Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:32 23.06.24 
Религия и мистика
   >> Конспиративни теории
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: слънцетонови [re: silver.moon]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано28.06.13 19:55



В отговор на:
Автор: silver.moon
Тема: Re: слънцето

Лорде, това не фотография. Това е официален сайт на НАСА.

http://sdo.gsfc.nasa.gov/data/

гледай долу в ляво, Soft X-ray

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Хехе разбира се че снимките са оригинално взети от добър източник. Просто няма как някой да си играе да прави всичко от нула фалш. Взети са от там и след това сглобени да се покаже някаква фалшификация.

ВЪПРОС!!!

КЪДЕ В НАСА Е КАЗАНО ЧЕ СЛЪНЦЕТО СЕ Е ЗАВЪРТЯЛО ТАКА КАКТО Е ПОКАЗАНО В ТЪПИЯТ САЙТ??????????????? КЪДЕ НЯКОЙ СЕРИОЗЕН УЧЕН Е ЗАЯВИЛ ПОДОБЕН ФЕНОМЕН????


Арее стига глупости


Най много някой тъпунгер от "университетите" на Махараши Хашиш Йоги да се е изсилил пак нещо, но при тях диарията е хронична



Тема Re: слънцетонови [re: oтБpaxмaн]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано29.06.13 16:40



да отричаш всичко и всички не е нормално.
сори, но не виждай навсякъде фалшификатори.
понякога има и истински нещо.

като искаш, гледай и записвай.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: слънцетонови [re: silver.moon]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано29.06.13 17:29



В отговор на:
Автор: silver.moon
Тема: Re: слънцето

да отричаш всичко и всички не е нормално.
сори, но не виждай навсякъде фалшификатори.
понякога има и истински нещо.



Аз съм любител астроном и следя всички големи новини. Ако имаше подобно нещо, щях да го зная. Това е невероятен факт и щеше да бъде описан подробно многократно от СЕРИОЗНИТЕ НАУЧНИ СРЕДИ! Но подобно нещо няма. Значи е глупост. Вместо да ме убеждаваш да ти повярвам на слуховете, дай линк към сериозен сайт където се потвърждава подобен "факт" - иначе всичко друго са празни приказки



Истината е, че подобни фалшиви "конспирациони" теории се разпространяват безброй. С тях се цели да се фалшифицират и истинските. Тези които казват истината. Една истина като я смесиш с тон лъжи, започва да изглежда като лъжа. Това е истинската причина да се разпространяват подобни глупости.

Сега дали ти си от тези които вярват на тези глупости, или си от тези които ги разпространяват, ще се проличи ако продължиш да пишеш

Редактирано от oтБpaxмaн на 29.06.13 17:59.



Тема Re: слънцетонови [re: oтБpaxмaн]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано29.06.13 19:36



ако официалния сайт на НАСА не ти е достатъчен, не мога да направя нищо повече.
ако наистина си любител астроном, по добре порови сам.

аз не казвам кое е вярно или не е вярно, просто показвам факти.
не ги тълкувам, а задавам въпроси.

освен това , защо смяташ, че някой би говорил сериозно и с доказателства с любители ?
ако аз съм любител - хирург, кой би си споделял с мен иновации и подобни неща ?



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: слънцетонови [re: silver.moon]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано29.06.13 20:19







"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: слънцетонови [re: silver.moon]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано29.06.13 20:21





Хъбъл





Редактирано от silver.moon на 29.06.13 20:31.



Тема Re: слънцетонови [re: silver.moon]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано29.06.13 21:22



В отговор на:
Автор: silver.moon
Тема: Re: слънцето

ако официалния сайт на НАСА не ти е достатъчен, не мога да направя нищо повече.
ако наистина си любител астроном, по добре порови сам.

аз не казвам кое е вярно или не е вярно, просто показвам факти.
не ги тълкувам, а задавам въпроси.

освен това , защо смяташ, че някой би говорил сериозно и с доказателства с любители ?


В нито един от сайтовете които даваш няма дума спомената за подобно въртене на слънцето. В същност сайтовете които даваш говорят за нещо съвсем друго. Ти май английски не знаеш, или пък си мислиш че аз не знам. Само че близо 25 години живея в англо говоряща страна, та ми е познат достатъчно добре езика...



Както и да е, няма нито една дума в тези сайтове които даваш, с които да подкрепят твоето твърдение... Но е интересно да гледам какво даваш като "доказателства" - това показва каква менталност имаш и как мислиш..



Тема Re: слънцетонови [re: oтБpaxмaн]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано30.06.13 10:10



знам английски по добре, отколкото можеш да си представиш.
за трети път ти казвам, че това, което аз и другите хора пускат тук е за размисъл и коментари.
освен това, нещата взеха да стават твърде лични, като ти си позволяваш да ми правиш характеристики, без да имаш и идея кой съм и за какво се боря


та, оставям те да си мразиш всичко и всички .

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: слънцетонови [re: silver.moon]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано30.06.13 10:50



В отговор на:

Автор: silver.moon
Тема: Re: слънцето

знам английски по добре, отколкото можеш да си представиш.
за трети път ти казвам, че това, което аз и другите хора пускат тук е за размисъл и коментари.
освен това, нещата взеха да стават твърде лични, като ти си позволяваш да ми правиш характеристики, без да имаш и идея кой съм и за какво се боря
та, оставям те да си мразиш всичко и всички .


Първо извини ме, ако съм те обидил по някакъв начин. Когато те критикувам, нямам предвид цялата твоя личност а някйо грешки които допускаш. Всички правят грешки, аз също. Всеки е добре дошъл да ми покаже моите грешки, и ще му бъда признателен. Но всичко трябва да е основано на логиката, на здравият разум, подкрепено с някакви факти.

Ето ти даваш някакви линкове, но в тях няма спомената нито дума в твоя подкрепа. В тях се говори за съвсем други неща.

Дай ми поне един цитат от СЕРИОЗНО НАУЧНО ПРИЗНАТО МЕЖДУНАРОДНО учреждение което да потвърди твоите думи! Само един цитат дай, дай и линк от където е взето.

Вече си дала някакви линкове, дай цитат от тях. Просто копирай и пействай, няма дори да го превеждаш



Права си като казваш че това което се пуска тук е размисъл и коментарии само. Но те питам на какво основание са твоите размисли и твоите коментарии? Възможно е да си видяла нещо и да си го разбрала погрешно? Възможно е аз да не съм видял нещо и да не съм го разбрал погрешно. Даваш общи линкове, но не даваш нищо, абсолютно нищо конкретно. Върху какво се основават твоите заключения?



Тема Re: Civilizatozeнови [re: Dara of Amber]  
Автор Dara of Amber ()
Публикувано30.06.13 14:03





The best way to find yourself is to lose yourself in the service of others.Mahatma Gandhi



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.