Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:23 25.04.24 
Горещи теми
   >> Корупция
*Кратък преглед

Тема НОВО УБИЙСТВО НА ДЪРЖАВНА СИГУРНОСТ  
АвторУMHATA MУTPA (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 11:57



За съжаление отново се оказах прав. Прочетете написаното от мен под заглавие "ДА СЕ ГОТВИ СЛЕДВАЩАТА МУТРА" и ще видите защо. Както убийството на Георги Илиев 1000% няма да бъде разкрито, така и вчерашното убийство на петте кьошета в София със сигурност ще остане неразкрито. Казах ви, че убийците на Георги Илиев няма да живеят много дълго. Този път обаче Държавна сигурност демонстрира страхотна арогантност. Нейните килъри се движат на обяд като на разходка, пред погледа на стотици свидетели /даже деца са ги снимали след убийството с телефонните си апарати/. Стрелят, убиват и усмихнати съвсем спокойно си заминават. Кой ще замисли и може да извърши такова убийство в България? ЕСТЕСТВЕНО УПРАВЛЯВАЩАТА ВЕЧЕ 61 ГОДИНИ КОМУНИСТИЧЕСКА МАФИЯ ЧРЕЗ СВОЯТА ЛЮБИМА ДЪРЖАВНА СИГУРНОСТ. Тези, които държат в подчинение и съда и прокуратурата и полицията. С тези нагли убийства мафията /ЦК на БКП/ дава на целия български народ недвусмислено да разбере, че държи здраво властта.



Тема Re: НОВО УБИЙСТВО НА ДЪРЖАВНА СИГУРНОСТнови [re: УMHATA MУTPA]  
Автор HK-BG (HKholic)
Публикувано13.09.05 00:33



Почти си прав!

Не бившото ЦК стои за работите, а бившите генерали от ДС - тези на които физиономиите никой не знае, тези които най-спокойно се разхождат в Докторската градина, градината по Янко Сакъзов и тнт. Чрез поставени лица в сегашните служби са извършват убийствата на т.нар босове. Дори мисля, че не им трябва да наемат чужди килъри. Смятам, че хората като Георги Илиев са били наясно кой е кой и кой прави чистките, ама едва ли са могли нещо по въпроса да направят.

Причината. Парите, които ДС изкара от държавата при падането на режима на тато трябваше по някакъв начин да се върнат и изперат в България. Мутрите/бившите борци БЯХА ключа към тази загадка. Чрез тях ДС вкара парите в България обратно и сега като почнахме да имаме закони и легализирането на тези пари изглежда лесно, те (генералите) просто си ги взимат обратно, вече изпрани и готови за инвестиране, като ги дават в ръцете на новото поколение вече бизнесмени/адвокати/банки, а не глупави борци. Така хем овцата (бизнесмените/адвокатите....) цяла, хем вълка (тези които стоят в сянка и само дърпат конците) сит. По този начин хем има кой да върти парите, хем генералите стоят инкогнито, като отгоре само наблювадат. И когато някоя от овцете кривне от "правия" път или се задържи много много я сменят (нали знаете, на мястото на един, трима нови гладни изникват). За момента тази замяна става по силовия начин (убийствата на мутрите), но когато парите вече са в ръцете на бизнесмените замяната ще става по най-легалния начин. Така хем няма убийства, хем парите се въртят, хем овцата цяла, хем вълка пак сит, хем обществото доволно че престъпността намалява.
Сигурно се питате дали парите са основната причина. Горе долу е така, като най-основната е, че идните поколения на тези генерали и бизнесмени ще представялват новоизграждащата се аристокрация и така пак ще контролират по-долните прослойки, което според мен за една демокрация и свободно общество е недопустимо.

И въпреки това, аз не съм съгласен със ставащото и съм напълно съгласен с Умната мутра, че комунищината трябва на всяка страна да се спре, въпреки че след като избрахме отново тях на власт ще е генерално трудно това да се предотврати.

IN A WORLD OF COMPROMISE, SOME DON'T



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.