Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:39 23.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Смешно ми енови  
Автор Spezialista (почти по всичко)
Публикувано11.01.02 15:46



Не мога да разбера какво им става на някои от нежния пол, даващи съвети тук, претендиращи за званието номер едно? "Обърнете ми внимание" , "Питайте ме" и тем подобни . Хайде джанъм, който се интересува пита всички, нали за това е форум, иначе си дайте Е-майли, евентуално тарифа на заплащане и който иска ще си контактувате персонално.
Нямам нищо против многообразието на мнения, повтарям се, то за това е и форум Козметика, не форум съветите на Дева, момиче или Матилда и т.н.
И последно до по-горе изброените- нека самите юзери да преценят, без да се саморекламирате(нищо лошо по принцип де) кой кой е , колко знае и може.
Благодаря за разбирането И пак ми е смешно, ще ме извинявате, нали!

причините са важни


Тема Re: Смешно ми енови [re: Spezialista]  
Авторmucka (Нерегистриран)
Публикувано11.01.02 16:02



N9ma misl9 za kakvo da te izvin9vame, za6toto spored men si e taka,t. e. prav si za vsi4ko....napravo mi ze dumite ''ot ustata''.No neka vse pak i drugite da kajat kakvo misl9t za tozi tip iz9vleni9!
P.S.Mejdu drugoto....abe,k'de se zagubi tova MOMI4E?.......ako razbira6 kakvo
imam predvid....iska mi se da 9 pitam ne6to......spe6no!



Тема Re: Смешно ми енови [re: Spezialista]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано11.01.02 17:39



To i na men mi e smeshno, ama vsichko triabva da e s miarka, shtoto nakraia toku vij stanalo i dosadno ...

ZLOBATA E NAI-GORCHIVATA OTROVA I IAKO GORI ZLOBARITE KIRLIVI !

Редактирано от Dragoness на 11.01.02 18:51.



Тема Re: Смешно ми енови [re: Dragoness]  
Автор userkata (юзерка)
Публикувано11.01.02 17:48



и аз мисля като вас....



Тема Re: Смешно ми енови [re: Spezialista]  
АвторMelinda (Нерегистриран)
Публикувано11.01.02 18:53



ami tia Deva (ili Momiche ili Matilda) izglejda si ima razni problemi jenata i gi izbiva tuk. Dano skoro i mina, che na meni specialno mi pisna.



Тема Re: Смешно ми енови [re: Spezialista]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано11.01.02 20:36



И аз си мислех да пусна тема за това, ама после реших, че ще си замълча и ще почакам да им мине пристъпа на грандомания, щото хич не ми е до разправии в клуб, в който не идвам, за да показвам колко съм знаеща и т.н.. И понеже ми писна няколко дами да се опитват в последната седмица да ангажират клубното внимание със своята особа, влизам по-рядко.
Не виждам смисъл в това някой да ми преписва мо та мо наръчници по козметика, а когато някой зададе конкретен въпрос, да му се отговаря с нещо абсолютно травиално. Досадно е, някакси.

__________________
Останалото е мълчание.


Тема Aбе, в тоя клуб...нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
АвторMimi (Нерегистриран)
Публикувано11.01.02 21:05



... модератор нямате ли?



Тема Re: Смешно ми енови [re: Spezialista]  
Автор Дeвa (Позната...)
Публикувано11.01.02 21:21



Какво да не би те е яд че знам повече от теб?
Знам какво искат жените от козметиката, и пиша темите, за "сексапилните крака"? Ти не харесваш ли жени със секси крака?Аз искам да "предам знанията"за козметиката, и както виждаш на другите не им пречи.<даже са доволни>



Тема Шшшт,нови [re: Mimi]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано11.01.02 21:26



сакън. Недей, че тука ще стане виртуален еквивалент на великата октомврийска революция, ако тръгнем модератор да избираме. Така си ни е идеално, и ще е още по-идеално като премине масовата грандомания. Вярвам, че всяко чудо е за 3 дни

__________________
Останалото е мълчание.


Тема Re: Смешно ми енови [re: Дeвa]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано11.01.02 21:29



Тихо бре, жена, че започваш да ми приличаш на някого.
Ама тя се извини.
Не знам къде забеляза, че на другите не им пречи, предвид броя отговори за единица време в тази тема тук. За пречене не знам, ама не им помага много. Един съвет от мен, най-добронамерен - предавай си знанията когато ти ги искат.

__________________
Останалото е мълчание.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.