Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:40 24.09.24 
Религия и мистика
   >> Конспиративни теории
*Кратък преглед

Тема Кои са най-добрите ви и любими източници ?нови  
Автор SeoKungFu (непознат)
Публикувано21.09.14 12:09



Здравейте,
извинявам се ако темата е била дискутирана, но едва сега открих този форум - интерфейса на клубовете е леко претоварен, нали :)

Та, въпросът е кои са любимите ви конспиративни източници ?
Моя фаворит e, разбира се GLP-

, следван от ATS - , и някои други подобни, но те бледнеят пред тях. Известно време висях на един български форум xnetbg - , преди да ме банерайзнат перманентно, щото са обидчиви путчици, а пък и аз не съм като да не съм плеснат в устата ( според мен свободата на Словото е Свобода на Словото, точка, удивителна, точка - .!. - а пък респекта и уважението се излъчват и еманират, а не се налагат, да, еманирам е тафтология, mkay :) )

Благодаря за мненията и вниманието ви!

NinJah

Редактирано от SeoKungFu на 21.09.14 12:10.



Тема Re: Кои са най-добрите ви и любими източници ? [re: SeoKungFu]  
Автор no effort (обективен)
Публикувано21.09.14 23:57



Здравей и добре дошъл, ще си интересен тук с твоите теми и възгледи по различните въпроси. Аз съм напълно начинаещ по темата, тук там каквото съм подочул или попрочел или случайно попаднал - в социалните мрежи, където съм добавил или харесал подобни любители на конспиративните теории, като например Дейвид Айк и др.



Тема Re: Кои са най-добрите ви и любими източници ?нови [re: SeoKungFu]  
Автор reborn2008 (аман от вас бе!)
Публикувано15.10.14 20:29






и това, което ми е в черепната кутия.

Born empty handed,
Die empty handed,
I witnessed LIFE at it fullest,
Empty handed


Тема Re: Кои са най-добрите ви и любими източници ?нови [re: reborn2008]  
Автор SeoKungFu (непознат)
Публикувано09.11.14 21:48



Чета често български източници, и без никакви лоши чувства, просто фактологически са обикновено с поне няколко дни назад, засега дори ATS ( abovetopsecret ) не може да се мери със скороста, с която "новини" изскачат в GLP ( GodLikeProductions ).
Лошото на GLP е само свръхмногото шум, но това се преодолява с практика и човек свиква и знае кое да филтрира с по един бърз скролопоглед.

NinJah

Тема Пък аз четанови [re: SeoKungFu]  
Автор reborn2008 (iAnda Luz!)
Публикувано18.11.14 23:03



жълтата преса и си ползвам логиката и пак се получава. Научавам от какво точно се опитват да отвлекат вниманието на масата за зомбиране.

Bento Espinoza, Obrigada!


Тема Re: Кои са най-добрите ви и любими източници ?нови [re: SeoKungFu]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано19.11.14 00:20




макар че не е за конспирация а за това как реално стоят нещата.

Редактирано от Aulus Vitellius Celsus на 19.11.14 00:20.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.