Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:40 21.09.24 
Непрофесионални
   >> Козметика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Da sme slabi, ama kak?нови  
АвторTsunami (Нерегистриран)
Публикувано28.09.01 12:05



momicheta kakvi preparati za otslabvane poznavate? Tryabva mi neshto efikasno, zashtoto imam bavna obmyana na veshtestvata i mi e uzasno trudno i muchitelno da se borya s kilogramite!!! postoyanno sum na dieti i si pretsakvam organizma, neise!
Probvala sum homeopatichni kapki na dr. Teiss Nova Figura - za sekundi otslabvat apetita i za razlika ot tabletkite sum dovolna ot tyah (no ne sa mi dostatuchni veche mai:). Pila sum i fet burneri, no te sa bezobrazno skupi!!! Vie kakvo predlagate??



Тема Re: Da sme slabi, ama kak?нови [re: Tsunami]  
АвторOля (Нерегистриран)
Публикувано28.09.01 12:17



Влез в клуб "Диети",там има много и подробна информация за диети ,отслабване,хранене и др.



Тема Re: Da sme slabi, ama kak?нови [re: Tsunami]  
Автор Lara_ ()
Публикувано28.09.01 14:18



Би ли ми разказала по-подробно за тия хапчета на др. Тайс????
Имат ли странични ефекти??
После като им мине д-вието не огладняваш ли много повече, привиква ли се към тях???
Аз преди много години пиех Мазиндол, обаче имаше доста неприятни странични ефекти, а в началото на 2-та седмица вече бях привикнала към действието им и пак си огладнявах............

Редактирано от Lara_ на 28.09.01 14:21.



Тема Re:нови [re: Lara_]  
АвторTsunami (Нерегистриран)
Публикувано28.09.01 14:35



ne, te sa homeopatichni, nyamat absolutno nikakvi stranichni reakcii i sa napulno bezvredni!! na opakovkata pishe che kursut na lechenie produlzava 1 sedmica, koeto me kara da mislya che e vuzmozno pri prodalzitelna upotreba efekta ot tyah da namalee. v takuv sluchai prekusvash gi za izvestno vreme i posle - hop, vsichko si e po staro mu!:) mnogo sa hubavi i deistvat vednaga - pone pri men. no KAPKITE, ne tabletkite - ot tyah ne sam dovolna. mozesh da gi namerish vav vsyaka apteka - Nova Figura se kazvat i struvat nyakude kum 11-12 leva.



Тема Re:нови [re: Tsunami]  
Автор Lara_ ()
Публикувано28.09.01 15:39



А след тази 1 седмица какво става - излекувал си се от глада ли???
Не ти ли се яде повече от преди?
Това не е лечение според мен, за това време не можеш да отслабнеш особено много а пък и не е здравословно..............на мен ми трябва само като огладнея много късно вечер, да има с какво да залъжа глада.........



Тема Re:нови [re: Lara_]  
АвторTsunami (Нерегистриран)
Публикувано28.09.01 17:03



ami ne se izlekuvash ot glad:))
ne se chustvash gladen samo dokato gi priemash. no puk za tazi sedmica malko ili mnogo stomaha ti se sviva i svikvash da se hranish po-malko.
za vecherta neznaya...kapkite se vzimat kogato usetish che ogladnyavash svirepo:)
no dori i nikoga da ne gi opitash pomni che za da ne napulneesh vecher v nikakuv sluchai ne tryabva da yadesh vaglehidrati!!! po tva vreme na denya obmyanata na veshtestvata e nai-bavna i garanciata che ponichkata, respektivno banichkata, tutmanika ili kvoto i da e shte ti se lepne na hansha e 100%!!!! vecher samo beltachini zadulzitelno ili zelenchuci!!



Тема Re:нови [re: Tsunami]  
Автор Lara_ ()
Публикувано28.09.01 18:13



Ами аз това го знам много добре, че не трябва да се яде вечер, ама нали точно тогава излизаш някъде на вечеря в хубав ресторант и ти сервират едни такива големи и вкусни порции...........вечер никога не ми се ядат диетични неща, това е лошото.
Мога цял ден да не ям, както често се случва забързана от работа и затова по-късно ми се отваря огромен апетит..........
Може и да ги пробвам тия капки, макар че съм по-склонна да наблегна на тренировки + фетбърнъри, отколкото да си огранича яденето.



Тема Re: Da sme slabi, ama kak?нови [re: Tsunami]  
АвторБилka (Нерегистриран)
Публикувано28.09.01 18:18



в тази връзка - някой да е пробвал Xenical?
медикамент, продава се с рецепта, рекламите са, че не подтиска апетита и не влияе на мозъка, а предотвратява усвояването на мазнините от храната.
обаче четох преди време една статия в Cosmopolitan, в която се твърдеше, че ефектът не бил чак толкова значителен и траен..



