Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:55 25.06.24 
Компютри и Интернет
   >> Хардуер
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема относно Фотошоп-анови  
Автор thomass ()
Публикувано29.10.99 22:20



Извинявам се, но не видях друга рубрика и затова пускам въпрос тук : -Имам си книжка за фотошоп, но явно си мисля за колежката с големия бюст дето не си взе изпита по естетика, защото все не мога да открия, как като изкопирам детайл и го пусна в друга картинка след това да го позиционирам на различни места ? Ако не ви мързи - моля осветлете ме по въпроса. Благодаря. ot thomass

Тема >>> thomassнови [re: thomass]  
Автор Григорий Нанев ()
Публикувано29.10.99 23:07



просто drag&drop отвори 2 картинки едновременно, хвани детайла от едната и го влачи до другата

Тема >>> thomass [re: Григорий Нанев]  
Автор Тони ()
Публикувано07.11.99 09:36



Да, и не се страхувай да използваш повече слоеве, така ако правиш нещо по сложничко няма да ти се налага да си вадиш очите да изрязваш или да прехвърляш наново ако не ти хареса.


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.