Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:22 13.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Кажете ми нормално ли е?!?нови  
Автор Anna (водолей)
Публикувано23.04.02 00:48



Вчера за пръв път в живота си се подложих на антицелулитен масаж.
Масажистката ме предупреди, че ще ме понаболява първите 2-3 пъти и можело и тук-там сининка да ми се появи. Аз, разбира се, приех стоически ситуацията и самоотвержено се оставих в ръцете й - готова на всичко в името на красотата.

Че болеше - болеше. Аз издържам по принцип на болка, така че понесох всичко без гък. Тя казваше, че така се разбивал целулитът - затова боляло. Пък и моят бил дълбочък... Стискам аз зъби и трая... А тя мачка ли мачка - направо не можех да повярвам, че в тази дребна женица се крият такива мощни мишци...

Тъй...
Та какъв ми е проклетият проблем?

Проблемът е, че след около час-два, установих, че почти не мога да мръдна, а целите ми бедра са станали ТЪМНО-МОРАВО-СИНЬО-ЛИЛАВИ!!! Зловеща гледка ви казвам - все едно са ме пребили (да не дава Господ..пу пу...)...!!! Ама целите, разбирате ли - все едно са ми почернели краката! Третираните места не понасят дори допир - дори не мога да легна настрани, толкова ме боли!

Днес едвам отидох на работа и цял ден място не мога да си намеря. Бедрата са ми още по-мораволилави и направо изтръпвам като се погледна. Облякох ефирен панталон на ластик, защото не мога да изтърпя допира на тясна дреха.
След работа отидох при масажистката (накуцвайки) и й показах краката си - ааа, то било нормално това, тя ме предупредила, нищо ми нямало, ще ми мине... Така ставало при дълбок целулит....

Та въпросът ми към по-опитните и по-вещите е: нормално ли е това, по дяволите?!?! Добре, бих понесла да ме боли, щом трябва, ама редно ли е един такъм масаж буквално да ме осакати? Кажете ми - аз ли се глезя или съм попаднала на некадърна масажистка??!?

(леле боже, котката се опитва да се гушне в мене - дори нейният допир не мога да изтърпя - все едно са ми живи рани бедрата.....)



Тема Re: Кажете ми нормално ли е?!?нови [re: Anna]  
Автор (Черна котка)
Публикувано23.04.02 03:01



Бррррр! На мен лично това не ми изглежда нормално :-(
Ако нещо ти причинява болка до такава степен, то не е нормално.
Ходила съм на козметичка един единствен път за масаж на лицето. И после костта под очите ме болеше леко, като натъртено и си помислих, че ако отида пак, ще я предупредя. Но нямах синини. Усетих обаче, че натиска по-силно отколкото би ми било приятно. Мисля, че няма такова нещо като "дълбок целулит". Целулитът е на повърхостта, а отдолу под него, вероятно е просто излишни килограми (ако изобщо имаш такива). И масажът, струва ми се, не би трябвало да е чак толкова енергичен. Но ... не знам всъщност, просто ми изглежда нередно да страдаш така. Струва ми се прекалено. Щом тялото ти е реагирало така, вероятно масажът е бил направен неправилно.
Вярно е, че кожата ти може да е чувствителна и да получаваш синки лесно, но чак пък толкова...

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема leleleleiнови [re: Anna]  
Автор Zlia (ненаказан)
Публикувано23.04.02 08:00



tova zvuchi strahovito!! kato prez srednovekovieto, kogato sa napuhvali momichetata v tesni durveni korseti taka, che sa im izkrivyavali grudnite koshove, za da budat krasivi vidish li ili puk za drevna yaponiya, kudeto sa chupeli po specialnen nachin stupalata na malkite momicheta - i te za da budat hubavi!!!
ujasno kasapsko e i nikak, ama nikak ne mi izglejda normalno!!:(
ochevidno tozi "masaj" te kontuzva i te travmira - tova spred vsyakakvite vidove medicina e ANTIterapevtichno! i shto za profesionalist e onzi, koito go prilaga, che i vzima pari na vsichkoto otgore!
po-dobre potursi drug masajist...
pozdravi ot men!:)

Редактирано от Zlia на 23.04.02 08:49.



Тема Re: Кажете ми нормално ли е?!?нови [re: Anna]  
АвторЛидия (Нерегистриран)
Публикувано23.04.02 13:35



Изобщо не е нормално. Аз ходя редовно на антицелулитни масажи. Наистина, понякога ме понаболява, но никога не съм имала повече от една-две сининки (много мънички). А и крайният резултат ме задоволява- отървах се от целулулита почти напълно и сега вече ходя само на обикновен, тонизиращ масаж. Та думата ми е да си смениш масажистката.



Тема Re: Кажете ми нормално ли е?!? [re: Лидия]  
Автор Jasmine (hidden dragon)
Публикувано23.04.02 15:03



сподели къде ходиш и какви цени- защото аз искам да отида, но ми настръхнаха косите като прочетох току- що и не ми се ще да улуча нещо подобно?

щом искаш да си щастлив, бъди!


Тема Re: Кажете ми нормално ли е?!?нови [re: Anna]  
Автор Jasmine (hidden dragon)
Публикувано23.04.02 15:04



къде за бога се намира този салон за мъчения?

щом искаш да си щастлив, бъди!


Тема Re: Кажете ми нормално ли е?!?нови [re: Jasmine]  
АвторAmareta (Нерегистриран)
Публикувано23.04.02 15:35



Hi,hodila sym na anticeluliten masag,kojata mi e mnogo 4uwstwitelna,no takowa ne6to ne mi se e slu4walo,samo mi po4erwenja kojata.....smenjaj si masagistkata spored men!Uspeh.



Тема Re: Кажете ми нормално ли е?!?нови [re: Anna]  
АвторLisa (Нерегистриран)
Публикувано23.04.02 15:48



Hodih predi 2 godini na anticeluliten masag i takiva sinini niamah. Togava masagiskata mi obiasni che sled osnovnia masag se prviat edni leki raztrivashti dvijenia tocno za da se izbegnat tezi sinini. Pri neia e imalo klientki ot drugi saloni "razkraseni" kato teb i mi kaza che tova e absolutno nenormalno. Prosto masagisktat ti ne e dobra i napravo ia smeniai.



Тема Re: Кажете ми нормално ли е?!?нови [re: Jasmine]  
АвторЛидия (Нерегистриран)
Публикувано23.04.02 16:49



Ами аз ходя в козметичен център "Ади", намира се в София, на Петте кьошета. Цените са 9 лв. за антицецуцуцитен масаж на крака и дупе и 18 лв.- за цяло тяло. Има двама масажисти - Цвета и Боян. Ходя основно при Боян, но и жената работи много внимателно.



Тема Re: Кажете ми нормално ли е?!?нови [re: Lisa]  
Автор elena_ss (тра-ла-ла)
Публикувано23.04.02 19:05



a ti kade si hodila na masaj, iavno si dovolna

_________



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.