Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:22 25.04.24 
Горещи теми
   >> Корупция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Иебем ти скапана държава!  
АвторMyнчo (Нерегистриран)
Публикувано22.07.03 17:52



Ей то бива, бива навякъде да плащаш, ама и кредитите в банките вече се дават така:
Понеже на човек не му достигат доходите, примерно съпруга и съпругата взимат по 200 лв. и не стигат изискванията на банките е необходимо следното: намираш навит кредитен инспектор даваш му 15-20% от искания кредит и си вече щастлив. Е те това е новото времеееееееееееееее...........еееееееееххххххххххххххххххххххх.........ще започне един живот че само си викам дано



Тема Re: Иебем ти скапана държава!нови [re: Myнчo]  
Автор agartha (непознат)
Публикувано05.08.03 14:42



След като на човек не му стигат доходите, би трябвало кредитът да се обезпчи с ипотека или с гарант/и/, но вече зависи от предназначението на кредита. Не отричам, че е възможно да има кредитни инспектори, които да действат по този начин, със сигурност има и такива. Просто не си попаднал на подходящата банка. Според мен надеждните банко достатъчно добре проверяват служителите си и не биха допуснали такъв служител, това може да съсипе репутацията им. Но като се замисля, все пак се намираме в България и всичко е възможно А за коя банка става въпрос всъщност?

~Искам да бъда това,което бях тогава,когато исках да бъда това,което съм сега.~


Тема Re: Иебем ти скапана държава!нови [re: Myнчo]  
АвторИCTИHA (Нерегистриран)
Публикувано20.08.03 06:35



НИКОЙ НЕ ВИ СПИРА ДА СИ ОТИДЕТЕ В РУСИЯ,СЕВЕРНА КОРЕЯ И ДРУГИ
МНОГО ПО ДОБРИ СПОРЕД МЕСТА...
ТАМ НЯМА СКАПАНА ДЪРЖАВА.КРАДЕ СЕ УСПЕШНО И СЕ ЖИВЕЕ КАТО В ТКЗС



Тема Re: Иебем ти скапана държава!нови [re: ИCTИHA]  
АвторЛъжa (Нерегистриран)
Публикувано22.08.03 01:24



Ако никой не ме спира за това, значи и че никой не ме спира да те пребия вечер като се прибираш от работа, да изнасиля дъщеря ти, да ограбя жена ти,..Тъпчо.
Бах ти и селянията тука.



Тема Re: Иебем ти скапана държава!нови [re: Myнчo]  
Автор snobar (играч)
Публикувано25.08.03 16:32



Е така е с новото време....ше си търсиме ние едното време (1997-2001), когато всичко беше ОК, ама селянията като каза: Не! Искаме си царя, нещем Костов - на им сега цар и цел отбор царедворчета...

Като си толкова умен, къде са ти парите?



Тема Re: Иебем ти скапана държава!нови [re: Лъжa]  
Авторha (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 18:48



ne be,tova moze bi e reakcija na korumpiran.na nego si mu haresva da e taka.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.