Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 21.05.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Фирманови [re: Андрей]  
Автор Опърлен ()
Публикувано28.01.00 01:01



ИнтераКом са некоректна фирма !!!!!!!!!!!!!

Тема Фирманови [re: Андрей]  
Автор roro ()
Публикувано28.01.00 03:51



VISION electronics, lichno mnogo sam dovolen ot tiah, a i nikoi ne sam chul da se e oplakal.....

Тема Фирманови [re: Андрей]  
Автор sone ()
Публикувано28.01.00 12:21



мога да ти уредя готин комп, с 2 години гаранция, цени - средни

Тема Фирманови [re: Опърлен]  
Автор thomass ()
Публикувано28.01.00 15:13



ИнтераКом са си цигански лайна и това си е ! В Ресет трябва да плащаш ДДС , но имат доста добри неща, обаче трябва да знаеш какво точно искаш. Вижън Електроник не са зле, ама и те гледат да си пласират ненужните неща като всички останали. Ама са за предпочитане пред доста други "реномирани" в бранша. В Лиана е "фраш" от клиенти и няма кой да се занимава с теб цели 10 минути, но и при тях нещата са свестни. В Скай и Мост не съм бил и не знам. Със сигурност, както е при всички , така е и при тях . Виж, при Арт не те съветвам да ходиш. А и ако не знаеш какво и защо го искаш - направо се записвай в психодиспансера. Ще ти потрябва с гаранция ! Заключение : Имаш ли достатъчно парички - навсякъде ще си цар. Изключения - ИнтераКом и АртСистемс.

Тема Фирманови [re: Андрей]  
Автор IronmanBG ()
Публикувано28.01.00 17:33



Всички са Гейклубове когато си купуваш компютър са готови и свирка да ти направят, ама станели въпрос за ъпгрейд или ако ти се скапе нещо само свиват рамене и ти режат главата откъм кръста. Аз ти препоръчвам Davidov Electric - www.delbg.com

Тема Фирманови [re: IronmanBG]  
Автор Philip ()
Публикувано28.01.00 20:42



При Vision Electronics не е така - става ли дума за ъпгрейд, няма да ти откажат или да те прецакат. Гарантирам го!

Тема Фирманови [re: Андрей]  
Автор WoW ()
Публикувано29.01.00 08:15



Sky Company sushto ne sa zle. Ot dve godini ne sam imal problemi s tiah, a chesto gi poseshtavam za razni pokupki.

Тема Фирманови [re: J]  
Автор Gogs ()
Публикувано10.02.00 16:14



Reset sa absoliutni moshenitsi !!!!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.