Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 01.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Супер фирмата Diamond ме озадачава силно !нови  
Автор FW ()
Публикувано16.11.99 10:34



През август поставих видео адаптер Viper V 770 на чисто новия си компютър. До тогава ползвах WIN2000 beta 3, но поради липса на драйвъри за няколко от компонентите в новия компютър инсталирах пак стария, добър WIN98. Посещавах редовно сървърите на производителите на въпросния хардуер с липсващи драйвъри и не след дълго имах драйвърите за WIN2000, с изключение на този за видеоадаптера Viper V770. До днешен ден в сървъра на Diamond няма драйвъри способни да подкарат видео картата ми под WIN2000. Понеже допуснах вероятността да съществуват някъде си в друг сървър, проверих в майкрософтския сървър където изброяват съвместимоста на отделни компоненти с WIN2000. Странно, но видеоадаптерите на Diamond приключват с Viper V550 ! Чудя се дали вообще се сещат в прехвалената фирма Diamond за проблема на потребителите закупили V770 ! Ако някой има сходен проблем и е успял да се справи някък, моля за информация по въпроса.

Тема Супер фирмата Diamond ме озадачава силно !нови [re: FW]  
Автор Nqkoi ()
Публикувано16.11.99 13:40



Mi Voodoo vyobshte ne se predvijda da gi podyrjq Win2000 tyi ce i tova moje i da ne izleze driver za nego

Тема Супер фирмата Diamond ме озадачава силно ! [re: Nqkoi]  
Автор someone ()
Публикувано16.11.99 16:05



abe, brainstorm, probvai s standartnia 3.63 na nvidia

Тема Супер фирмата Diamond ме озадачава силно !нови [re: someone]  
Автор RoCo ()
Публикувано16.11.99 19:21



Не трябва да търсиш съпорт за още неофициални версии на Win, от Diamond трябва да са луди да пуснат поддръжка за още незавършена ОС...

Тема Супер фирмата Diamond ме озадачава силно !нови [re: FW]  
Автор FW ()
Публикувано16.11.99 20:41



Вече пробвах преди около две седмици с драйвъра на nVIDIA. Резултата си е същия. Вероятно има логика в това, че въпростния драйвър липсва защото WIN2000 е все още само една бета версия. Обаче производителите на хардуер са доста бързи този път и доста фирми са пуснали драйвъри за WIN2000. Някой дори са по-прецизни в заглавията (Abit BE6 например) и са го нарекли драйвър за WIN2000 beta 3.

Тема Супер фирмата Diamond ме озадачава силно !нови [re: FW]  
Автор Stefang ()
Публикувано17.11.99 19:50



За VOODOO 2 преди няколко месеца си свалих драйвери за WIN2000 и естествено не от офицялният сървър на 3DFx.А се твърдеше а гледма,че нямало да има подръжка.Седнал е някой и е написъл драйверите и ето ти подръжката.

Тема Супер фирмата Diamond ме озадачава силно !нови [re: RoCo]  
Автор AriA ()
Публикувано28.11.99 07:32



Imai predvid che driverite za TNT2 t.e. chipa na koito e baziran V770 sa edni, a modifikaciite ot manifacturerite sa mnogo taka ako namerish driver na druga firma (bez creative) to bi trqbvalo da raboti... Syshto taka sravnenie: S3 predplagat na svoq sait win9x driveri za Savage4 version 8.10.21 a az razpolagam s 8.10.25, taka che ne vinagi proizvoditelqt slaga nai-novite driveri... syshto taka s3 ne sa pusnali oficialni driveri za win2000 a samo za linux. I pak razpolagam s driverite za win2k i to pone 3 versii... taka se zamisli i tyrsi...Vse pak ako se interesuvash ot novite driveri na Diamond proverqvai English versiqta na saita mi - shte se postaraq da pisha za vsichki novi driveri na Diamond i ne samo t.e. S3, nvidia, 3dfx, 3dlabs etc... AriA


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.