Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:21 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Конспиративни теории
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Фалун Гонг ?  
Автор lvony333 (....)
Публикувано19.06.13 22:31



Са, ясно ми е, че еврейте са виновни за всички злини в слънчевата система...



Но някой запознат ли е с "Фалун Гонг" и защо комунистите в Китай ги е старх от него и го забраняват? Простете за невежеството ми, но днес за пръв път чух за това нещо.



Редактирано от lvony333 на 19.06.13 23:18.



Тема Re: Фалун Гонг ?нови [re: lvony333]  
Автор dnaunseq (минаващ)
Публикувано20.06.13 10:03



Май е нещо като дисидентско движение? Не знам точно, обикалят и изнасят лекции как се отнасят с тях в Китай. Освен това сигурно имат влияние и сред китайската диаспора в чужбина.





Тема Re: Фалун Гонг ?нови [re: lvony333]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано20.06.13 11:46



Азиатците - китайци и индийци - са най-опасни и много по-опасни от евреите, които са на устата на топа винаги, когато стане дума за конспирация. Освен огромната численост, с която разполагат и силните и динамично разрастващи се икономики, опасността им се крие в това, че се инфилтрират много по-хитро и ненатрапчиво в сравнение с евреи и мюсюлмани. И това ще продължават да го правят следващите десетилетия, докато Западът се е усетил, Азия ще го владее.

Не знам до колко наистина "опасно" може да е това, но да кажем, че е "опасно" от гл.т. доминацията на белия човек, също така и доста опасно за конспиративните амбиции на евреи, масони и др. При азиатците, нека някой ме поправи ако греша, но като че ли по-скоро липсва централизирано организирана конспиративна сила, или ако има такава, то тя е много по-потайна и незабележима от западните. Например китайските Триади са изключително трудни за проникване за агенти под прикритие. Има и друг вариант, който на мен ми се струва твърде вероятен - всъщност да разполагат с една огромна мрежа от взаимносвързани децентрализирани организации, което би правило евентуално борбата с такива структури на практика невъзможна с познатите и утвърдени средства и прийоми. Фактически при сега сложилите се обстоятелства Западът е на практика обречен да бъде погълнат от азиатските сили.



Тема Re: Фалун Гонг ?нови [re: бeз ycилиe]  
Автор dnaunseq (минаващ)
Публикувано20.06.13 13:10



Ами те някои семейства в позиция на сила ще сключат алианс или пък директно ще се оженят едни за други и така ще могат да управляват и на двата континента. Обаче това няма да се понрави на кръговете от двете страни, които губят власт от това обединяване на семействата, в чиито кръг те не са попаднали. Тука алтернативата е да се борят за разделяне или пък и те да се обединят, но на малко по-ниско ниво.

Накрая това, за което говориш е културно разпространение на ниско ниво, което също може да протича. Но пък някои семейства в позиция на власт могат да решат, че ако това културно разпространение на ниско ниво е поело в една посока, те могат да поемат водачеството му и да се движат на гребена на вълната.

Но коя от тези тенденции ще вземе надмощие? Преформулирано по друг начин - средният бизнес, едрият капитал или пък съвсем голите, т.е. най-дребен бизнес. То и на дребно ниво може да има смесване и обединение, така че да не носи конфликтна ситуация. Май средният бизнес е най-чепат, защото примерно в дадена култура се установява тенденция бизнесът да се прави по определен начин или да се подпомага, което може да породи дрязги сред други средни бизнеси, ако се практикува непремерено. Но пък от друга страна виждаме, че при добри правила среден бизнес може да се развива в съвместителство от всякакви общности, както е демонстрирано в големите урбанистични центрове.

Ако се разсъждава от центрове, школи и централи, тоест от една бюрократична структура, може да се загуби тази гледна точка за нещата, защото бюрократът просто гледа неговата организация да е на върха, а не мисли гъвкаво и в перспектива като семействата.

Конкретно въпросът е дали китайците ще проявят чепатост като партийна школа или пък от усещането за културно превъзходство, или пък ще имат гъвкавост като прагматици.



Тема Re: Фалун Гонг ?нови [re: бeз ycилиe]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано21.06.13 09:29




С две думи разбирам, че казваш: Катийските и индийските еврей са най-опасните еврей щото са много народ. Съгласен, но задължително бих включил и мюсюлманските еврей щото те пък са най-фанатизирани.

Но иначе останах с впечатление, че "Фалун Гонг" е нещо наподобяващо на Йога, но и доста различно от нея, но пак е философия +физ. упражнения.



Тема Re: Фалун Гонг ?нови [re: lvony333]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано21.06.13 12:05



Не само щото са много народ, много други предимства имат. Дори и чисто психологически. При азиатците типичните за европейци и американци страхове от смъртта или от бедността изобщо не са така истерично застъпени. Причините са културни и исторически. Много трудно могат да се засегнат народности, за които бедността и смъртта са по-скоро даденост, отколкото бедствие. А кризите са постоянен спътник на съвременния тип икономическа система, само че хората на Изток си живеят от десетки години в нещо, което разглезеният и привикнал към по-висок стандарт западняк нарича "бедност" и "криза".

Това, което искам да кажа, е, че финансовите манипулации на съвременните конспиратори могат да имат минимален ефект върху психологията на азиатците и особено на тези, които дърпат конците там.