Тема Re: Da sme slabi, ama kak?нови [re: Билka]  
Автор Lara_ ()
Публикувано28.09.01 18:37



Една моя приятелка го пробва - нямаше резултат, но за това вината си беше нейна.
Говорила съм с лекар и каза, че това е наистина ефикасно средство, но се използва само при тежки случай на затлъстяване, а не за глезотия - "имам да свалям 2кг"
Съчетатва се с нискокалорична диета бедна на мазнини и спорт (познатите до болка неща), така че няма нищо лесно.
Има доста кофти ефекти, но пишеше по-подробно за него в клуб Диети.
Ние каква приказка отворихме за отслабване......
май не й е тук мястото.



Тема Re: Da sme slabi, ama kak?нови [re: Tsunami]  
Автор Rama (призрак)
Публикувано29.09.01 10:18



Колкото и смахнато да ти звучи, за мен в основата на всичко е чисто емоционално-психическото ми състояние.
Сиреч - когато съм тревожна, уплашена, напрегната - тогава почвам да обикалям хладилника като прегладнял звяр. Затварям се вкъщи, а нерядко и почвам да къркам...:) Като резултат качвам по няколко кила за броени дни...
Обратно - когато съм спокойна, щастлива и се чувствам в безопасност - тогава апетитът ми рязко намалява, почвам да се движа повече - при това спонтанно, а не насила. И свалям качените кила.

Иначе лично аз не вярвам в мазилата за отслабване. Пробвала съм няколко подобни помади, подлагала съм се на целутрон (супер-гадно нещо!), пила съм хапчета, капки...каквото се сетиш. И нищо особено не се е получавало...освен профуканите пари. За мен най-доброто е класическата комбинация от движение+правилно хранене. Под "правилно хранене" разбирам режим, който не е свързан с тежки ограничения, но пък се спазва ежедневно. Иначе диетите водят до временен ефект, който после се наваксва като спреш диетата.

Сега ще ти опиша моята представа за правилно хранене:
1. Разделно хранене - знаеш какво е, предполагам. За да ми е по-лесно, съм закачила до хладилника ми една таблица на комбинацията на храните - кое с кое може да се яде. Не е кой знае какво да се спазва това, а пък е наистина полезно и ефикасно. Резултатът идва бавно, но се задържа дълго. И най-хубавото е, че не гладуваш - просто ядеш месото и картофите отделно (примерно).
2. След 16 часа да не се ядат сурови плодове и зеленчуци. Специалистите могат да обяснят медицинския смисъл на това. Общо взето идеята е, че след 16 ч. хранителните процеси влизат в някакъв друг режим - и късното ядене на сурова храна води до подуване, газове и затруднено храносмилане. Ако те интересува, мога да попитам за повече информация.
3. Да се вечеря най-късно в 19-20 ч. Това правило ми е най-трудно да го спазвам, защото тъкмо вечер съм най-гладна. Но ако устискаш няколко дни, бързо свикваш - и тогава ще ти стане лошо, ако хапнеш по късна доба. Удивително е колко бързо тялото придобива нови навици.
4. Избягвам строгите забрани - те само усилват копнежа ми по дадена храна. Това е елементарен психологически механизъм, присъщ на всеки, знаеш...забраненото става тутакси ужасно привлекателно. :) Затова не си забранявам шоколад например - просто внимавам да не го ям ежедневно. И примерно ако издържа един месец без шоколад, накрая се "награждавам" с една милка, която омитам наведнъж.:)))) Идеята е, че от един шоколад месечно няма да напълнееш, но пък като знаеш, че можеш да си го позволиш, ще ти се яде по-малко.
5. Измислям си начини на движение, които да са ми интересни и приятни. Понеже спортния ми дух не е достатъчно силен та да ходя ежедневно на фитнес, се опитвам да се движа с "подръчни" средства, и то така, че да се забавлявам.:))) Примерно си пускам любимо и бързо парче и почвам да търча из апартамента като заклан петел.:)))) Това го правя редовно и е не по-лошо от един пълноценен фитнес. Само дето побърквам комшиите.....но това е друга тема...:))))
6. Да се набляга на готвената, топла храна. Това правило силно облекчава спазването на първото. Сещаш се, че ако караш на сандвичи, доста по-трудно ще се храниш разделно. Като почнах да готвя, открих безброй диетични, но безкрайно вкусни неща - любимо ми е например картофеното пюре (без мляко обаче) - хем е вкусно, хем засища, хем е хранително и полезно (включително за кожата), хем има ужасно малко калории. :)

Общо взето това са моите "тайни" за добро хранене и пълноценен живот.:) Но преди всичко - пак повтарям - е важно как се чувствам като цяло. Ние жените имаме удивителната способност да пренасяме върху тялото си проблеми, които иначе нямат нищо общо с външния вид. Когато съм нещастна, аз съм убедена, че съм грозна, дебела, отблъскваща - и никой не може да ме убеди в обратното! И почти не познавам жена, която да не е така...А истината е, че всъщност съм доста хубавичка - но това го разбирам едва когато ми се оправи настроението...:)
Та така....
Привет от мен!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.