Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 25.09.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Тема Класация...нови  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано08.01.02 20:53



... на епилатори. Моля ви помогнете ми да си купя нов епилатор. Споделете от кой модел сте доволни. Кажете марка и модел и ми го опишете горе-долу. Ще ви бъда благодарна, ако ми помогнете.
Мерси!
И успешна нова година.

Omnia vincit amor


Тема Re: Класация...нови [re: Лyничka]  
Автор teddy** (Eclat)
Публикувано09.01.02 00:26



Za men Philips sa nai-dobrite. Moia epilator e malko starichak - na okolo 5 godini - no si e kato nov oshte. S dve skorosti e. Niama niakakvi extri kato postavki, koito "potupvat" kojata, no varshi idealna rabota. A i si sigurna, che niama da se razvali sled niakolko meseca.

"Два разума с едничка мисъл, две тупкащи в едно сърца"


Тема Re: Класация...нови [re: Лyничka]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано09.01.02 01:33



Аз имам Silk Epil Duo на Braun, ама рядко го ползвам, предпочитам кола маската. (А в скоро време смятам да предпочета и лазерната епилация, де).
Но е добър.

__________________
Останалото е мълчание.


Тема Re: Класация...нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
АвторMerи (Нерегистриран)
Публикувано09.01.02 09:41



Много бих искала да си купя епилатор,но засега се задоволявам само с бръсненето като метод на епилация.Това ,което ме спира е врастването на космите в кожата ,когато започнат отново да поникват.Получават се ужасни пъпки.Вие имате ли такива проблеми и ако да как се справяте с тях?Интересува ме също така дали използвате епилатора за цялостно почистване на нежеланите косми/т.е. по цялото тяло/ или само на по-малко чувствителните участъци като крака,мишници....



Тема Re: Класация...нови [re: Merи]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано09.01.02 12:39



За подкожните косъмчета има един крем на LED, френска фирма, чиито продукти се внасят от вносителите на Vichy и могат да се намерят заедно с тях. Кремът се казва Kerapil.

__________________
Останалото е мълчание.


Тема Re: Класация...нови [re: Merи]  
Автор Лyничka (неземна)
Публикувано09.01.02 14:21



Това с подкожните косъмчета въобще не бива да те притеснява, ако нямаш силно окосмяване и твърди косъмчета. Опитай поне веднъж и ще видиш че има преимущества. Аз лично ползвам епилатор за цялото си тяло. Но искам да го сменя тъй като е доста старичък. Моя е Браун един жълт с две сменящи се глави... едната е епилатор другата е като самобръсначка.
Колебая се между Браун и Филипс, не знам какъв да си купя. А му мисля толкова защото ще трябва да го ползвам дълго време.
Поздрави

Omnia vincit amor


Тема Re: Класация...нови [re: Merи]  
Автор Бeллa (непознат )
Публикувано09.01.02 16:11



Първо да кажа, че аз ползвам основно епилатор и имах някакви подобни проблеми, но веднъж козметичката, която ми прави коламаска ми каза че за да не врастват космите, там където имам проблем, да обтривам с козметични трици и след това с нископроцентов спирт
отрази ми се много добре освен на косъмчетата и на самата кожа

пожелавам успех!



Тема Re: Класация...нови [re: Бeллa]  
АвторMerи (Нерегистриран)
Публикувано09.01.02 17:17



Много ти благодаря ,това наистина е едно конкретно предложение,от което ще се възползвам.



Тема Re: Класация... [re: Лyничka]  
Автор Дeвa (Позната)
Публикувано09.01.02 19:43



Slik. Epil Comfort
на
brAun



Тема ползвамнови [re: Лyничka]  
Автор Firebird (жар-птица)
Публикувано14.01.02 08:43



Браун, най-простия модел. Доволна съм, не съм ползвала друг. Нямам проблеми с косъмчета, които поникват накриво, но мисля, че това е проблем на типа косьм.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.