



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.