Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:43 27.04.24 
Религия и мистика
   >> Конспиративни теории
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Честит ни нов клуб!нови  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано10.06.13 13:51



Да ни е жив и здрав и да просперира с качествени, съдържателни и не толкова наивни теми...





Тема Re: Честит ни нов клуб!нови [re: бeз ycилиe]  
Автор Lord_Darth_Vader (power)
Публикувано10.06.13 14:48



честито да е!
сега остава да поръчаме на астролозите да направят един хороскоп на клубчето, та да имаме птедстава сетиозни ли ще са конспирациите или ще. са конспирации, започващи и завършващи в дългите ръкави на едни специфични ризи.



Силата е нищо без контрол!

Тема Бравос! Обаче.нови [re: бeз ycилиe]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано10.06.13 15:07



Според мен е по-добре да е в раздел "Политика, свят", а не в "Религия, мистика". "Световната конспирация", р'аи'ш ли, а и политиката е твърде тясно преплетена с много конспиративни случаи.

Второ, не се е появил в раздела Нови клубове на главната клубна страница, за да се ускори наплива от писачи.





Тема Re: Бравос! Обаче.нови [re: Phillip]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано10.06.13 17:26



Така е, но все пак добре е, че го има клубът, на първо време!

Мисля, че постепенно ще добие полагащия му се трафик...



Тема Re: Бравос! Обаче.нови [re: бeз ycилиe]  
Автор Lord_Darth_Vader (power)
Публикувано10.06.13 17:32



като гледам, Киро е възприел конспирациите в най-несериозния възможен вид, което може и да е за добро.



Силата е нищо без контрол!

Тема Re: Бравос! Обаче.нови [re: Lord_Darth_Vader]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано10.06.13 17:49



Нека е по-законспирирано клубчето, а и като се замисля не е толкова и нереално да е в Религия и мистика, предвид че първо религиите също са създадени с конспиративна цел! Второ, чувал съм, че и самите конспиратори си имат собствени системи от ритуали, в т.ч. и на посвещение, те са си секти реално. Това важи за всички тайни общества - от масоните до Коза Ностра.

Масоните примерно не са християни, а си имат собствена религия, което се потвърждава от наличието на обелиски във всички големи градове по света, в т.ч. и на площада свети Петър в Рим. Но освен това, масоните си имат собствени храмове и ритуали и явно са възприели религия, различна от тази за масите. Християнството е конспиративно създадена религия за простолюдието, с цел притъпяване и подчинение на масите.



Тема Re: Бравос! Обаче.нови [re: Phillip]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано10.06.13 19:14



В отговор на:
Автор: Phillip
Тема: Re: Бравос! Обаче.

Според мен е по-добре да е в раздел "Политика, свят", а не в "Религия, мистика". "Световната конспирация", р'аи'ш ли, а и политиката е твърде тясно преплетена с много конспиративни случаи.

Второ, не се е появил в раздела Нови клубове на главната клубна страница, за да се ускори наплива от писачи.


Аз имам вече готова конспирациона теория за отговор на този въпрос. Първо когато е под религия и мистика, когава ако някой пише тук твърде "опасни" неща, то лесно може да се каже за оправдание да речем пред еврейското лоби, че това е клуб за психично болни параноиди които бръщолевят каквото им падне. Все пак клуб политика е нещо "по сериозно" от религия и мистика. Пък и страничните хора ще гледат с по леко око и няма да има навалица да се пише твърде много неудобни неща. И въобще е по добре да не се прави реклама много много, нисък профил му е майката...

Еее ако вземе да става популярен клуб, винаги може да го затворят нали?





Тема Re: Честит ни нов клуб!нови [re: бeз ycилиe]  
Автор Цар Извод ()
Публикувано10.06.13 22:07



Мерси!
Аз откога се боря за създаването на такъв клуб!







Тема Re: Бравос! Обаче.нови [re: oтБpaxмaн]  
Автор Lord_Darth_Vader (power)
Публикувано10.06.13 22:51



точно това имах предвид като казах, че Киро май за добро е сложил новия клуб точно в психодиспансера.



Силата е нищо без контрол!

Тема Re: Бравос! Обаче. [re: oтБpaxмaн]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано11.06.13 10:44



Съгласен ! :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.