Друго предимство е по отношение на конспиративните практики - много по-хитро, безконфликтно и ненатрапчиво умеят да се сливат с всяка една система. Адаптивни са и в същото време умеят да бъдат страшно потайни. Ще спечелят битката по най-правилния и хитър начин - без дори някой да ги определя като "противник".

За "Фалунг Гонг" не знам нищо, по света има толкова подобни системи, че няма да му излезе краят, ако тръгна да ги изследвам всичките.



Тема Re: Фалун Гонг ?нови [re: бeз ycилиe]  
Автор lvony333 (....)
Публикувано21.06.13 21:40



За "Фалунг Гонг" не знам нищо, по света има толкова подобни системи, че няма да му излезе краят, ако тръгна да ги изследвам всичките.
Така е. Аз лично (без да неангажирам други) смятам дори, че самата система "Йога" дето и казват е толкова много видове, колкото и Йогини има...

И интересно, че на всеки йогин неговата системата е най-извънземната и нам си ква... от на другите системите. Но това става дума за последната му система , не за 100-те му предишни от които се е отказал и е отхвърлил и които в съответните периоди са били най-извънземни.... но вече не са, щото новата е още по-най-извънземна.
- Това е лека шега де.

Конкретно за Фалун Гонг. Много системи, но ти за колко знаеш да са официално забранени и да се преследват в Китай? - Аз друга не знам.



Тема Ето ти отговоранови [re: lvony333]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано22.06.13 00:05



В отговор на:
Автор: lvony333
Тема: Re: Фалун Гонг ?

Са, ясно ми е, че еврейте са виновни за всички злини в слънчевата система...

Но някой запознат ли е с "Фалун Гонг" и защо комунистите в Китай ги е старх от него и го забраняват? Простете за невежеството ми, но днес за пръв път чух за това нещо.


Знаеш къде да питаш ти

Чифутите се опитват по всякакъв начин да спрат китайците или по точно да им влезнат под кожата, да завладеят Китай (...и Индия също!!!!) Така както са завладели Европа и Америка. За тяхно най голямо съжаление там не им се отдава толкова лесно, както в Европа, защото ги разпознават хората, няма как да действат задкулисно. В Азия се отнасят с подозрение към всички бели включително и чАфутите (еврейските бай Ганьовци де)
Затова чифутите опитват по бавни методи. Женят се за китайки да речем, като Мърдок или като притежателя на фейсбук. Мърдок се разведе, защото е дърт и жена му не му вършеше нужната работа. От страх да не би да умре и да му вземе богатствата, Мърдок и би шута

Но в същото време те карат и по традиционите средства. Създават раздори в страната, спонсорират всякаква сволач която да мине за дисидент. След това нали медиите работят за тях, плюят против китайците по цял свят. Типично... Плащат му значи на десидента да се прави на борец за свобода, за правда, за демокрация и го оставят да действа в Китай. Хич не им пука дали ще му светат маслото или не. Важното е да създава там конфликти. Хората го слушат и му вярват и си мислят че тук на запад всичко тече по мед и масло и че те в Китай страдат. Само че в Китай вече не е онзи комунизъм който беше едно време в България и в Съюза. У нас беше ЧИФУТСКИ комунизъм, организиран от чифути. А Китайците сега правят демократичен социализъм, нещо подобно на национал социализма. И от това на чифутите чифутясват съвсем

В същност те правят подобни неща и тук в България сега в момента дори когато пиша. Ето един пример: Чифутясалият баш Чифутин Сорос си е организирал специални центрове в България. Тези центрове правят точно това, дават пари на всеки който може да предизвика етническа умраза или всеки който може да убие българското. Например едни "просветители" които са дебело платени от Сорос са решили да посегнат на Ботев. Те решили че Ботев не е важен толкова много да се изучава, и затова премахват няколко от най важните му произведения от изучаване в училищата. Ботев както и Левски са светини български. Ако искаш да убиеш един народ, първо му убий светините. Като махнеш светините, тогава народа умира. Най добрия начин да се премахнат светините на един народ, е като бъдат забравени. Тази година ще махнат едно стихотворение, след 5 години още две. След 15-20 ще махнат всичко. До 50 години най много младите няма дори да знаят какво означават тези имена. Вместо това ще пеят сигурно някой чифутска песен от рода на Хава Нагила

А ти защо питаш? Да не би и ти да си чифут и се опитваш да разпространяваш чифутските политики

Редактирано от oтБpaxмaн на 22.06.13 02:12.



Тема Re: Фалун Гонг ?нови [re: бeз ycилиe]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано22.06.13 00:10



В отговор на:
Автор: бeз ycилиe
Тема: Re: Фалун Гонг ?

Азиатците - китайци и индийци - са най-опасни и много по-опасни от евреите


Като са най опасни тогава ти защо ходиш да правиш минети на Шибека

И не само на него ами и на цялата му династия???? Духаш та чак чаршафа ти е влезнал в гъзъ

Най вероятното е че си в мафията, имаш гювеч някакъв от цялата тази работа ама не се разбира какъв



Тема Re: Фалун Гонг ?нови [re: oтБpaxмaн]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано22.06.13 11:48



Нещо на стари години ти се привиждат, причуват разни нереални неща. Склерозата явно напредва...



Ако обичаш, не ме включвай занапред в хомосексуалните си извратени фантазии!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.