Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:36 25.05.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Защитни кремове против студнови  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано14.12.01 21:39



Налага ми се да прекарвам доста време ходейки по улиците и винаги мъкна в чантата нещо. Обикновено /моля, не се смейте/ онзи -магарешкия трън на Д-р Шелер - супер, супер мазен. Естествено, по улиците не върви да лъщиш като прасе, та се цапотя на закрито. Той е за после, като се прибера на закрито. Дайте идея за крем, който хем да осигурява защита срещу студа, хем да няма никакви ароматизатори и дразнещи съставки, хем да не лъщи.



Тема Re: Защитни кремове против студнови [re: kakata]  
АвторMimi (Нерегистриран)
Публикувано15.12.01 00:05



Защо не пробваш с Лимонов крем. Помага.




Тема Re: Защитни кремове против студнови [re: kakata]  
Автор Бeллa (непознат )
Публикувано15.12.01 23:12



До колкото знам кремовете със серамиди предпазват кожата от неблагоприятни външни влияния като студ например
моята кожа много мръзне през зимата но открих че крема на l'oreal nutri-confort ми се отразява много добре;

пожелавам успех!



Тема Лимоновия на Арома ли?нови [re: Mimi]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано15.12.01 23:22



Не съм го пробвала, защото лимона дразни кожата ми. Купих си един меден, наистина успокоява и е приятен, на май не създава предпазен слой.



Тема Благодаря ти,нови [re: Бeллa]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано15.12.01 23:30



Преписах си го на листче, ще го потърся. Дали има тестери, че така не ми се купуват скъпи кремове, които после да подарявам на свекървата.



Тема Re: Благодаря ти,нови [re: kakata]  
Автор Бeллa (непознат )
Публикувано16.12.01 12:03



ами аз първо на тестер го пробвах, така че има
аз също нямам навика да експериментирам с кожата ми
надявам се и на теб да ти се отрази добре като на мен...
успех и весели празници!



Тема Re: Лимоновия на Арома ли?нови [re: kakata]  
АвторMimi (Нерегистриран)
Публикувано16.12.01 13:25



В действителност има един дето дразни кожата. Май нещо е менте.
Става въпрос за Лим. крем на Лавена - Шумен с вит. С.



Тема Re: Защитни кремове против студнови [re: kakata]  
Автор Spezialista (po4ti po vsi4ko)
Публикувано17.12.01 22:03



Наистина Арома произвеждаха един защитен крем. Но защитен бе, защото имаше УВ-филтър, също с витамин С. При тези емулсии проблема бе pH-то им, както и бактериалната им защита.Ако си се изринала, вече знаеш от какво е.
Присъединявам се към думите на Бeлла, кремовете със серамиди са най-доброто решение. Тестваш и тогава купуваш. Но бих препоръчал все пак NIVEA от масовата козметика- цената им винаги съответсва на полученото качество, ако пък не ти хареса, то няма да те заболи много сърцето като го подариш на свекърва си.

prichinite sa vajni

Редактирано от Spezialista на 17.12.01 22:07.



Тема Re: Защитни кремове против студнови [re: Spezialista]  
Автор userkata popova (юзерка)
Публикувано20.12.01 09:59



аз мога да ти кажа аз какво използвам зимата. детската серия на нивея - онази светлосинята. мазен, но попива. слага се на влажна кожа, защото трудно се размазва - гъст е.



Тема Re: Защитни кремове против студнови [re: kakata]  
АвторKobra (Нерегистриран)
Публикувано28.12.01 09:12



Аз си ползвам студозащитния крем на Avon и е много хубав.
някъде около 7 лв беше, май 250 гр. - голям и може да си го делите със свекървата даже




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.