Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:58 19.04.24 
Горещи теми
   >> Корупция
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Az sam korumpiran...  
АвторCakast (Нерегистриран)
Публикувано20.09.01 16:23



Az sam korumpiran, ama niama koj da mi dade podkup.



Тема Re: Az sam korumpiran...нови [re: Cakast]  
Автор ЛИЛИ ()
Публикувано20.09.01 21:00



Това е защото нищо не предлагаш. Дай за да получиш. Когато станеш голям
началник и от теб зависят търгове и договори пак се обади.

Прави каквото трябва, пък да става, каквото
ще!


Тема Re: Az sam korumpiran...нови [re: Cakast]  
Автор teddy** (Eclat)
Публикувано15.11.01 21:26



bravo i az sam taka...samo deto na mene mi davat :PP

:-))))


Тема Re: Az sam korumpiran...нови [re: teddy**]  
АвторJanni (Нерегистриран)
Публикувано23.11.01 20:28



ei zaradi takiva kato vas mishki takiva ima korupcia!
kato ne znaete kak da si spechelite parite i da si otstoite na svoito shte chakate podkupi!taka vmesti da se borite za jivota si i da osuznaete kolkoe jestok,shte vzemate lekopodkupi i cial jivot shte ste peshki v nechia shema!



Тема Re: Az sam korumpiran...нови [re: Cakast]  
Автор NenoffN (непознат )
Публикувано07.12.01 23:55



Щом се оплакваш, работата не е на добре. Аз съм два пъти по-корумпиран от теб, ама няма двама човека, които да ми дадат пари, защото имам достатъчно. На който му трябват може да си изкара без да търси от приятели /от даващите подкуп/. Но стига шеги. Тази тема е твърде сериозна, за да се отнасяме с такова пренебрежение към нея. И аз съм на същото мнение като теб. Но корупцията не може да огрее всички НИ от "простолюдието". Нейният полъх се усеща около митниците, свободните безмитни зони, полицията, органите на контрол, в това число данъчен, санитарен и прочие. Но може би най-вече тя е застъпена в ядрото на управление на държавата - правителството. Ти, би ли се отказал от близо 800 000 паунда годишно, за да дойдеш да управляваш стадо неграмотни люде? Е, сигурно си заслужава щом някои напуснаха своите вакантни работни места, луксозните си апартаменти /или по-точно казано палати/, за да живеят в държавни жилища под наем, да изоставят градината си с райграс в центъра на испанската столица. Ех, аз не съм корумпиран и съответно не мога да декларирам така скромните си доходи. Някои имат толкова много, че просто не могат да ги скрият всичките и трябва да декларират нещо. Това за жалост е горчивата истина на реалния живот. Welcome to the real world!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.