Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:56 24.09.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Защитни кремове против студнови [re: Kobra]  
Автор Бeллa (непознат )
Публикувано28.12.01 22:03



този крем и аз съм го опитвала но не ми се отрази много добре
стори ми се доста мазен и не попиваше а стоеше на мазен слой по кожата ми и лъщеше...
много пъти ми се е случвало да ме питат какво ми е на лицето
а аз просто се бях намазала с крем...



Тема Како,нови [re: kakata]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано28.12.01 23:09



сетих се нещо: Не знам, ползвала ли си крема Salmon на Kleraderm? Май беше скъпичък, в смисъл не е от най-безбожно скъпите кремове, ама не е и като без пари. Той е с хайвер от сьомга. Звучи гадно, обаче не е . Не мирише никак лошо, мазен е, но го няма ефекта на лъщене (а аз съм с една такава смесена кожа, дето ако не си уцеля подходящия крем и става неприятно, и при мен съвсем добре си подейства). Мисля, че има тестери, ако искаш да пробваш първо, или пък можеше да си вземеш ампула (понеже си има цяла серия, която включва и ампули със серум, много подобен на крема, пак с хайвер, но действието е същото).
Та ако ти попадне тестер, виж го... общо взето е доста добър защитен крем.


Останалото е мълчание.


Тема Re: Преди няколко годининови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано28.12.01 23:39



една козметичка ми правеше някаква нейн забърквация с китова мас и нещо от рози. След една седмица ефектът беше поразителен.
та, тези рибешките съставки са много ефикасни.



Тема Така е,нови [re: kakata]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано29.12.01 00:09



а този ти го казвам, понеже съм го пробвала върху себе си, все пак, и съм много доволна от него. Днес нещо се присетих... и ти пиша

Останалото е мълчание.


Тема Re: Така е,нови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
АвторMelinda (Нерегистриран)
Публикувано31.12.01 14:49



tova s kitovata mas i rozovata voda e izvestniat Cold Cream.
Ne znam dali markata Avene se prodava po BG-aptekite, no tehnia Cold Cream e mnogo dobur, no ima i drugi marki.



Тема Хем това в онова, какенови [re: kakata]  
Автор (Черна котка)
Публикувано03.01.02 02:59



Не може хем да е мазно, хем да не лъщи :-)))))))
Убих тъ значи!!!
Бързо издавай тая козметичка, защото аз съм чувала, че китовата мас била супер! Това го знам от майка ми, която преди години имаше една възрастна козметичка, която й приготвяше крем с китова мас. Това нещо е супер! Било де... аз бях малка тогава. Значи прерових инета за това нещо. Само три сайта открих, един на румънски, един на турски, и само един на английски. Има май някакъв закон за защита на китовете...
Издай козметичката! Откога чакам някой да спомене за това :-)
Намерих сайтовете и четох, четох рецепти за кремове :-) И като нямах китова мас, восък и пчелно млечице, си забърках сама една маска с чист пчелен мед и ... познай де... свинска мас! Като няма кит, от прасе върши работа Обаче как мирише... Всъщност, маста си е животински естествен продукт. Може би рибешкия е по-добър. Но и свинска мас става много добре.
Значи разтопих малко мас на котлона докато се втечни. Мирише обаче
После смесих с пчелен мед ... абе едно към гьотере, колкото поеме, бърках го докато стана хомогенна смес, сипах го в кутийка от крем, и го бутнах в хладилника да се стегне. Предполагам, може да се добавят и други неща, витаминчета например, но нямах, а и то си ги има в маста и меда по естествен начин. После се намазах и стоях половин час, докато взе да ми капе по клавиатурата Ефектът беше много добър, (имам суха и чувствителна кожа). Може да пробваш, много подхранва и омекотява особено през зимата. Китовата мас е май доста скъпа, цетацеум мисля че й беше другото име.
Та после, след половин час измиваш мазното и лепкаво нещо от лицето си, и си слагаш нормален крем, от който не лъщиш. Аз така правя. Ползвам тази смес веднъж или два пъти в седмицата, но ти може и всяка вечер. Сместа с маста и меда подхранва дълбоко и е доста мазна и лепкава, не може да ти стои на лицето без да се измие. Ползвам го като маска, защото иначе не става. Бе пробвай, и после ми кажи. Не знам каква ти е кожата и дали ще подейства моята рецепта Ако подейства, ще черпиш

What seems terribly important one day just doesn’t seem to matter the next.

Редактирано от BИ на 03.01.02 03:04.



Тема Re: За жалостнови [re: BИ]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано03.01.02 08:33



цагубих връзка с тази жена. Тя слагаше към китовата мас и нещо от рози, та не беше ли и масло, наистина скъп крем, но го забъркваше за дъщеря си - фотомодел на запад, та средставата нямаха значение. / За мен оставаше една малка кутийка от забърквацията/.
Свинската мас е подхранваща, но пробвай и с ланолин, това пък е овча мас, също помага.



Тема Re: Хем това в онова, какенови [re: BИ]  
Авторmucka (Нерегистриран)
Публикувано03.01.02 12:51



Аз добавям към този крем със свинската мас и 3ампули нивалин, и 1шишенце течен аналгин.Действа ми много добре!Мажа го само вечер с лек масаж.



Тема Re: Защитни кремове против студнови [re: kakata]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано03.01.02 13:15



Malee, dobre, che ne sum kit che kakto pochvam dieta ot 8-mi shte me izkormite...
za da me polzvate za kremove

ZLOBATA E NAI-GORCHIVATA OTROVA I IAKO GORI ZLOBARITE KIRLIVI !


Тема Давай да те кормим преди диетата,нови [re: Dragoness]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано03.01.02 21:18



после за какво?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.