Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 17.06.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: За жалостнови [re: kakata]  
Автор (Черна котка)
Публикувано05.01.02 04:46



Баси! Ми и ние ставаме за фотомодели, ама само китова мас ни трябва!
Ланолинът е мазното, което се извлича от вълната (лана). Аз съм чувала, че причинява окосмяване на някои видове кожи, но ... нямам доказателства. Не знам точно. Знам обаче, че ланолинът много се употребява в козметиката. Пишеше го и по уеб сайтовете.

И още нещо за свинската мас - когато майка ми била бременна, баба ми й казала да маже корема и бедрата си със свинска мас против стрии. И майка ми е на петдесет и няколко, и няма стрии. Освен това, когато Мадона беше бременна първия път, прочетох тука по вестниците, че и тя се мажела със свинска мас. Значи - работи! :-) А вчера четох, че Камерон Диас ползвала крем за хемороиди да си маже лицето! Хаха! Тия с кво ли не се мажат! Ако е вярно изобщо де...

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.


Тема Re: За жалостнови [re: BИ]  
Автор divinora (nepoznata)
Публикувано05.01.02 10:45



Da, niakoi deistvitelno polzvat krem za hemoroidi za okolo ochite, zashtoto torbichkite izchezvali, nali sviva kapiliarite i raznasia natrypanata vlaga. Obache e mnogo opasno, naskoro chetoh statia ot edin lekar tochno po tozi v'pros - okolo ochite dori i normalen krem za lice ne e prepor'chitelno da se maze, kakvo ostava za tak'v za .... Nai-dobre e da e specialno za okolo ochi, zashtoto e napraven da ne drazni ochite, ako slychaino popadne tam, i e s po-fina stryktyra.



Тема Re: Хем това в онова, какенови [re: BИ]  
Авторmucka (Нерегистриран)
Публикувано05.01.02 11:32



Пробвай.....и после да пишеш дали ти харесва.
Ама не забравяй и....свинската мас-чиста/без сол/...уф.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.